چاپ دیجیتال برای شرکت پایه ها برای شکستن ساخته شده اند

این ترانزیستورهای کوچک را می توان بر روی یک صفحه چاپ کرد تا شارژ کافی برای تغییر تراشه های جوهر E از یک رنگ به رنگ دیگر فراهم چاپ افست چیست – به سادگی بر روی صفحه وب بعدی کلیک کنید – کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد رای گیری الکترونیکی و موضوعات مرتبط، پیوندهای صفحه بعد را بررسی کنید. گزارش‌های مربوط به داده‌های از دست رفته، فایل‌های فاسد، مقامات رشوه‌دهی شده، طرفداری از فروشندگان، اطلاعات ناامن و رسوایی‌های دیگر چندین بار از سال 2000 در اخبار منتشر شده‌اند. در حالی که این گزارش‌ها احتمالاً انتظار غیرواقعی غیرقابل اعتمادی را ایجاد می‌کنند، اما دلایل موجهی برای نگرانی هستند. سوراخ‌های کارت‌های پانچ ممکن است به درستی تراز یا به طور کامل منگنه نشده باشند، که منجر به "چاد آویزان" می‌شود که در انتخابات سال 2000 در فلوریدا بدنام شد.

این برنامه از نظر اندازه متوسط ​​بود – 84 داوطلب در 21 ایالت و 11 کشور از این سیستم برای به صندوق انداختن رای غیابی برای انتخابات 7 نوامبر 2000 استفاده کردند. "درباره EAC". کمیسیون کمک به انتخاباتگزارش سال 2007 دیبولد که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شد، نگرانی مدیران را در مورد اینکه مسائل امنیتی سیستم رای گیری و سایر مشکلات بسیار تبلیغاتی بر روابط عمومی تأثیر منفی می گذارد، اذعان داشت. در حال حاضر، جدیدترین سیستم‌های رای‌گیری الکترونیکی در حال استفاده (به ویژه سیستم‌های DRE، که بر اساس خدمات داده‌های انتخابات، به عنوان تجهیزات رای‌گیری در دسترس برای 38 درصد از رای‌دهندگان ثبت نام‌شده کشور عمل می‌کند) مورد بررسی و انتقاد زیادی قرار گرفته است. حسابرسی یکی دیگر از ملاحظات مهم در استفاده از سیستم های DRE است. ایجاد یک فرآیند حسابرسی که همچنان ناشناس بودن رای دهندگان را حفظ کند، بسیار دشوار است.

سپس فروشندگان و مقامات انتخاباتی می توانند هر نقصی را در این فرآیند برطرف کنند. اگرچه بحث در مورد موضوع رای گیری الکترونیکی پرشور بوده و خواهد بود، اکثر منتقدان می دانند که حرکت به سمت سیستم های رای گیری الکترونیکی گامی اجتناب ناپذیر در تکامل فرآیند رای گیری ما است. ممکن است سال‌ها طول بکشد تا شاهد استفاده از اینترنت به عنوان یک سیستم رای‌گیری مهم در ایالات متحده باشیم. ممکن است Diebold، Inc. از بازار DRE خارج شود. در نهایت، سیستم‌های DRE نسبت به سایر سیستم‌هایی که در حال حاضر استفاده می‌شوند، هزینه بیشتری دارند. هزینه هر کتاب با چاپ بر حسب تقاضا می تواند بالاتر باشد، اما افست در مقادیر زیاد هزینه کمتری دارد. هزینه چاپ بالاست. با این حال، با چاپ های کم حجم ارزان تر است. چاپگرهایی که کارت‌های اسکن نوری را علامت‌گذاری می‌کنند، ممکن است تونر کم شده و در نتیجه کارت‌هایی با علائم ناقص یا ناخوانا ایجاد شوند. راه اندازی و اجرا ارزان تر – عدم نیاز به ماشین آلات مورد نیاز با دستگاه های چاپ فیزیکی، مانند صفحات، برای چاپ دیجیتال بسیار ارزان تر است.

در حالی که انتخاب فونت ممکن است در نگاه اول کار مهمی به نظر نرسد، ممکن است از اینکه بدانید حروفی که انتخاب می‌کنید چقدر می‌تواند روی کار شما تأثیر بگذارد شگفت‌زده شوید. کدهای QR همچنین دارای حاشیه هایی برای خطا هستند، به این معنی که حتی اگر بخشی از کد لکه دار یا مبهم باشد، اغلب می توان کد را اسکن کرد. در حین پیمایش بررسی کنید که آیا شاخص فعلی زوج یا فرد است، یعنی (i%2) صفر است یا خیر. نظارت بر ماشین‌های خودکار تنظیم و اجرای ماشین خودکار را به طور مداوم بررسی کنید یا دورهای کنترلی منظم را انجام دهید. اساساً از این واقعیت استفاده کنید که یک عبارت true در پایتون (سایر زبان های دیگر) به 1 و یک دستور false به false ارزیابی می شود. شهروندان، شرکت های خصوصی و مقامات منتخب زمان بیشتری را صرف بررسی دقیق این سیستم ها و پیامدهای استفاده از آنها می کنند. منتقدان استدلال می‌کنند که با بررسی کد منبع، دانشمندان کامپیوتر می‌توانند تعیین کنند که برنامه بدون خطا کار مورد نظر را انجام می‌دهد. یکی از ابزارهای بررسی اعوجاج، نشانگر تیسوت است، مجموعه ای از دایره های کوچک و یکسان که بر روی یک کره ترسیم شده اند. یکی از راه‌های دستیابی به شفافیت، اشتراک‌گذاری کد منبع مورد استفاده در نمایش و گرفتن برگه‌های رأی با دانشمندان رایانه است.

با این حال، فروشندگان کد منبع خود را دانش اختصاصی می دانند. چه کدی را در قطعه بالا اضافه کنیم به طوری که حاوی نقطه ویرگول نباشد و اعداد از 1 تا N را چاپ کند؟ تنظیمات قاب را تغییر دهید – می توانید تنظیماتی مانند نام قاب، فاصله نمایش اسلاید، زمان روشن و خاموش شدن فریم و شماره های شماره گیری محلی را کنترل کنید. یک راه حل ساده اما نه کارآمد، تولید همه اعداد باینری N بیت و چاپ آن اعدادی است که شرایط را برآورده می کنند. به عنوان مثال، اگر K بیشتر از ارتفاع درخت باینری باشد، نباید چیزی چاپ شود.

با توجه به درخت دودویی. با توجه به رشته S، جایگشت های رشته S را که از نظر واژگانی بزرگتر از S هستند چاپ کنید. اگر چنین جایگشتی برای رشته وجود نداشت، -1 را چاپ کنید. با توجه به یک رشته str، وظیفه چاپ تمام جایگشت های str است. این سریعترین گزینه برای دوره های کوتاه است، به خصوص اگر چندین نسخه اصلی نیاز به چاپ داشته باشند. اما برای هر سفارش بزرگ‌تری، چاپ افست سریع‌تر است زیرا زمان راه‌اندازی اولیه به بخش کوچک‌تری از زمان کلی تبدیل می‌شود. همانطور که قبلا ذکر شد، مقدار زیادی تنظیمات اولیه برای چاپ افست در مقایسه با چاپ دیجیتال مورد نیاز است. علاوه بر این، اگر تعداد زیادی فیلم 35 میلی متری را از وب سایت آنها سفارش دهید، تخفیف هایی نیز ارائه می دهند.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما