گلیباف امریک امروز همان آمریکا است 28 مرداد

رئیس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکا امروز همان آمریکای 7 اسفند است، اظهار داشت: سطح و عمق نگاه استکباری آنها به مردم سایر کشورها از جمله ایران تغییر نکرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز (پنجشنبه 6 اسفندماه) شورای اسلامی شهر اظهار داشت: 26 اسفند روز ورود آزادگان به میهن اسلامی است و به همین مناسبت آرزو می کنم فقید سید آزادگان، مرحوم سید علی اکبر ابوترابی با سلام و درود…

وی گفت: آزادگان و خانواده های صبور گنجینه های ارزشمند کشور هستند که بهترین سال های عمر خود را برای آرامش و آسایش ایران و امنیت مردم خود فدا کرده اند. ایران همیشه به آزادی خود افتخار خواهد کرد.

رئیس شورای اسلامی تصریح کرد: در آستانه کودتای آمریکایی 28 مرداد، تاکید بر این نکته ضروری است که ملت ایران هیچ گاه لیست بلند دشمنی، پیمان شکنی، اعتماد شکنی، غارت، جنایت و دخالت قدرت های خارجی به ویژه ایالات متحده آمریکا این کار را نمی کند و همیشه به عکس نگاه می کند.

قالیباف گفت: کوتای 28 مرداد نمونه انکارناپذیری است که یادآوری می کند وقتی نظام قدرت سود خود را در خطر می بیند، بی ارزشی دموکراسی آشکار می شود و استقلال کشورها به خطر می افتد.

رئیس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکا امروز همان آمریکای 28 اسفند است، تصریح کرد: سطح و عمق نگاه استکباری آنها به مردم سایر کشورها از جمله ایران تغییر نکرده است اما روز به روز برنامه‌های پیچیده‌تر و ظالمانه‌تری برای به زانو درآوردن ملت‌ها برای همیشه انجام می‌شود، زیرا ایران در قانون اساسی هیئت حاکمه این کشور گنجانده شده است.

وی افزود: اگر آمریکا با استخدام عده‌ای در این کشور کودتا کرد، در سال‌های بعد ایران از هیچ تلاشی برای براندازی انقلاب اسلامی فروگذار نکرد، چرا که در زمان جنگ ایران با همه نیروها بی‌رحمانه از دشمن حمایت کرد.

گالیباف هاترنیشان کرد: آمریکا جنگ اقتصادی همه جانبه ای را علیه جان و مال ملت ایران تدارک دید و یک کمپین غیرقانونی بین المللی برای سلب حقوق مسلمانان ایران به راه انداخت.

وی گفت: آمریکا مهم ترین حامی غده سرطانی رژیم صهیونیستی است، یعنی منشأ شرارت و جنایت در منطقه بود و گروه های تکفیری را برای از بین بردن امنیت و تمامیت کشورهایی مانند ایران تجهیز و تجاوز کرد. همه قوانین حقوقی و بشردوستانه بچه های بی خون ملت ایران هم مثل سردار حاج قاسم سلیمانی به زمین افتاد.

قالیباف تاکید کرد: تاریخ جنایات آمریکا این درس را به ملت ایران داده است که مستکبرین هرگز اصلاح نمی شوند و آنچه استقلال و آزادی ملت ایران را تضمین می کند تنها در صورتی قوی است که ایران شوند و ایران قدرتمند شود. ، بستگی به قوی شدن دارد.مردم ایران هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران با توکل به خداوند متعال موانع پیشرفت و توسعه را برطرف کرده و سرافرازان را همچون گذشته ناامید خواهند کرد.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما