Jagat Pharma برای قطره های چشمی آیورودا گواهی WHO GMP، CoPP دریافت کرد اخبار

دهلی نو: در یک شاهکار بزرگ برای تثبیت خود به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در آیورودا، Jagat Pharma مستقر در اوتار پرادش اکنون با گواهی WHO-GMP (سازمان بهداشت جهانی – شیوه های تولید خوب) و گواهی محصولات دارویی (CoPP) معتبر شده است. اختراع پیشگامانه آن – قطره چشم آیورودا ایزوتین پلاس.

این اولین بار است که هر قطره چشم آیورودا تولید شده در کشور گواهی WHO-GMP و گواهی (CoPP) را دریافت می کند. امروزه Jagat Pharma برجسته است و خود را در میان تعداد انگشت شماری از واحدهای تولیدی محصولات آیورودا قرار داده است که به این معیار کیفیت دست یافته است.

قطره چشم آیورودا ایزوتین پلاس توسط Jagat Pharma به مدت 36 سال با سابقه برای معکوس کردن اختلالات بینایی ناشی از آب مروارید به صورت بالینی مورد استفاده قرار گرفته است. قطره های چشمی برای درمان بیماری های پیچیده چشم مانند آب مروارید، دژنراسیون ماکولا، نزدیک بینی، هایپر متروپی، گلوکوم، رتینوپاتی دیابتی، رتینیت پیگمانتوزا و غیره استفاده می شود.

داستان های پرطرفدار cre

برخی از منحصربه‌فردترین ترکیبات آیورودا مورد استفاده در قطره‌های آیورودا ایزوتین پلاس عبارتند از: Chandan (Santalum album)، آپامارگ (Achyranthes aspera)، رازیانه (Foeniculum vulgare)، Punarnava (Boerhaviadiffusa)، Bhringaraj (Ecliptaprostrataer)، Arjuna (ArjunaT) و Satva Pudina (Mentha piperita)، به نام چند.

“ما واقعاً خوشحالیم که توسط گواهینامه WHO-GMP و گواهی CoPP، که نشانه ای از بهترین شیوه های تولید است، اعتبار یافته ایم. هدف ما همیشه ادامه تحقیقات پزشکی پیشرفته و ارائه محصولاتی بوده است که بهترین مزیت پزشکی را برای حداکثر تعداد افراد فراهم کند. دکتر ماندیپ سینگ باسو، مدیر Jagat Pharma گفت: سازمان بهداشت جهانی به رسمیت شناختن تلاش‌های اختصاصی ما تشویقی برای ما است تا تمرکز بیشتری بر تحقیق و نوآوری داشته باشیم.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما