یک بانکدار وال استریت برای شادی و تغییر شغل به کمدی روی آورد

کمدین بودن چه چیزی شما را خوشحال می کند؟

برای از بین بردن کارم به عناصر آن: من پول می گیرم تا مردم را خوشحال کنم. چه چیزی بهتر از این؟ فکر می‌کنم زمانی که در باسکین رابینز در دبیرستان و کالج کار می‌کردم، همینطور بود، بستنی سرو می‌کردم، اما خنده نه چربی دارد، نه کالری، نه نمک و می‌توانید آن را برای یک ساعت و نیم در یک ساعت انجام دهید. زمان.

پیگیری شما چگونه زندگی شما را تغییر داده است؟

من مجبور نیستم از ساعت زنگ دار استفاده کنم مگر اینکه صبح زود پرواز داشته باشم. و من پروازهای صبح زود را انجام نمی دهم. من رئیس خودم هستم، بنابراین اگر کسی احمق است، مجبور نیستم با او کار کنم. اگر بخواهم استراحت کنم، می توانم استراحت کنم. اگر بخواهم به جایی سفر کنم، برنامه های کمدی را آنجا رزرو می کنم و تبدیل به کسر مالیات می شود.

بعدش چی؟

من می خواهم سفرهای بین المللی را از سر بگیرم. یک سال و نیم یا بیشتر قبل از کووید من اجرای نمایش های بین المللی را شروع کرده بودم. من در ایرلند، انگلستان، هلند، آفریقای جنوبی، استرالیا، نیوزیلند و تایلند کار کردم. اما بسیاری از کشورها هنوز هم آمار کووید بدی دارند و بسیاری از افرادی که در برنامه‌های کمدی انگلیسی زبان در خارج از کشور شرکت می‌کنند، توریست هستند، بنابراین احتمالاً این روزها تعداد آنها بسیار کمتر است.

دوست دارید در جوانی چه چیزی را می دانستید؟

ای کاش می دانستم که مجبور نیستم هر کاری را که به من گفته شده انجام دهم، زیرا زندگی من به نوعی “این کاری است که وقتی بزرگ شدی انجام می دهی.” ایده کار در هنر هرگز به ذهن هیچکس از اعضای خانواده من خطور نکرد. در خانواده من پزشکان، وکلا و دانشمندان هستند. باهوش بودن به این معنا نیست که باید زندگی خود را با یک پزشک یا یک وکیل یا دانشمند تامین کنید.

به سایر افرادی که احساس گیر کرده اند و به دنبال ایجاد تغییر هستند چه می گویید؟

خودت را جدا کن اگر می‌توانید کاری را پیدا کنید که می‌خواهید انجام دهید که سود دارد، آن را انجام دهید. همچنین می‌توانم بگویم، اگر به استند آپ کمدی علاقه‌مند هستید، این کار را نکنید! من نیازی به رقابت ندارم اما هر چیز دیگری، اگر همیشه می خواستید کاری را انجام دهید، آن را امتحان کنید.

مردم چه درس هایی می توانند از تجربه شما بیاموزند؟

درسی که می‌خواهم همه یاد بگیرند این است: از جوک گفتن به کمدین‌ها دست بردارید. اینطوری کار نمی کند. وظیفه ما این است که به شما جوک بگوییم، نه برعکس.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما