با دنبال کردن 3 مرحله ساده، نتایج بهتری از ماساژ دریافت کنید

ماساژ بدن زن به مرد کمک زیادی به رهایی از تنش و شکستن سبک زندگی یکنواخت می کند. در روز عروسی شما، دوست صمیمی زن یا یکی از اعضای خانواده که به عنوان خدمتکار خود انتخاب کرده اید، زمان و پول زیادی را صرف کرده است تا روز بزرگ شما را به موفقیت برساند. یکی از راه‌های سرگرم‌کننده برای ادویه‌تر کردن چیزها در حین تجربه آرامش کامل (بله، در همان زمان)، رزرو ماساژ زوجین است. همین امر در مورد پول نیز صادق است. شما او را از زحمت خرید چیزی که دوست دارید نجات خواهید داد و او پول خود را برای چیزی که دقیقاً به سبک او نیست هدر نخواهد داد. هنگامی که لنف وارد غدد لنفاوی می شود، می تواند از مواد زائد ناسالم و سموم خارج شده از ناحیه مربوطه فیلتر شود.

حتی بهترین اسپاها نیز با چالش هایی روبرو هستند که استخرها و تجهیزات پدیکور خود را عاری از باکتری ها نگه دارند، بنابراین زنان باردار احتمالاً بهتر است این خدمات خاص اسپا را برای چند ماه نادیده بگیرند یا حداقل یک پرسش و پاسخ کامل با متخصصان اسپا انجام دهند تا متوجه شوند. چه اقدامات احتیاطی برای تمیز نگه داشتن چیزها انجام می دهند. متخصصان طب جایگزین این متخصصان ممکن است شامل یک متخصص طب سوزنی، ماساژ درمانگر، مربی یوگا یا متخصص طب گیاهی باشند. ماساژ هنگامی که به عنوان یک لوکس تلقی می شود، به طور فزاینده ای به عنوان یک درمان پزشکی جایگزین شناخته می شود. ماساژدرمانگرهای مجاز ما بسته به اهداف سلامتی شما به شما کمک می کنند تا درمان صحیح را انجام دهید. بازدید از یک کارخانه شراب سازی محلی می تواند به شما کمک کند کام خود را توسعه دهید و کمی آموزش وینوی به شما بدهد. به Chateau Latour، Cristal یا Veuve Clicquot قدیمی فکر کنید، نه بطری های گرد و غباری 10 دلاری در مشروب فروشی محلی شما. یک سطل یخ را با راهنمای یک ساقی پر کنید و مخلوط هایی برای مارتینی، مارگاریتا یا هر کدام از موارد دلخواه او، به علاوه چند بطری مشروب بنوشید.

برای تمیز کردن برس های رنگ از چند قطره شامپو استفاده کنید و آن را از روی موهای خود ماساژ دهید، سپس خوب آبکشی کنید. از شامپو برای روغن کاری لولاهای جیرجیر استفاده کنید. برای گیر کردن زیپ، یک قطره شامپو را روی نوک کیو بریزید و آن را روی زیپ بکشید. شامپو را روی فرش و موکت بریزید، چند قطره را با مقداری آب مالیده و با حوله بکشید. پمپ آب داخل صندلی را دوباره به گردش در می آورد و آن را از طریق نازل ها فشار می دهد تا حس ماساژ ایجاد شود. ورزش همچنین یک خروجی فیزیکی خوب برای آزاد کردن انرژی ایجاد شده در درون شما فراهم می کند.

پس بنوشید – برای شما خوب است! پدران می توانند با ماساژ عمیق از انگشتان زیرک استفاده کنند. بهترین نوع برای استفاده، لوسیون بدون عطر و پایه است که حاوی موادی است که تا حد امکان طبیعی هستند. اونا اولین کسی هستن که باهاش ​​تماس میگیرم من در واقع اول "نه" گفتم. سطح هورمون گنادوتروپین جفتی انسانی (HCG) در سه ماهه اول بارداری به اوج خود می رسد و افزایشی است که ممکن است باعث ایجاد احساس سرگیجه، تهوع و ناراحتی در معده شود. برای اینکه این هدیه فوق العاده خاص باشد، بطری را که هرگز برای خودش نخریده است پر کنید. غلغلک پاها بسیار رایج هستند و پدیکورها می توانند با اعمال نیروی بیشتر در حین ماساژ پا و با مالش دادن شدید پاها، قلقلک شما را جبران کنند. با این زمان اختصاص داده شده به پاها، درد را تسکین دهید، استرس و اضطراب را کاهش دهید و گردش خون را بهبود بخشید.

تمیز می شود و کروم را نیز براق می کند.

این بدان معناست که وقتی برای ماساژ می روید (که اکثر آنها معمولاً حدود 50 دقیقه تبلیغ می شوند) بیش از زمان کافی برای دیدن فواید مطلوب تحت فشار هستید. بعد از 20 دقیقه بشویید. شامپو مخلوط شده با جوش شیرین را می توان برای تمیز کردن کروم در وسایل نقلیه استفاده کرد. کاملاً بشویید و صاف کنید تا براق شود. تمیز می شود و کروم را نیز براق می کند. به همین دلیل است که ماساژ به طور فزاینده ای به عنوان یک گام مهم در روال تمرینی ورزشکاران سه گانه و همچنین گرم کردن و خنک کردن بدن در روز رویداد دیده می شود. برای او یک گواهی هدیه برای یک روز کامل خدمات اسپا بخرید، یا یک بسته ماساژ انتخاب کنید که به او اجازه می دهد این تجربه را در طول چند روز گسترش دهد.

بهترین راه برای استفاده از آن، رقیق شدن در مرهم یا روغن ماساژ است که به صورت خارجی روی ناحیه آسیب دیده اعمال می شود. کیف را با حروف اول او تک رنگ کنید، اما از تزئینات مربوط به عروسی که می تواند استفاده او را از این هدیه بعد از عروسی محدود کند، صرف نظر کنید. نه تنها لوازم التحریر یک هدیه کلاسیک و جاودانه برای افراد در هر سنی است، بلکه خدمتکار شما می تواند سال ها از آن استفاده کند. از صابون های تخصصی (بخوانید: گران قیمت) برای شستن لباس های دستی صرف نظر کنید، به جای آن فقط از یک یا دو قطره شامپو استفاده کنید. همچنین ممکن است روی یک برس ماساژ پوست سر سرمایه گذاری کنید، که می تواند هنگام شامپو زدن یا روی موهای خشک استفاده شود. صابون تند می تواند دست ها را خشک کند، اما گاهی اوقات برای کثیفی اضافی به چیزی قوی نیاز دارید – دفعه بعد سعی کنید از شامپو به عنوان پاک کننده دست استفاده کنید. شکلی از بدنسازی با استفاده از ضربات کششی طولانی که به دنبال متعادل کردن مجدد بدن با آزاد کردن تنش در فاسیا / بافت همبند است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ماساژ صورت برای سفت شدن وب سایت خود باشید.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما