کیانو ریوز قرص قرمز را مصرف کرد& نه، جدی، او آن را داردCNN

درست زمانی که فکر می کردید کیانو ریوز نمی تواند از این سردتر باشد.

در خلال اخیراً در Reddit Ask-Me-Anything (AMA)، از ریوز پرسیده شد که آیا تا به حال چیزی از هر یک از مجموعه‌های فیلمش دزدیده است.

ریوز پاسخ داد: «دزدیده نشده… ساعت و حلقه ازدواج جان ویک، شمشیری از 47 رونین، و اولین قرص قرمزی که واچوفسکی به من داده است.»

بله، یعنی ریوز قرص قرمز را از «ماتریکس» مصرف کرد.

این بازیگر در حال حاضر مشغول تبلیغ آخرین فیلم خود با نام «جان ویک» است که چهارمین فیلم از این فرانچایز است.

هر دو فرنچایز «ماتریکس» و «جان ویک» از نظر فیزیکی با هم همپوشانی دارند. هر دو درگیر هنرهای رزمی بودند و از ریوز در مورد این عمل پرسیده شد.

او گفت: “هیچ چیز نمی تواند با تمرین کونگ فو از ماتریکس مقایسه شود، زیرا این تمرین بسیار منحصر به فرد و اولین بار من بود… اما جیو جیتسو در جان ویک که با جودو و جنگ با اسلحه ادغام شده است هرگز نمی توان به روش خود لمس کرد.” .

ریوز همچنین به سوالی در مورد آرزوهایش در صورتی که وارد عرصه بازیگری نشده بود، پاسخ داد.

او می‌گوید: «خب، وقتی بچه بودم همیشه می‌گفتم که می‌خواهم یک راننده ماشین مسابقه، یک رهبر ارکستر یا یک اخترفیزیکدان باشم. “امروز، بیایید کمی موسیقی اجرا کنیم.”

فقط از او فیلم مورد علاقه اش را که در آن بازی کرده است نپرسید.

من خیلی خوش شانس بودم که روی چند فیلم کار کردم که زندگی من را تغییر داد. ریوز گفت من نمی توانم فقط یکی را انتخاب کنم. اما در اینجا چند مورد وجود دارد: «لبه رودخانه»، «ماجراجویی عالی بیل و تد»، «ماتریکس»، «وکیل مدافع شیطان»، «اسکنر تاریکی»، «آیداهو خصوصی خودم»، «نقطه بریک»، «جان» فیتیله.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما