4 اشتباه در مشاوره مالیاتی که شما را احمق نشان می دهد

صورتحساب های پزشکی – IRS به شما اجازه می دهد تا بیش از 10 درصد از درآمد خود را از هزینه های پزشکی کسر کنید. اگر همسرتان خیلی بیشتر از شما درآمد دارد، پس درآمد او می تواند کسر صورت حساب های پزشکی شما را دشوار کند. 5: اگر من و همسرم به طور مشترک یا جداگانه پرونده را تشکیل دهیم، کمتر پرداخت خواهم کرد؟ برای سال 2013، این مبلغ 10000 دلار برای پرونده های مجرد و 20000 دلار برای تشکیل پرونده ازدواج مشترک بود، اما فقط 3900 دلار برای تشکیل پرونده ازدواج جداگانه. اگر من و همسرم مشترکاً یا جداگانه پرونده را تشکیل دهیم، مبلغ کمتری پرداخت خواهم کرد؟ برخی از قوانین اضافی: دو نفر نمی توانند یک وابستگی را با دو اظهارنامه مالیاتی متفاوت مطالبه کنند، و اگر آن شخص متاهل باشد و به طور مشترک با همسرش ارائه دهد، نمی توانید فردی را به عنوان تحت تکفل ادعا کنید. پاسخ کوتاه این است: وابستگی هر کسی است که با شما زندگی می کند – غیر از همسرتان – که بیش از نیمی از حمایت مالی او را برای او فراهم می کنید.

چه کسب و کار شما جدید باشد یا تاسیس، کوچک یا متوسط، همیشه از پشتیبانی شخصی و خدمات استثنایی ما شرکت CPA هریسون، TN که توسط صاحبان مشاغل محلی شناخته شده است، دریافت خواهید کرد. همچنین می تواند مفید باشد که این نمایندگی از نظر جغرافیایی به شما نزدیک باشد تا بتوانید از دانش محلی و سهولت دریافت کمک حضوری بهره مند شوید. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، ما کارشناسان مستقلی در دسترس داریم که مشاوره رایگان برای بحث در مورد امور شما ارائه می دهند و به طور بالقوه کمک بیشتری برای کمک به شما برای بهبود وضعیت مالی خود ارائه می دهند. خدمات مشاوره مالیاتی آزاد یک پیشنهاد سالانه مداوم است که به طور خاص برای صرف وقت و نگرانی از مدیریت امور مالیاتی شخصی شما طراحی شده است. اداره استیناف پرونده ها را پس از تصمیم گیری IRS بررسی می کند و یک دیدگاه عینی در مورد هر پرونده ارائه می دهد. اعتراض توسط برنامه تجدیدنظر CRA بررسی خواهد شد. اطلاعات عمومی و راهنمای مالیاتی قابل توجهی در وب سایت CRA وجود دارد.

این قانون قانون اساسی آریزونا را اصلاح می کند تا از مالیات دهندگان در برابر دولت های ایالتی و محلی که هرگونه مالیات بر فروش جدید یا مالیات استفاده از خدمات را اعمال می کنند، محافظت کند. همه معافیت ها از طریق ارزیاب محلی شما انجام می شود. اعضا حق دارند در ارائه مشاوره مفروضات معقولی داشته باشند (مثلاً در مواردی که فرض کنیم مالیات دهندگان یا مالیات دهندگان مقیم انگلستان هستند) منطقی است، اما نباید به فرضیاتی که بر اساس آنها غیرواقعی است استناد کرد. یا غیر منطقی به عنوان مثال، در صورت وجود هرگونه مشکل حسابداری، داشتن یک حسابدار در هیئت مدیره ممکن است ایده خوبی باشد. ما به طور معمول مجموعه‌ای از مسائل مالیاتی از جمله ممیزی مالیات بر درآمد، دعاوی حقوقی ناشی از اتهامات مالیاتی کیفری، و همچنین برای ارائه تخفیف مالیاتی برای مشتریان خود انجام می‌دهیم. ما می‌خواهیم گزارش‌های مالیاتی شما را مدیریت کنیم و هر گونه باری را که بابت ثبت آن‌ها از دوش شما برداشته می‌شود، برداریم. برای تعیین قرار ملاقات برای دیدن اینکه آیا واجد شرایط آمادگی مالیاتی رایگان هستید یا خیر، با نزدیکترین مرکز محله ABCD خود تماس بگیرید.

همچنین نگاه کنید به، Hughes v. قیمتی که برای گزینه سهام و ارزش بازار سهام می پردازید. موارد دیگری نیز وجود دارند که می توانند درآمد مشمول مالیات برخی از مالیات دهندگان را به طور چشمگیری افزایش دهند. در دوور، دلاور، قانون مالیات می تواند بسیار پیچیده شود. IRS به درآمد متوسط ​​و بالا نیاز دارد. مالیات دهندگان هنگام ثبت مالیات بر درآمد باید دو مجموعه از اعداد را اجرا کنند: محاسبات مالیات بر درآمد معمولی در فرم 1040 و روش AMT در فرم 6251. هر عددی که بیشتر باشد مبلغی است که مالیات دهنده باید بپردازد. چهل و چهار درصد از خانواده‌های دارای دو فرزند یا بیشتر در سال 2010 در مقایسه با تنها 17 درصد از خانواده‌های بدون فرزند، AMT را پرداخت کردند و زوج‌های متاهل 12 برابر بیشتر از افراد مجرد، AMT را پرداخت کردند. محدودیت‌های بالاتر – برای مطالبه اعتبار مالیاتی فرزند نیازی به ثبت نام مشترک ندارید، اما اعتبار 1000 دلاری با 110000 دلار برای پرونده‌های مشترک و تنها 55000 دلار برای پرونده‌های جداگانه شروع به حذف تدریجی می‌کند.

امروزه فیلرهای مشترک می توانند دقیقاً دو برابر فیلرهای تکی یا مجزا ادعا کنند، بنابراین این موضوعی نیست. قبل از سال 2001، کسر استاندارد برای یک زوج متاهل که به طور مشترک تشکیل پرونده می دادند، کمتر از دو برابر مبلغ مالیات دهندگان مجرد بود. این بدان معناست که یک زوج متاهل از 74450 دلار اول درآمد خود یک سنت بدهکار نیستند. در سال 1969، زمانی که اولین "حداقل" مالیات ایجاد شد، برای محدود کردن معافیت ها و کسرهایی که افراد ثروتمند برای کاهش صورت حساب مالیاتی خود به صفر استفاده می کردند، طراحی شد.

در سال 2014، این میزان برای افرادی که بیش از 400000 دلار درآمد دارند به 20 درصد می رسد. بزرگترین مشارکت کنندگان، کسانی هستند که بین 200،000 تا 500،000 دلار درآمد دارند، که 39 درصد کل AMT را پرداخت کرده اند. در بخش بعدی، به این خواهیم پرداخت که دقیقاً چه کسی و چرا AMT را پرداخت می کند. کامپیوترهای IRS طوری برنامه ریزی شده اند که به دنبال "پرچم های قرمز" تقلب مالیاتی باشند. اگر شماره های شما با شماره های IRS مطابقت ندارد، این یک پرچم قرمز است. آن اعداد را بیشتر تجزیه و تحلیل کنید و برخی روندهای جالب ظاهر می شوند. تا سال 2010، این اعداد به شدت افزایش یافت. مشکل زمانی شروع می شود که رایانه های IRS متوجه می شوند که دستمزد، وام و حساب های بانکی مرتبط با شماره تأمین اجتماعی شما وجود دارد اما اظهارنامه مالیاتی وجود ندارد. افراد شاغل معمولی همچنین مالیات حقوق و دستمزد را برای هر چک پرداخت می کنند تا به صندوق های اعتماد اجتماعی و Medicare/Medicaid کمک کنند. 1: چگونه برخی از افراد ثروتمند نسبت به افراد عادی مالیات کمتری می پردازند؟ در سال 2011، وارن بافت، سرمایه‌گذار میلیاردر، مقاله‌ای در نیویورک تایمز نوشت با عنوان «دست از نوازش ابرثروتمندان بردارید» که در آن مدعی شد نرخ مالیات بر درآمد مؤثر 17 را پرداخت می‌کند. 4 درصد، در حالی که سایر افراد در دفتر او 36 درصد پرداخت کردند.

این نرخ مالیاتی است که به آخرین دلاری که در یک سال مالیاتی به دست می آورید – در مثال بالا 25 درصد است. نام در واقع گویای همه چیز است. AMT یک روش "جایگزین" برای محاسبه مالیات بر درآمد است. آنچه AMT تلاش می کند انجام دهد این است که کسورات و معافیت های ویژه را حذف کند و همه مالیات دهندگان را در شرایط مساوی شروع به کار کند. میانگین نرخ همیشه کمتر از نرخ نهایی است، مگر اینکه 8925 دلار یا کمتر درآمد داشته باشید، در این صورت آنها برابر هستند. اما حتی اگر مجبور به ارائه اظهارنامه مالیاتی نباشید، مواقعی وجود دارد که باید به هر حال. آیا حتی اگر درآمد زیادی نداشته باشم باید مالیات بر درآمد را ثبت کنم؟ زیرا خواندن و پر کردن فرم‌های اظهارنامه مالیاتی مستلزم تخصیص زمان زیادی برای اطمینان از کارایی و دقت است. میزبانی نرم افزار ProSeries Tax روند تهیه اظهارنامه مالیاتی را سریعتر می کند. اظهارنامه مالیات بر درآمد ساده برای مشاغل و افراد و سایر انواع معاملات رایج به ندرت به خدمات وکیل مالیاتی در میامی نیاز دارد.

برخی از مسائل رایج قانون مالیات چیست؟ مسائل مربوط به اجرای خدمات مالیاتی برنامه ریزی چیست؟ یکی از دلایلی که بسیاری از مالیات دهندگان توسط AMT چشم پوشی می کنند، این است که این قانون بسیار پیچیده است. یکی از راه‌های دریافت بازپرداخت بیشتر این است که پول بیشتری از هر چک دریافتی خودداری کنید. اما اگر یک چک حقوقی منظم از کارفرما دریافت می‌کنید، وام مسکن دارید و پس‌انداز خود را در بانک نگهداری می‌کنید نه در کیسه‌های زباله مدفون در حیاط خلوت، احتمالاً IRS به شما خواهد رسید و مجازات‌ها سخت‌تر خواهد بود.

اگر خوداشتغال هستید، پول نقد پرداخت می کنید، وام خانه یا ماشین ندارید، حساب بانکی ندارید، و در گذشته هرگز مالیات بر درآمد را ثبت نکرده اید یا پرداخت نکرده اید، می توانید زیر نظر IRS بمانید. اگر ماشین شما بیکار بنشیند، ارزش آن را هدر داده اید. به هر حال، نرخ مالیات بر درآمد معمولی برای 75000 دلار 25 درصد و نرخ درآمد بیش از 140000 دلار در سال 2011 28 درصد است. اما حقیقت این است که بسیاری از مالیات دهندگان می توانند کل درآمد مشمول مالیات خود را بسیار پایین تر دریافت کنند اگر اجازه استفاده از معافیت ها و معافیت ها را داشته باشند. کسورات در کد مالیاتی عادی طبق اعداد سال 2011، خانوارهایی که کمتر از 200000 دلار درآمد داشتند، یک در 98 شانس حسابرسی داشتند.

تحت AMT، همه با همان معافیت بزرگ شروع می کنند، که در سال 2011 معادل 48850 دلار برای مالیات دهندگان مجرد و 74450 دلار برای زوج های متاهل است که به طور مشترک پرونده را تشکیل می دهند. همین توصیه در مورد دفتر خانه نیز صدق می کند. توصیه‌های مالیاتی و شیوه‌های مناقشه‌آمیز BCLP شامل مشاوره در رابطه با ساختار، مذاکره و اسناد در ارتباط با تشکیل، تأمین مالی و تملک یا واگذاری نهادهای دولتی و خصوصی است. روشی که این دولت ها این بودجه را به دست می آورند عمدتاً از طریق وضع مالیات بر بزرگسالان شاغل و نهادهای تجاری مختلف است. اما پرداخت مالیات مرا وادار می‌کند که به آنچه دولت‌های فدرال و ایالتی با پولی که به سختی به دست آورده‌ام انجام می‌دهند، اهمیت بدهم. تمام هدف مالیات ها جمع آوری پول برای کمک به پرداخت برنامه ها و خدمات مجاز توسط دولت های ایالتی و فدرال است. مطابق با تعریف جدید در CCR از خدمات خروجی، قانون 2(l)p، خدمات خروجی نباید شامل خدماتی شود که در آن کل مالیات خدمات توسط گیرنده خدمات قابل پرداخت باشد.

اصول اصلی خدمات مشتری ما شامل رهبری با تیم حرفه ای مناسب، حصول اطمینان از درک روشنی از وضعیت مشتری، تطبیق هر تعامل با نیازهای خاص مشتری، و کارآمد و پاسخگو در کارمان است. پرس و جو کن. پیدا کردن یک وکیل مالیاتی که نیازهای شما را برآورده می کند، در بودجه شما قرار می گیرد و با توصیه های قابل اعتماد همراه باشد، ممکن است سخت باشد، اما عاقلانه است که تلاش کنید. هر مالیات‌دهنده‌ای حق دریافت کسر استاندارد را دارد، اما ممکن است بتوانید با تقسیم کردن کسورات خود، حتی بیشتر از درآمد مشمول مالیات خود را کاهش دهید. اگر تاریخ سررسید 15 آوریل (که توسط IRS برای تشکیل پرونده و پرداخت هرگونه مالیات به دولت فدرال ایجاد شده است) را از دست بدهید، دنیا به پایان نخواهد رسید، اما ممکن است مقداری هزینه تأخیر از شما دریافت شود. اگر تا 15 آوریل حداقل 90 درصد مالیات خود را پوشش ندهید، جریمه عدم پرداخت همچنان اعمال می شود. با این حال، توجه به این نکته مهم است که افراد با درآمد بالا همچنان بیشترین پول را به AMT پرداخت می کنند. اگر هنوز کار می کنید، به یک W-2 از هر یک از کارفرمایان خود نیاز دارید. در اینجا چیزی است که برای شروع باید بدانید.

اگر قرار بود اقلام ضروری از GST معاف شوند، نیاز به جبران کسری درآمد از طریق افزایش نرخ GST در سایر کالاها و خدمات وجود دارد که خانوارهای کم درآمد نیز باید آن را تحمل کنند. برخی از صنایع و محصولات توسط دولت معاف شدند و تحت GST بدون مالیات باقی می‌مانند، مانند محصولات لبنی، محصولات صنایع آسیاب، سبزیجات و میوه‌های تازه، فرآورده‌های گوشتی، و سایر خواربار و ملزومات. هزینه های فرزندخواندگی واجد شرایط شامل هزینه های وکالت، هزینه های دادگاه و هزینه های سفر مانند اقامت و وعده های غذایی است که توسط نهاد دولتی یا کارفرمای دیگر بازپرداخت نمی شود.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما