3 مهارت‌ها (انجام) لینک سازی خارجی Loss Remarkably Well

بک لینک یا لینک سازی خارجی به مجموعه لینکهایی میگویند که از سایتهای دیگر به وبسایت شما داده میشود و کاربران از سایتها یا شبکههای اجتماعی دیگر با کمک این لینکها به سایت شما میآیند. باید بدانید استفاده از تعداد زیادی لینک خارجی اصلاً مناسب نیست و تعداد آن باید براساس استراتژی سئو و میزان رقبایتان تعیین شود. در این بخش به معرفی هر دو لینک می پردازیم و از میزان اهمیت هر یک و روش های ساخت آن به صورت کامل صحبت می کنیم. یکی از نمونههای این روش لینک بیلدینگ، رپورتاژ آگهی است. در این روش باید در کامنتها نام خود را درج نمایید تا افراد برای دیدن سایت شما ترغیب شوند که پس از مدتی رتبهبندی سایت شما افزایش پیدا میکند. برخلاف لینکهای ورودی که باعث جذب ترافیک به وبسایت شما میشود، لینکهای outbound ترافیک را از سایت شما به مقصد دیگری میفرستند. برای بررسی لینک سازی رقبا، ابزارهایی مثل Ahrefs، Majestic SEO، SiteReviewTools و MOZ وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید لینک های ورودی به یک سایت را مشاهده کنید. خزندههایی که در گوگل وجود دارند بهصورت همیشگی در رفتوآمد هستند و اگر شما لینکسازی داخلی و لینکسازی خارجی نداشته باشید برای بالابردن سایت و محبوبیت بیشتر به بنبست خواهید خورد.

اگر می خواهید در گوگل رتبه خوبی بگیرید باید توجه داشته باشید که 5 تا لینک با کیفیت از 50 تا لینک بی کیفیت به مراتب بهتر است. ها با توجه به نام جذاب و قدرتی که دارند می توانند برای سایت شما بسیار خطرناک باشند. به عنوان مثال تصویر زیر، یک سایت ارائه و خرید بک لینک رایگان را نشان می دهد. در این ویدیو دلیل پیشنهاد نکردن این روش را توضیح خواهم داد. روش لینک سازی عکس ها به این دلیل استفاده می شود که کاربر بتواند عکس مورد نظرش را برای موتور جستجوی گوگل Google معرفی کند. https://xseo.ir مقالات و محتوای شما به بهترین شکل ممکن تولید شوند، کاربر حتما مقالات پیشنهادی که شما به عنوان نویسنده قرار داده اید را مطالعه می کند. در لینک سازی خارجی همانطور که از نام آن بر می آید لینکی که داده می شود در یک صفحه وبسایت دیگر ایجاد می شود و به سایت شما ارجاع داده می شود.

به لینک هایی که در داخل خود سایت باشند و کاربر را به دیگر صفحات سایت منتقل کند لینک سازی داخلی می گویند و به لینک هایی که مربوط به خارج از سایت باشند و کاربر را به یک سایت دیگر منتقل کند لینک سازی خارجی گفته می شود. بنابراین، پیوندهای زیاد یک صفحه وب با ارزش است، اما در صورتی که خود صفحه نیازهای اطلاعاتی کاربر را برآورده نکند، همچنان در بالای صفحه Serp قرار نمی گیرد. این روش باعث می شود مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت شما بیشتر شود، تعداد کلیک های سایت شما افزایش یابد و مواردی از این قبیل که همگی فاکتورهای مهمی برای سئو سایت به حساب می آیند. مهمترین سؤالی که کاربران از خود میپرسند آن است که تعریف دقیق سئو چیست. شما میتوانید در سایتهای مختلف لینک سایت خود را ثبت نمایید و سایت شما بهصورت یک آگهی در زیر سایتهای مختلف به نمایش درمیآید.

این ها عناصری هستند که ما در تلاش برای گرفتن لینک از دیگر سایت ها نمی توانیم آن ها را کنترل کنیم. مهمترین مهارتی که لازم است در هنگام یادگیری سئو یاد بگیرید و از آن استفاده نمایید لینکسازی داخلی است. بدون شک کلماتی که برای منو سایت انتخاب می کنید در روند سئو تاثیر چشم گیری دارند. با استفاده از این برنامه و ایجاد لینکسازی اتوماتیک میتوانید کلماتی را در نوشته خود بهعنوان کلمه کلیدی انتخاب نمایید و زمانی که کلمات کلیدی را به کار بردید بهصورت اتوماتیک به صفحه موردنظر خود خواهید رسید. بنابراین بهتر است کلمات موثری را انتخاب کنید و هر کدام از آن ها را به لندینگ پیج خود لینک دهید. http://xseo.ir/link-building/ میتوانید از افزونه خودکار سئو لینک استفاده نمایید. بسیاری از افراد فکر میکنند یا متصور هستند که ایجاد لینک داخلی یا لینک سازی داخلی تأثیری در سئو نخواهد داشت اما اشتباه فکر میکنند؛ زیرا این کار در سئو بسیار با اهمیت است. تا به امروز ۵ سری از بک لینک های رایگان فارسی و ۳ سری بک لینک رایگان خارجی در مجموع ۱۵۰ سایت منتشر شده برای مشاهده تمامی مطالب می توانید به برچسب بک لینک مراجعه فرماید.  Content has been creat᠎ed by G SA Content Gen erat᠎or​ Demoversion᠎!

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما