7 عادات بسیار کارآمد معلم خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی

بعضی از مدرسین ریاضی شاید ارزان تر کار کنند و جلسه ای 20 هزار تومان را برای قیمت کلاس خصوصی ریاضی در نظر گرفته باشند. مدرسین ریاضی چون در طول ترم وقت آزاد بیشتری دارند تخفیف های بهتری می دهند و با قیمت بهتری در کلاس حاضر خواهند شد. پس اگر می خواهید از کلاس های خصوصی ریاضی در منزل برای یادگیری بهتر این درس استفاده کنید در طول ترم کلاس داشته باشید. قیمت کلاس های خصوصی ریاضی در منزل معمولا در ایام امتحانات به نسبت طول ترم بالاتر است پس بهتر است در طول ترم کلاس داشته باشید تا هم مطمئن تر باشید که خوب نتیجه می گیرید و هم اینکه با هزینه مناسبتری کلاس ها را داشته باشد.

چرا که در اوایل ترم وقت مدرسین آزادتر است. جزوه خودتان را داشته باشید و در این حالت مطمئن خواهید بود که تمام مطالب را یادداشت کرده اید و از جزوه دیگران بی نیاز خواهید بود. مثلا اگر مدرس ریاضی برای کلاس تک نفره مبلغ 60 هزار تومان را درخواست می کند، با یکی از همکلاسی هایتان دو نفره در کلاس شرکت کنید و مبلغ 70 تومان را به مدرس پرداخت نمائید. اگر دانش آموز چهارم مبحث تقسیم را خوب یاد گرفته باشد، با تقسیم دو عدد بر هم در یک عبارت کسری، می تواند آن را به عدد اعشاری و یا مخلوط تبدیل نماید.

جواب سوالات ریاضی چهارم ابتدایی : در این مطلب جواب تمام فعالیت ها ، کار در کلاس ، تمرین ها و … برایش فراهم باشد، پیشرفت خواهد کرد، چون این کار از نظر کودک لذتبخش و مطابق خواسته اوست. تدریس ویژه و تضمینی ریاضیات پایه های پنجم ، ششم ، هفتم ، هشتم و نهم (جلسه ی اول برای کسانی که شناخت ندارند با ۵۰ درصد تخفیف ) ۱۶ سال مدرس ریاضیات در بهترین آموزشگاههای علمی و مدارس تهران – مولف و ویراستار کتب کمک درسی ریاضیات پایه ( ششم ، هفتم ، هشتم ) یک مدرس موفق غیر از دانش کافی باید با شرایط روحی و دغدغه ها و همچنین میزان درک و توان ذهنی و تحلیلی شاگردانش در آن سن شناخت عالی داشته باشد، قطعاً آموزش به دانش آموزی ۱۳ ساله با دانش آموزی ۱۵ ساله خیلی متفاوت است ( به دلیل بودن آنها در سنین رشد)، این اختلاف تفکر ممکن است بین مثلا دونفر با سن ۲۰ و ۲۲ سال وجود نداشته باشد ، اگر شناخت خیلی خوبی از بچه ها نداشته باشیم دانشمان بدرد آنها نمیخورد.

هر کسی با هر توان و استعدادی می تواند با تلاش و پشتکار و یادگیری مفهومی مطالب ریاضیات را یاد گرفته و بهترین نمره و رتبه را کسب کند. دانش پذیران می توانند مدرسین موردنظرخود را بر اساس دروس و رشته، منطقه و رتبه بندی در كل كشور به راحتی جستجو كرده و پس از انتخاب، بصورت آنلاین درخواست دهند. تعداد جلسات تدریس خصوصی: با افزایش تعداد جلسات مدرسین معمولا قیمتهای پایینتری برای کلاسهای ریاضی و سایر دروس پیشنهاد می دهند. هر چند که ارزان بودن و قیمت پایین کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی خوب و مطلوب است ولی نتیجه گرفتن شما در اولویت قرار دارد. این مورد یکی از رایج ترین دلایلی است که نشان می دهد فرزند شما به تدریس خصوصی ریاضی هفتم نیاز دارد.

فردی که با ارتباط سازنده و صمیمی اش با دانش آموز بتواند به صورت اصولی تمام مفاهیم ریاضی پایه هفتم را به او آموزش دهد. بهترین راه ارزیابی این است که به فعالیتهای کودکتان به صورت کلی نگاه کنید؛ مثلا هوش عاطفی، استعداد در موسیقی، ورزش، کارهای دستی و زبان را در آنها بررسی کنید. برخی از آنها در فرانسه این زبان را آموخته بودند. به زبان ریاضی: قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی با تعداد جلسات نسبت عکس دارد. در این ایام مدرسین خوب و با تجربه معمولا وقت خالی ندارند و در نتیجه توصیه می شود کلاسهای ریاضی را در طول ترم برگزار کنید. البته بهتر است دانش آموزان و والدین آن ها در همان ابتدای ترم نسبت به ثبت نام در کلاس های خصوصی اقدام نمایند تا دانش آموزان در طول ترم و در فرصت مناسب به یادگیری مفاهیم بپردازند اما قطعا نمی توان تاثیر این کلاس ها را حتی در صورت آغاز ایام امتحانات نادیده گرفت.

برای موفقیت در درس ریاضی با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فقط قیمت را در نظر نداشته باشید و نخواهید حتما با قیمت خیلی ارزان کلاس ها را داشته باشید. اگر هزینه کلاسهای خصوصی کمی بالاتر بود ولی دیدید که مدرس ریاضی کارش را خوب انجام می دهد، در این حالت با رضایت مبلغ را پرداخت کنید. مزیت دیگری که این کار دارد این است که با اطمینان بیشتری در جلسه امتحان شرکت می کنید و نمره بهتری هم خواهید گرفت. در ضمن مدرسی را پیدا کرده اید که رزومه متوسطی دارد و متوسط تدریس می کند و هزینه 50 هزار تومان را هم درخواست می کند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد معلم خصوصی ریاضی پنجم بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما