چگونه در زندگی شاد باشیم چیست؟ & نه!

یک سپتیک به خودی خود مشکلی ایجاد نمی کند، اما زمانی که شما با تراکم بالا، هزاران یا در برخی موارد ده ها هزار تانک در شرایط خاکی نامناسب نزدیک به یک مجموعه آبی حساس مانند تالاب رودخانه هند، با یک مخزن بزرگ مواجه می شوید. مسئله. یکی از بهترین محافظت ها در برابر آتش سوزی خانه نیز ساده ترین است – باتری های آشکارسازهای دود خود را حداقل دو بار در سال تعویض کنید.

مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن در معرض

دبارتولو 40 سال پیش در این خانه مشرف به رودخانه سنت لوسی به شهرستان مارتین نقل مکان مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن کرد. سوزی دبارتولو یکی از مالکان خانه است که واجد شرایط اتصال به خطوط فاضلاب بود. یکی از شهرستان‌هایی که تلاش می‌کند کاری در مورد آن انجام دهد، شهرستان مارتین است. مال آنها یک مخزن 30 هزار سپتیک در شهرستان مارتین فلوریدا است که مشکوک به نفوذ در آب است. با هدف تبدیل صاحبان خانه از مخازن سپتیک به سیستم های فاضلاب طی 20 سال آینده…

سه سال پیش، بتانی و شان کوئین به خانه‌شان در آن سوی خیابان، از رودخانه سنت لوسی نقل مکان کردند. برنامه – طی 20 سال آینده – اتصال بیش از 10 هزار خانه متکی به سپتیک تانک به خطوط فاضلاب است. 8 هزار و 500 دلار برای هر خانوار برای اتصال به خطوط فاضلاب.

او بلافاصله ثبت نام کرد و هزاران دلار برای خلاص شدن از شر سپتیک تانک خود پرداخت. نسل‌های قبل چنین بود و بنابراین همه امید دارند که بتوانیم به آن برگردیم. مردم، آنها مجوزهای قانونی خود را توسط سازمان های دولتی و ادارات بهداشت دریافت می کنند. آنها اکنون فکر می کنند بخشی از چیزی که به آبراه آسیب می زند مخزن سپتیک است که در حیاط جلویی مدفون شده است.

آنها فکر می کنند که این کار به خوبی کار می کند. در این شرایط، معایب سپتیک تانک های پلاستیکی و فایبرگلاس شامل وزن سبک و ناپایداری است، زیرا در صورت عدم رعایت دقیق مشخصات نصب، از جمله اضافه کردن وزنه های متقابل در دو طرف مخزن و تسمه های بالای مخزن، می توانند شناور شوند. مخزن برای ایمن سازی آن

The Price Of Polyethylene Septic Tank

و بنابراین همه این خانه‌ها هم سیستم‌های سپتیک و هم زهکشی‌هایشان درست بالای آن قرار دارند. در واقع، پنسیلوانیا DEP به حداقل ظرفیت 900 گالن برای نصب تانک سپتیک جدید نیاز دارد (جدول زیر ظرفیت های توصیه شده سپتیک تانک را برای خانه های با اندازه های مختلف نشان می دهد).

septic tank

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما