کریکت Legends League میچل جانسون به دلیل درگیری با یوسف پاتان جریمه شد، جزئیات اینجا اخبار کریکت

میچل جانسون، بازیکن سرعتی سابق استرالیا و هند کاپیتالز به دلیل اقداماتش در مسابقات 1 مقدماتی لیگ هند کپیتالز مقابل بهیلوارا کینگز لجندز 50 درصد جریمه شده است. به پیسر به دلیل دخالت در یک مشاجره شدید در جریان LLC هشدار داده شده است. بازی روز یکشنبه (3 اکتبر) با یوسف پاتان در ورزشگاه برکت الله خان. این حادثه در جریان مسابقه مقدماتی بین ایندیا کپیتالز و بهیلوارا کینگز رخ داد، جایی که جانسون با یوسف پاتان، ضربه زن Bhilwara Kings درگیر شد و قبل از مداخله داوران، در حال هل دادن دومی دیده شد.

پس از بررسی دقیق این حادثه، کمیته انضباطی به ریاست راوی شاستری، کمیسر کریکت لیگ لجندز، تصمیم به تنبیه بولر و همچنین ارسال اخطار رسمی به او گرفت.

“ما اینجا هستیم تا کریکت جدی و رقابتی را در این لیگ تبلیغ کنیم. اتفاقی که دیروز در زمین در جریان بازی مقدماتی رخ داد نباید رخ می داد. قبل از اینکه به نتیجه ای برسیم، چندین بار ویدیو را از نزدیک بررسی کرده ایم. امیدوارم همه یک نتیجه را دریافت کنند. رامان راحجا، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Legends League Cricket گفت: پیام روشنی مبنی بر اینکه روح بازی از اهمیت بالایی برخوردار است و چنین چیزهایی در این لیگ تکرار نمی شوند.

Bhilwara Kings و Gujarat Giants با هدف تضمین حضور خود در فینال، دوشنبه شب در ورزشگاه برکات الله خان در جودپور، شاخ در حذفی خواهند داشت. پایتخت هند در حال حاضر وارد فینال شده است که قرار است روز چهارشنبه در استادیوم ساوای منسینگ جیپور برگزار شود. (LIVE Bhilwara Kings vs Gujarat Giants را از اینجا دنبال کنید)، (با ورودی های IANS)

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.