ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک در هند رونمایی شد. ویژگی ها، انواع و موارد دیگر را بررسی کنید اخبار خودرو

ماهیندرا از شاسی بلند کلاسیک جدید اسکورپیو در هند با چندین ویژگی جدید و جزئیات طراحی، همراه با لوگوی جدید دو قله رونمایی کرد. لازم به ذکر است که بزرگترین سازنده UV در هند اخیراً ماهیندرا اسکورپیو-N را روانه بازار کرده است که در کنار این شاسی بلند جدید رونمایی شده با نام اسکورپیو به فروش می رسد. علاوه بر این، هر دو SUV با نام های مشابه، سبد یکدیگر را در بازار هند تقویت می کنند. این حرکت ها قابل درک به نظر می رسد زیرا نام میراث یکی از پرفروش ترین خودروهای شاسی بلند هند در دو دهه گذشته است.

ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک جدید دارای دو سطح تریم برای بازار هند است، یعنی کلاسیک S و کلاسیک S11. با نگاهی اجمالی به خودرو ممکن است متوجه شوید که اصول اولیه SUV همانند مدل قدیمی است، اما با تغییرات اندکی.

ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک

Scorpio Classic اکنون دارای یک جلوپنجره جدید با نوارهای کرومی و لوگوی جدید ماهیندرا در مرکز است. سپر و کاپوت این SUV جسورتر و درشت تر از قبل شده است. جلوپنجره توسط DRL های جدید احاطه شده است. این SUV دارای چراغ‌های عقب LED برج اسکورپیو در پشت است. این SUV بر روی رینگ های آلیاژی 17 اینچی الماسی جدید سوار می شود. ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک جدید با پنج طرح رنگ ارائه می شود. گزینه های رنگ شامل مشکی ناپولی، خشم قرمز، نقره ای Dsat، خاکستری گلکسی و سفید مرواریدی است.

همچنین بخوانید: 2022 ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک در هند رونمایی شد، گالری تصاویر تفصیلی: در عکس

به روز رسانی های متعددی در فضای داخلی ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک وجود دارد. این دستگاه دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی جدید 9.0 اینچی با پشتیبانی از اندروید و آینه کاری صفحه نمایش است. ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک در سه پیکربندی صندلی موجود است: دو صندلی 7 نفره و یک صندلی 9 نفره. یکی از گزینه های 7 نفره شامل دو صندلی کاپیتان در ردیف دوم و یک نیمکت در ردیف سوم است، در حالی که دیگری شامل یک نیمکت در ردیف دوم و دو صندلی پرش در ردیف سوم است. در همین حال، 9 نفره یک نیمکت در ردیف دوم و صندلی های پرش برای چهار نفر در عقب می گیرد.

ماهیندرا اسکورپیو کلاسیک از موتور 2.2 لیتری توربو دیزل mHawk جدید استفاده می کند که 132 اسب بخار قدرت و 300 نیوتن متر حداکثر گشتاور تولید می کند. نیرو را از طریق یک گیربکس 6 سرعته دستی به چرخ های عقب منتقل می کند.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما