گربه دوجا اولین مراسم گالا با گربه سانان را انجام داد

در حالی که شوپت واقعی روز دوشنبه برای مت گالا در خانه ماند، ستارگان با تمام قوا بیرون آمدند تا غیبت او را جبران کنند. جرد لتو با کت و شلوار گربه ای خزدار (و کمی ترسناک) شد و لیل ناس ایکس با آرایش کریستالی پر زرق و برق و تمام بدن و سبیل های مرواریدی در پرس میو میو کرد. برای اولین مت گالا، نوازنده دوجا گربه، مسیری کم‌رنگ‌تر را طی کرد، با ظاهر گربه‌ای شیک و انسان‌نما که با زیبایی، کمپ و جذابیت ازدواج کرد.

مثل آقای لتو و لیل ناس ایکس، گربه دوجا در حال ادای احترام به شوپت، گربه بیرمن محبوب کارل لاگرفلد، با لباس نقره‌ای و مهره‌ای اسکار د لا رنتا با کلاه گوش گربه‌ای، قطار سفید کرکی و پروتز صورت گربه‌ای بود. بنا به گفته این برند، این ظاهر به صورت سفارشی برای ستاره پاپ با استفاده از مهره‌های شیشه‌ای دریا و باگل که با دست گلدوزی شده بودند، ساخته شد و ساخت آن 5000 ساعت طول کشید.

گربه دوجا که توسط مدیر خلاق Doja Cat، برت آلن نلسون، با آرایش ارنستو کاسیاس و ناخن های پنجه ای توسط Saccia Livingston طراحی شده بود، یک قطعه مصنوعی صورت که توسط مالینا استرنز حجاری و اعمال شده بود، پوشید.

“ما از ایده رابطه کارل با گربه اش الهام گرفتیم و گربه دوجا گربه دوجا است که رابطه بسیار نزدیکی نیز با گربه هایش دارد.” نلسون گفت. ما واقعاً می‌خواستیم که این یک نسخه برجسته از یک گربه‌سنگ ماده باشد.»

ام‌اس. استرنز، یک آرایشگر جلوه های ویژه که در لس آنجلس زندگی می کند، گفت که او و آقای. نلسون برای اولین بار حدود شش ماه پیش برنامه ریزی ظاهر را آغاز کرد. برای شروع، او قالبی از صورت گربه دوجا گرفت (فرآیندی که در آن خانم استرنز “صورت خود را با سیلیکون لغزنده کرد”) تا یک پروتز لاتکس فوم کوچک برای این مراسم بسازد.

او می‌خواست خودش یک گربه باشد، مثل یک گربه انسان‌نما. استرنز گفت. آنها دو نوبت کامل با پروتز انجام دادند و حدود یک ساعت طول کشید تا زودتر روز دوشنبه درخواست کنند، زیرا خانم خانم. استرنز با دقت قطعه را روی صورت گربه دوجا قرار داد و تغییر داد. زمان بیشتری طول کشید تا آرایش او انجام شود. خانم “این یک فرآیند کامل است.” استیرن با خنده گفت:

اما در مقایسه با دگرگونی تقریباً پنج ساعته Doja Cat برای Schiaparelli در ژانویه، تقریباً مطمئناً یک نسیم بود. و از نظر پوشیدنی، خانم استرنز گفت که پروتز صورت گربه سبک‌تر و راحت‌تر از آن چیزی است که تصور می‌شود، و Doja Cat برنامه‌ریزی کرده بود که آن را در شام و در تمام طول شب گالا بپوشد.

مهم این بود که پروتز بینایی گربه “انسان نما” را با زیبایی متعادل کند. خانم می‌گوید: «هنوز هم می‌خواستم زیبایی‌اش بدرخشد. استرنز، که قبلاً با Doja Cat در پروژه هایی از جمله موزیک ویدیوی “نیاز به دانستن” او کار کرده است. ما فقط می‌خواستیم به گربه بودن او ادای احترام کنیم و همچنان آن را در یک دنیای بسیار زیبا نگه داریم.»

او می‌گوید: «خوب بود که ایده پروتز را در نظر بگیریم، چیزی که بسیار عجیب و غریب است و واقعاً در دنیای زیبایی اغلب استفاده نمی‌شود، اما آن را با زیبایی ترکیب می‌کند. نلسون افزود.

روی فرش، گربه دوجا در پاسخ به سؤالات مصاحبه اما چمبرلین، با میو کردن به شخصیت متعهد شد. خانم “او امروز خیلی خوشحال بود، بنابراین من خوشحال بودم.” استرنز گفت.

حالا که شب تمام شده است، با یک قالب سه بعدی از صورت گربه دوجا چه می شود؟ ام‌اس. استرنز گفت که قصد دارد آن را برای تلاش های آینده در استودیوی خود نگه دارد. او گفت: “من آن را برای همیشه خواهم داشت.”

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما