10 راه برای اختراع کمپ ترک اعتیاد بدون اینکه شبیه یک تازه کار باشید

موسسه ملی سرطان کنترل ترک نیکوتین و محرک های زمانی که تصمیم به ترک تنباکو می کنید. کسانی که فقط سیگار کشیدن را با نوشیدن الکل مرتبط می‌کنند، ممکن است از این مزیت برخوردار باشند که می‌توانند تلاش خود را برای ترک سیگار به تنهایی در این زمینه متمرکز کنند تا اینکه در هر زمینه‌ای از زندگی خود با محرک‌ها مواجه شوند. اگر آن را یک قدم بردارید، به آنجا خواهید رسید. بلند شوید و به حمام بروید یا برای هوای تازه بیرون بروید (در صورت وجود از فضای بیرونی سیگار اجتناب کنید). بیش از یک راه برای مسدود کردن بازی آنلاین یا محدود کردن ساعات بازی وجود دارد. از 20 دسامبر 2019، محدودیت سن قانونی جدید 21 سال برای خرید سیگار، سیگار برگ یا سایر محصولات تنباکو در ایالات متحده است. به طور کلی، این مطالعه «به اهمیت مداخلات ترک در سال‌های جوان‌تر اشاره می‌کند، جایی که سیگار زمان کمتری برای ایجاد شدن داشته است، و ترک باید آسان‌تر باشد، و خطر عدم توانایی در ترک سیگار را در محدوده سنی کاهش می‌دهد. این آسیب ها رخ می دهد.» محققان نتیجه گرفتند.

صبور باشید و به خود فرصت دهید تا معاشرت های قدیمی را با موارد جدیدی جایگزین کنید که سیگار کشیدن را شامل نمی شود. ترک سیگار با رویکردهای سلامت مکمل: آنچه باید بدانید وقتی می‌دانید چه انتظاری دارید و برنامه‌ای برای مدیریت دست‌اندازهای جاده دارید، احتمال اینکه این دست‌اندازها شما را به هم بزنند، کمتر می‌شود. به آنها بگویید که در مورد ترک سیگار جدی هستید و از حمایت آنها قدردانی خواهید کرد. با در نظر گرفتن این نکات، برای دفعه بعد آمادگی بیشتری خواهید داشت که بدون کشیدن سیگار، ولع خود را از بین ببرید. هر بار که با موفقیت در موقعیت هایی که میل به سیگار کشیدن را تحریک می کند، عادات سالم جدیدی را به خود یاد می دهید. چگونه با تمایل به پیوستن به آنها مبارزه می کنید؟نه تنها الکل می تواند عزم شما را بشکند و تسلیم شدن به میل به سیگار کشیدن را آسان کند، بلکه برای بسیاری، ارتباط قوی بین نوشیدن الکل و سیگار وجود دارد که باعث تحریک آن می شود. به عنوان مثال، شما تضمین می کنید که هیچ کس در یک سالن سینما یا یک موزه سیگار نمی کشد. رایلی "پسری آرام بود، نه پرحرف، که اغلب با یک چشم بسته به تماشا و حدس و گمان می رفت".

نیک تا آن لحظه ساکت مانده بود و اعتماد حزقیال را جلب کرده بود. به یاد داشته باشید، بسیاری از افراد قبل از اینکه بتوانند برای همیشه سیگار را ترک کنند، بیش از یک بار تلاش می کنند تا سیگار را ترک کنند. استفاده از داروها و کار با مشاوری که مخصوصاً برای کمک به افراد برای ترک سیگار آموزش دیده (متخصص درمان دخانیات) به طور قابل توجهی شانس موفقیت شما را افزایش می دهد. دلایل مختلفی وجود دارد که برخی افراد عاشق خرید هستند، از جمله آنها آن را یک سرگرمی می دانند، بی حوصله یا غمگین هستند و برای تقویت روحیه خود خرید می کنند، آنها سعی می کنند خلاء زندگی خود را از طریق خرید پر کنند، آنها برای خیال پردازی خود خرید می کنند. خود، یا از خرید به عنوان مکانیزم مقابله ای برای فرار از زندگی استفاده می کنند. برخی از آنها تأثیر زیادی بر نحوه انجام زندگی ام داشته اند یا نحوه نگاه من به دنیای اطرافم و افرادی را که ملاقات می کنم، رنگ آمیزی کرده اند. در سطح بین المللی، واکنش ها متفاوت بود. در دنیای کمونیستی، شوراها بسیار نگران بودند که به نظر می‌رسید دو دشمن بزرگ اختلافات خود را حل کرده‌اند، و همسویی جهانی جدید کمک قابل توجهی به سیاست تنش زدایی کرد.

ممکن است احساس کنید که نمی‌توانید به همان روشی که در زمان سیگار می‌کشیدید لذت ببرید و این اشکالی ندارد. ما تصمیم گرفتیم که این TQD را در مقابل به‌روزرسانی‌ها یا تغییرات بعدی در تاریخ ترک بررسی کنیم تا توصیه‌های ارائه‌شده توسط برنامه‌های ترک سیگار اینترنتی ارائه شود. روش‌ها: در مجموع 825 بزرگسال سیگاری فعلی به طور تصادفی به اینترنت پیشرفته یا اینترنت پیشرفته به همراه مشاوره تلفنی تقسیم شدند. برای مثال، دیدن فردی که سیگار می کشد یا بوی سیگار می کشد، می تواند هوس شما را برای انجام همین کار افزایش دهد.

این می تواند به شما کمک کند روزهای اولیه ترک سیگار را که معمولاً بدترین علائم ترک وجود دارد، پشت سر بگذارید. سعی کنید جلوی خودتان را نگیرید و نگران این باشید که دیگر سیگار نکشید. تحقیقات نشان داده است که بین اعتقاد به ماندگاری اعتیاد و جنبه های روانی ترک سیگار رابطه وجود دارد. تحقیقات علمی نشان می دهد که پاگوفاژیا می تواند نشانه ای از کمبود آهن در خون باشد. گزارش تحقیقی درباره تنباکو، نیکوتین و سیگارهای الکترونیکی: آیا نیکوتین اعتیادآور است؟ گزارش تنباکو، نیکوتین و سیگارهای الکترونیکی: آیا نیکوتین اعتیادآور است؟ در طول ترک نیکوتین، هوس می تواند شدید باشد. شروع کنید به خواندن هر آنچه در مورد اعتیاد به نیکوتین، ترک و روند بهبودی می توانید بیابید. علائم ترک در چند ساعت پس از آخرین سیگار شما شروع می شود و می تواند شامل هوس شدید، تحریک پذیری، تمرکز ضعیف و بی خوابی باشد.

این سوالات مربوط به ماه گذشته است. اما این مرحله از ترک سیگار برای همیشه ادامه نخواهد داشت. از آنجایی که الکل مهارهای شما را کاهش می دهد، ممکن است بخواهید در یک بار باشید و الکل ننوشید یا سیگار نکشید. برخی از اشکالات سم زدایی سریع مواد افیونی وجود دارد. به عنوان مثال، بسیار گران است، می تواند هزاران دلار هزینه داشته باشد، همچنین مرگ و میر ناشی از این روش از بیمار برای مدت طولانی تحت فشار بوده است. در حالی که گاهی اوقات اثراتی ایجاد می کند که برخی آن را شبیه به مواد افیونی توصیف می کنند، اما یک ماده افیونی نیست.

در حالی که گزینه های درمانی دیگری وجود دارد، می توان از داروها برای درمان اعتیاد به کوکائین استفاده کرد. مراقبت های بعدی به اندازه درمان مهم است. با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در مورد اینکه چه درمانی ممکن است برای شما بهترین باشد صحبت کنید. ممکن است احساس کنید که سیگار در دستتان نیست، به خصوص اگر در اطراف افراد دیگری باشید که سیگار می کشند. آنها همچنین می توانند به شما در یافتن منابع محلی برای کمک در ترک سیگار کمک کنند. منابعی برای ارزیابی سطح نوشیدن شما و انجام اقداماتی برای کاهش مصرف الکل وجود دارد. اگر دوباره شروع به نوشیدن الکل کردید، از مصرف زیاد الکل خودداری کنید. هیپنوتراپیست استخدام کنید. آیا می خواهید از نوشیدن الکل جلوگیری کنید؟ به عنوان مثال، شما می خواهید دوز مصرفی خود را بعد از یک ماه به نصف کاهش دهید و یک ورزش جدید مانند تیراندازی با کمان پیدا کنید. آیا احساس می کنید مردم نمی توانند میزان معتاد بودن خود را تغییر دهند؟ بیشتر مردم به صورت اجتماعی مشروب می نوشند. موسسه ملی سوء مصرف الکل و الکلیسم (NIAAA) توصیه می کند که مصرف روزانه نوشیدنی از چهار نوشیدنی برای مردان و سه نوشیدنی برای زنان تجاوز نکند. این مطالعه که امروز در مجله اعتیاد منتشر شد، نشان داد افرادی که روزانه از یک سیگار الکترونیکی قابل شارژ مجدد برای ترک سیگار استفاده می‌کردند، در مقایسه با افرادی که اصلاً از وسایل کمکی برای ترک استفاده نمی‌کردند، پنج برابر بیشتر احتمال داشت که به مدت یک ماه از استعمال دخانیات خودداری کنند.

در یک مطالعه، افرادی که اعتیاد را تغییرپذیر می‌دانستند، انگیزه قوی‌تری برای ترک داشتند، به اهداف ترک سیگار خود متعهدتر بودند و در هنگام ترک سیگار، خودکارآمدی بیشتری داشتند. شما همچنین مانند زمانی که در نزدیکی افرادی که سیگار می کشند قرار می گیرید، دود دست دوم را استنشاق نمی کمپ ترک اعتیاد تهران کنید. برای لحظاتی که احساس می کنید در شرف کشیدن سیگار هستید، یک برنامه فرار در ذهن داشته باشید. اگر زمانی که بیرون می‌نوشید سیگاری می‌کشید، اجازه ندهید که شما را از ادامه سفرتان باز دارد تا بدون سیگار بمانید. اکنون که می خواهید مصرف هروئین را ترک کنید – به نظر می رسد که شما را رها نمی کند. هروئین یکی از اعتیادآورترین مواد روی کره زمین است. افرادی که به یک ماده وابستگی دارند معمولاً به دیگری وابستگی دارند.

این می تواند به دلیل سوء مصرف مکرر و منظم کاوا رخ دهد، که بدن شما را به این باور می رساند که بدون تأثیر این ماده نمی تواند به طور طبیعی عمل کند. موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر (NIDA)، با همکاری انجمن پزشکی آمریکا، در حال برنامه ریزی برای ایجاد مراکز جدیدی است که به بهبود آموزش سوء مصرف مواد به دانشجویان و ساکنان پزشکی در ایالات متحده کمک می کند. بخشی از ترک مواد مخدر و ترک عادت انجمن سرطان آمریکا مقابله با بخش روانی اعتیاد به دخانیات.

انجمن سرطان آمریکا برای هوس ها و موقعیت های سخت در زمانی که سیگار را ترک می کنید کمک کنید. این به افزایش راحتی شما در خانه کمک می کند، در حالی که سعی در سم زدایی از متات دارید. در حالی که هدف شما ممکن است این باشد که بتوانید از نوشیدنی بدون سیگار لذت ببرید، بدون الکل زمانی که برای اولین بار سیگار را ترک می کنید مزایای خود را دارد. برای کسی که سعی در ترک سیگار دارد، کاهش مهار آن خطر عود سیگار را افزایش می دهد. می خواهید سیگار را ترک کنید؟ اگر این کار را انجام نداد، ممکن است بخواهید آن را یک شب بنامید و زودتر از همیشه به خانه بروید. اگر می ترسید عود کنید، می توانید با دوری از مکانی که شما را تحریک می کند، خطر را از بین ببرید. جعبه ایمیل MedHelp خود را بررسی کنید، به زودی یادداشتی برای شما ارسال خواهم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت بیمه خود تماس بگیرید. اگر فکر می کنید که تغییر امکان پذیر است، به احتمال زیاد به توانایی های خود ایمان خواهید داشت و انگیزه و تعهد بیشتری نسبت به اهداف خود دارید. اگر احساس می کنید که باعث میل به سیگار می شود، اجتناب از موقعیتی کاملاً مشکلی نیست. این تمرین می تواند به شما کمک کند اگر دوباره شروع به نوشیدن کردید چگونه بر ولع سیگار غلبه کنید. یک ورزش را انتخاب کنید یا یک برنامه ورزشی جدید را شروع کنید. هر هفته یک یا دو روز بدون الکل برنامه ریزی کنید.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.