کریگ کانسل به عنوان مدیر، رکورد میلواکی برورز را برای بازی‌ها ثبت کرد

پارادوکس زندگی در ورزش این است که هدف واقعاً نمی تواند هدف باشد. اگر این بود – اگر تنها چیزی که واقعاً مهم بود بردن یک قهرمانی بود – آنگاه اکثر مردم بدبخت می شدند. تقریباً همه در پایان بازنده می شوند.

کریگ کانسل بیشتر زندگی خود را وقف میلواکی برورز کرده است. به عنوان یک پسر، او در استادیوم قدیمی کانتی کمک می‌کرد، نامه‌های هواداران رابین یونت را مرتب می‌کرد و غرفه مسابقه سرعت را اداره می‌کرد. در اواخر دهه 30 و اوایل 40 سالگی، او بیش از 700 بازی را به عنوان بازیکن داخلی برورز انجام داد. او در روز سه‌شنبه، در سن 52 سالگی، با 1181 بازی، رهبر فرنچایز در بازی‌های مدیریت شده خواهد شد.

با این حال به نظر می رسد دو حلقه کانسل از سری جهانی تقریباً چنین وفاداری را مسخره می کند. او اولین بازیکن پایه دوم برای دو قهرمان، فلوریدا مارلینز 1997 و آریزونا دایموندبکز 2001 بود، و دارای یک تمایز منحصر به فرد در تاریخ بیس بال است: کانسل تنها بازیکنی است که در نهمین دوره بازی 7 با خفاش می آید. اجرای برنده بر اساس – دو برابر. هر دو بار، او یک رالی را تمدید کرد و تیم‌هایش پیروز شدند.

در حالی که Brewers – متولد 1970 (مانند کانسل) پس از یک فصل حضور در سیاتل خلبانان – هرگز عنوانی را کسب نکردند، مارلینز این کار را در فصل پنجم و Diamondbacks در فصل چهارم خود انجام دادند. چطور عادلانه است؟

“با توجه به Brewers، با توجه به خشکسالی Cubs در یک نقطه، باور نکردنی است، درست است؟” کانسل هفته گذشته قبل از بازی با متس در میلواکی تلفنی گفت. “اما من اینطور به قضیه نگاه نمی کنم. من به آن نگاه می کنم، مانند، “مرد، این بهترین مکان برای انجام آن خواهد بود.” من آن را به اشتراک می گذارم و آن را احساس می کنم. اما همچنین می‌دانم که فوق‌العاده، فوق‌العاده سخت است.”

کانسل این درس را در دهه های پس از آن سال های اولیه جذاب آموخته است. او رئیس مدیران لیگ ملی است – هیچ یک از همتایان NL او با تیم های فعلی خود در اوایل فصل 2015 استخدام نشدند – و برورز را به چهار بازی در پلی آف و رکورد 622-557 هدایت کرده است، از جمله 7- امسال. 2 شروع می شود. او Brewers را به سمت یک پرچم NL هدایت نکرده است، اما چیز مهمتری را انجام داده است.

” شماره کانسل گفت: “یک هدف این است که واقعاً بیسبال در اینجا در ویسکانسین و میلواکی مرتبط باشد.” زنده نگه داشتن آن چیزی است که باید هر روز برای آن عکس بگیرید، و سری جهانی به نوعی نتیجه همه اینها است.

او افزود: «فکر می‌کنم این واقعاً مهم است، اینکه ما چیزی را روی آن قرار می‌دهیم که تماشای آن سرگرم‌کننده باشد. و ما به خودمان فرصتی می‌دهیم – چند بار اجرا کرده‌ایم، و یکی از این بارها به کل کار منجر می‌شود. وظیفه ما این است که به این کار ادامه دهیم. این باعث ایجاد هواداران می‌شود و باعث می‌شود افرادی که این ورزش را به نسل‌های دیگر منتقل کنند.»

کانسل کارمند نسل دوم برورز و فارغ التحصیل نسل دوم از دانشگاه نوتردام است. پدرش، جان، در سال 1964 کاپیتان تیم بیسبال نوتردام بود و بعداً یک دهه به عنوان مدیر روابط اجتماعی برورز گذراند.

این کشش شامل تنها حضور برورز در سری جهانی، شکست آنها در سال 1982 به کاردینال ها در هفت بازی بود. این یک شکست سخت بود، و در حالی که کریگ از سکوها در سن پترزبورگ در عذاب شریک بود. لویی، او به زودی نمونه واضحی از لذتی که میلواکی از این سفر گرفت به دست آورد.

جان کانسل گفت: «او به خانه آمد و رژه را دید – و نمی‌توانست نحوه واکنش شهر به از دست دادن مسابقات جهانی را باور کند. “ما رژه بزرگتر از St. ظاهراً لویی داشت. و من فکر می کنم که او را تحت تاثیر قرار داد. همیشه این را به یاد داشت.

جان گفت که کریگ همیشه یک ناظر دقیق بود و این را بهترین ویژگی پسرش به عنوان یک مدیر می داند. وقتی کریگ 12 ساله بود، جان از او پرسید که کدام بازیکنان مورد علاقه او هستند. کریگ از بزرگ‌ترین ستاره‌های Brewers، یونت و پل مولیتور نام برد، اما نه فقط به خاطر استعدادشان. او متوجه شده بود که وقتی جان آنها را برای ظاهر شدن برداشت، چگونه عمل کردند.

کریگ به او گفت: «آنها در خانه همان طور هستند که در محوطه توپ هستند. و من گفتم، گاو مقدس، باید به مادرت بگویم تو این را گفتی. او در حال بررسی این موضوع بود که بازیکنان چگونه هستند و اینکه یک بازیکن لیگ برتر بودن چگونه است.”

زندگی حرفه ای جان در کلاس A به اوج خود رسیده بود، اما کریگ 16 سال را در مسابقات اصلی سپری کرد و چهار فصل برجسته زیر نظر مربی پت مورفی در نوتردام پیش رفت. کانسل اولین جذب مورفی در پاییز 1987 بود و نزدیک به سه دهه بعد کانسل مورفی را به عنوان مربی نیمکت خود در برورز به خدمت گرفت.

مورفی ویژگی‌های کلاسیک یک مربی فوتبال را دارد – مدیر وظیفه‌ای شدید و پشت‌بازی کاریزماتیک – در حالی که کانسل یک مرد خوب خودآگاه با شوخ طبعی تیز و خشک است. این یک جفت بعید است، اما یکی از کانسل در سال 2015، پس از اولین فصل خود به عنوان سرمربی، مشتاقانه به دنبال آن بود.

مایک رونی که با کانسل در نوتردام بازی می‌کرد و با مورفی در ایالت آریزونا مربیگری می‌کرد و اکنون به بازی‌های کالج می‌گوید، می‌گوید: «زمانی که کانز مورف را استخدام کرد، آن‌ها از نظر سبک آنقدر متفاوت بودند که همه ما به نوعی شبیه این بودیم که «کانز چه کار کرد؟» برای ESPN

او افزود: «نه به این دلیل که ما به مورف خیلی فکر نمی کنیم، بلکه به این دلیل که آنها بسیار متفاوت هستند. و من به یاد دارم که کانز چیزی شبیه این گفت: “چرا من او را استخدام نمی کنم؟” او دنیا را بسیار متفاوت از من می بیند، و این دقیقاً همان چیزی است که من به آن نیاز دارم.»

به گفته کانسل، به دلیل ریشه های عمیق آنها، او می تواند با مورفی مخالفت کند بدون اینکه آن را شخصاً در نظر بگیرد. این به هر دو کمک می کند که یک فرد معتمد با سبک ارتباطی متفاوت داشته باشید.

مورفی می‌گوید: «او بیشتر از چیزی که باورش نمی‌شود درباره مربیگری و رهبری به من آموخت. “او هیچ یک از چیزهای کوچک را عرق نمی کند. او می داند که چگونه به طور واضح و مختصر تصمیم بگیرد، می تواند روی نقطه خود بماند، خیلی احساساتی نمی شود. او به عنوان فردی که عاشق این حرفه هستم و احساس می‌کنم سال‌ها طول می‌کشد تا در آن حرفه‌ای خوب شوم، او یک نمونه عالی برای من بود. Couns کار را آسان می کند.”

در سال 2018، زمانی که او برورز را به سری مسابقات قهرمانی NL هدایت کرد، کانسل چرخشی نازک و گولپین عمیقی داشت. در یک بازی NLCS، او استارتر خود را به دنبال یک ضربه زد. اکنون، او با تکیه بر بازیکنان راست دست خود – کوربین برنز، براندون وودراف و فردی پرالتا – تا زمانی که ممکن است برنده می شود.

کانسل گفت: “این چیزی است که ما داریم، این چیزی است که آنها در آن مهارت دارند، و شما از آن استفاده می کنید.”

تیم سال گذشته NL Central را در آگوست رهبری کرد. 5 اما با رکورد 86-76 دوم شد، یک بازی کمتر از فیلادلفیا فیلیز برای آخرین وایلد کارت. برورز که سه سال متوالی در پلی آف توسط قهرمانان نهایی حذف شدند – واشنگتن نشنالز در سال 2019، لس آنجلس داجرز در سال 2020 و آتلانتا بریوز در سال 2021، فیلیز را تماشا کردند.

وودراف گفت: «در آنجا یک موضوع مشترک وجود دارد: اگر می‌خواهید به مسابقات جهانی بروید، نقش «برورز» را بازی می‌کنید. “اما به نظر می رسد اگر ما به حمل بار ادامه دهیم، زمان ما فرا خواهد رسید. سال گذشته نیش زد – به نوعی یک مشت در روده بود – و با آمدن به امسال، کانز واقعاً لحن ما را تعیین کرد.

وودراف گفت که کانسل بر اتصال تاکید کرد و به اندازه خودتان برای هم تیمی های خود بازی کنید – شاید چیزهای استاندارد، اما پیامی که باشگاه ممکن است به آن نیاز داشته باشد. با توجه به اینکه برنز و وودراف واجد شرایط آژانس رایگان پس از فصل 2024 هستند، این ممکن است بهترین شانس برورز برای آن عنوان دست نیافتنی باشد.

این همچنین آخرین فصل قرارداد کانسل است و داشتن آینده ای باز ارزش دارد. کانسل و همسرش، میشل، چهار فرزند دارند، از جمله دو بازیکن مشتاق بیسبال: یکی در دانشگاه مینه سوتا و دیگری با تعهد پاییزی به دانشگاه میشیگان. کشش خانه می تواند قوی باشد.

با این حال، هر اتفاقی بیفتد، کانسل دور از دسترس نخواهد بود. او هنوز در روستای شهرستان میلواکی خلیج وایتفیش زندگی می کند، جایی که بزرگ شد. و او همیشه درک عمیقی از معنای موفقیت خواهد داشت، برای همیشه پسر مدیر روابط جامعه.

کانسل گفت: «ما یک مکان سرگرمی برای همه هستیم، و مکانی باشیم که باعث غرور جامعه شود، مهم است. “من فکر می کنم که ما این کار را انجام می دهیم و می دانم که به این معنی است که نسل دیگری از طرفداران بیسبال در حال ایجاد است. و این یک چیز عالی برای منطقه ما است.”

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما