پینکی کول شلخته وگان در آتلانتا ازدواج کرد

آیشا کاماریا کول، که با نام پینکی کول شناخته می شود، یک رویاپرداز و یک تحریک کننده نامیده می شود. او همچنین در کمک به گوشت خواران در خارج از منطقه راحتی خود در فروشگاه زنجیره ای برگر گیاهی خود، Slutty Vegan، مهارت دارد. وقتی در ژوئن 2020 با دریک جرمین هیز، موسس چیستیکز بیگ دیو، آشنا شد، بیرون رفتن از منطقه راحتی خودش به یک اولویت تبدیل شد.

او گفت: “قبل از ملاقات با او، هرگز با کسی که رستوران استیک پنیر دارد، صحبت نمی کردم.” به هر حال نه به روشی رمانتیک، به خاطر اصول وگان او. اما “شخصیت او به قدری مسری بود که برای اولین بار در زندگی ام احساس کردم، بسیار خوب، اجازه خواهم داد که بگذرد.”

در تابستان 2020، آتلانتا، مانند سایر شهرهای بزرگ، تحت تأثیر ناآرامی های اجتماعی قرار گرفت. اعتراضات پس از قتل جورج فلوید آغاز شد و اگرچه آقای فلوید. هیز خود را به عنوان حامی سایر مشاغل متعلق به سیاهپوستان در شهر تثبیت کرده بود، ویترین های مرکز شهر بیگ دیو، دومین فروشگاه او، هجوم آوردند.

آقای او گفت: «من در شبکه های اجتماعی رفتم تا در مورد آن صحبت کنم نه به خاطر عصبانیت. هیز گفت. “من آسیب دیدم.” ام‌اس. کول که ماجرا را شنید به او پیام داد تا از او بپرسد که آیا می تواند کمک کند. او هر پیشنهادی را رد کرد. او در پاسخ نوشت: «اما خیلی خوب بود که ملاقات کنیم. به عنوان صاحب دو رستوران محبوب آتلانتا، “من چیزهایی در مورد او شنیده بودم و او چیزهایی در مورد من شنیده بود.”

در اینجا تعداد بیشتری از ستون‌های Vows را تماشا کنید سوگند تمام پوشش عروسی، رابطه و طلاق ما را اینجا بخوانید.

در آن زمان، اگر نام پینکی کول برای اکثر مناطق آتلانتا آشنا نبود، نام Slutty Vegan تقریباً مطمئناً آشنا بود. ام‌اس. کول کسب و کار خود را در سال 2018 شروع کرد. پس از مدت کوتاهی به عنوان یک کامیون مواد غذایی، این تجارت در سال 2019 به رستورانی در خارج از آتلانتا تبدیل شد و همبرگرهایی با نام‌هایی مانند «One Night Stand» و «Fussy Hussy» ارائه می‌کرد.

این زنجیره اکنون دارای 11 مکان در سرتاسر جورجیا، نیویورک، بیرمنگام، آلا و دالاس است و فروشگاه های جدیدی تقریبا ماهانه باز می شوند. در سال 2018، ایده رستورانی که توده‌های گوشت‌خوار را با بازیگوشی و تحریک‌آمیز بودن به جای تقدس‌آمیز در رویکردش به غذاهای گیاهی جذب می‌کرد، زمانی که به عنوان تهیه‌کننده تلویزیون کار می‌کرد به ذهنش خطور کرد.

دوستان این نام را دوست داشتند. با این حال، مادرش، ایشل کول، فکر نمی کرد یک رستوران جدید ایده خوبی باشد. خانم گفت: “آیا واقعا می خواهید این کار را دوباره انجام دهید؟” کول گفت.

قبل از Slutty Vegan، خانم. کول اجرای برنامه جامائیکایی و آمریکایی پینکی را در هارلم، جایی که در سال 2014 برای کار به عنوان تهیه کننده در برنامه تلویزیونی موری پویچ نقل مکان کرده بود، بر عهده داشت. در تابستان سال 2016، این رستوران بر اثر آتش سوزی چربی تخریب شد. ام‌اس. کول بیمه آتش سوزی نداشت و بیشتر پس انداز خود را در آن مکان سرمایه گذاری کرده بود.

او گفت: «همه چیز خیلی سریع تغییر کرد. او را از آپارتمانش در نیویورک بیرون کردند و ماشینش را پس گرفتند. خلاصه، من از همه اینها کنار رفتم و ابتدا در لس آنجلس و سپس در آتلانتا به تولید تلویزیون بازگشتم.

ام‌اس. کول 35 ساله در بالتیمور به دنیا آمد و توسط مادرش که اهل جامائیکا بود و از رژیم گیاهخواری سنتی راستافاری پیروی می کرد، در آنجا بزرگ شد. پدرش استنلی کول، او نیز اهل جامائیکا، در روز تولد او به دلیل توزیع کوکائین به 30 سال زندان محکوم شد. او 22 سال خدمت کرد و سپس به جامائیکا تبعید شد.

از طرف مادرش، خانم کول سه خواهر و برادر دارد و پدرش هشت خواهر. ایشل کول که هنوز به صورت پاره وقت در بالتیمور زندگی می کند، خواننده اصلی یک گروه رگی، Strykers Posse، و مشاور ثروتمندی طولانی مدت در بانک PNC است. آقای. کول “مرد باهوشی است.” “من از او در مورد فشار و سختی یاد گرفتم.”

ام‌اس. کول در سال 2009 از دانشگاه کلارک آتلانتا در رشته رسانه های جمعی فارغ التحصیل شد. در سال 2010 او به لس آنجلس نقل مکان کرد، جایی که یک خواهر مجلل دلتا سیگما تتا او را به سمت اولین کار تلویزیونی خود به عنوان تهیه کننده در نمایش واقعی “دادگاه کارن” هدایت کرد. او گفت: “من واقعاً در این کار خوب بودم و مرتباً ترفیع می گرفتم.”

سرمایه گذاران از آن زمان متوجه شده اند که او در بازاریابی نیز بسیار خوب است. در سال 2021، گروه مهمان‌نوازی یونیون میدان دنی مایر و صندوق صداهای جدید ریشلیو دنیس میلیون‌ها دلار در Slutty Vegan سرمایه‌گذاری کردند. به گفته فورچون، سال گذشته ارزش آن 100 میلیون دلار بود. ام‌اس. کول تخمین می زند که سه چهارم مشتریانش گوشت خوار هستند.

آقای. هیز، 36 ساله، در غرب فیلادلفیا بزرگ شد، کوچکترین سه فرزند دینا و دیوید هیز. در نوجوانی مشکلات قانونی داشت. با این حال، به جای اینکه به اتهام مواد مخدر به زندان فرستاده شود، فرصتی دوباره به او داده شد.

در سال 2014، پنج سال پس از مرگ پدرش بر اثر سرطان ریه، او به آتلانتا نقل مکان کرد و به اندازه کافی پول جمع کرد تا یک رستوران 700 فوتی در یک پمپ بنزین شل در Dunwoody، GA باز کند. مردی که ایستگاه را اجاره کرد، یک غریبه، “تنها مردی بود که به من فضایی اجاره کرد.”

تجارتی که به صورت قارچ گونه در بیگ دیو رشد کرد به نام پدرش نامگذاری شد. او گفت: «پدرم به معنای واقعی کلمه جلوی صورتم مرد. او مرا بزرگ کرده بود تا روی 10 انگشت پایم بایستم، و من به او قول دادم که زندگی ام را تغییر دهم، که دیگر به خیابان ها برنمی گردم.

Big Dave’s اکنون هفت مکان در جورجیا دارد و برنامه‌هایی برای افتتاح در کارولینای شمالی در سال جاری دارد.

در 8 ژوئن 2020، درست پس از شکستن پنجره های بیگ دیو، خانم. کول و آقای هیز در کافه آفتابگردان، یک رستوران وگان در آتلانتا، ملاقات کرد. هنگام ناهار، او گفت: “من متوجه شدم که این شخص من است.” “هر چیزی که من در مورد آن خواب دیدم، او در مورد آن خواب دید. همه چیز از طرز حرف زدنش تا ظاهرش مرا به سمت خودش می کشاند.»

ام‌اس. کول فکر می کرد که جذاب است. او گفت: “باید، او خوش تیپ است و ما اشتراکات زیادی داریم.”

در پایان ناهار، یک طلسم زده شد. در عرض چند هفته، هر دو رابطه‌ای را که به گفته‌ی آنها به هم ریخته بود، قطع کردند. سه ماه بعد، او به خانم نقل مکان کرد. کول در آپارتمان آتلانتا بود و او اولین فرزندشان، دالا، که تقریباً 2 سال دارد، باردار بود. دریک جونیور، که تقریباً 1 سال دارد، سال بعد به دنیا آمد.

این زوج می‌گویند که جاه‌طلبی‌های حرفه‌ای‌شان با پدر و مادر شدن تقریباً قابل کنترل است، فقط به این دلیل که ایشل کول، که اکنون از راه دور برای PNC کار می‌کند، مراقبت تمام‌وقت از کودک را با کمک در آخر هفته‌ها از سوی آقای دکتر فراهم می‌کند. مادر هیز علاوه بر دو فرزندشان، آقای. هیز از رابطه قبلی دو دختر دارد، دالاس 9 ساله و دنور 7 ساله که اغلب با آنها می مانند.

در 2 ژوئن 2022، آقای. پیشنهاد هیز در جشنواره اسنس در نیواورلئان. ام‌اس. کول که نه ماهه باردار دریک جونیور بود، فکر می کرد که او آنجاست تا در یک میز صحبت کند. در حالی که او روی صحنه مانور می داد تا سخنان افتتاحیه خود را بیان کند، او از میان جمعیت نزدیک شد و روی یک زانو افتاد. کمتر از یک دقیقه بعد، او اشک می ریخت و یک حلقه الماس در انگشتش بود. حضار به شدت تشویق شدند.

او گفت: «من کاملاً شگفت زده شدم. “من هیچ نظری نداشتم، و من فضول هستم. من معمولا همه چیز را می دانم.

در 10 ژوئن، خانم کول و آقای هیز در آتلانتا، شهری که بیرون از آن زندگی می‌کنند، ازدواج کردند. هتل رجیس. مونتل جردن، خواننده و ترانه سرا و کشیش اصلی کلیسای استاد صلح در داکولا، گا.، مراسمی را در حضور 300 مهمان برگزار کرد. او مراسم را با اشاره ای موسیقایی آغاز کرد – “ساد می گوید این عشق معمولی نیست” – و آهنگی را که او را به یک ستاره تبدیل کرد، با کلمات “ما اینگونه انجام می دهیم” نقطه گذاری کرد. (آهنگی که بعداً در مراسم پذیرایی اجرا کرد.)

آقای. عهد هیز از کاف خارج شد. او می‌گوید: «می‌خواستم احساسات خام خود را بیان کنم، دقیقاً آنچه را که در آن لحظه احساس می‌کردم، بگویم. قبل از مهمانانشان به خانم گفت. کول او را بیشتر از نفس کشیدن دوست دارد. او گفت: “ما خانواده خود را بزرگ خواهیم کرد و امپراتوری خواهیم ساخت و میلیاردر خواهیم شد.”

در نذرهای دست نویس، خانمی گریان. کول به آقا قول داد هیز او طوری از دخترانش مراقبت می کرد که گویی دختران او هستند. او گفت: “می خواهم بدانی که من تو را فراتر از خودم دوست دارم.” این زوج یک افشای بزرگ را برای آن لحظه نیز ذخیره کردند: خبری که فرزند او و آقای. هیز در ماه دسامبر منتظر است، سومین آنها پسر است – و سپس خانم. کول با به اشتراک گذاشتن برنامه هایش برای نامگذاری فرزندشان دیوید، به نام پدر مرحوم داماد، داماد را غافلگیر کرد.


در این روز

چه زمانی 10 ژوئن 2023

جایی که St. هتل رجیس، آتلانتا

چیزی برای همه در پذیرایی، مهمانان از میان گزینه‌های شام وگان و غیر وگان، از جمله گوجه‌فرنگی خشک شده و پنیر بز مرغ شکم پر و قارچ مایتاک در تابه را انتخاب کردند. کیک عروسی وگان نارگیلی برای دسر سرو شد، با پیشنهاداتی از سوی Slutty Vegan و Big Dave’s به عنوان میان‌وعده آخر شب.

فراتر از برندها ام‌اس. کول و آقای هیز همچنین برای حمایت از جامعه ای که آنها را به حرکت درآورده تلاش می کند. از جمله ابتکارات بنیاد پینکی کول، مشارکت با Prudential برای دسترسی به بیمه عمر برای مردان سیاه پوست کم درآمد است.

اهداف ام‌اس. کول و آقای هیز در حال برنامه ریزی برای یک ماه عسل در جامائیکا است، جایی که آنها وقت خود را با خانم سپری می کنند. پدر کول خانم من و پدرم هرگز در خاک آزاد آمریکا با هم نبوده‌ایم. کول گفت. من نمی دانم زندگی در دنیایی که پدرم در این کشور آزاد است چگونه است، اما امیدوارم روزی بتوانم آن را تجربه کنم.

ستاره دار مهمانان مشهور شامل کمدین لالا میلان، خواننده های رپ داگ ای.فرش و یانگ جیزی و همسرش، مجری تلویزیونی جنی مای جنکینز بودند.

بررسی شده آقای. جردن همچنین به عنوان مشاور ازدواج این زوج خدمت می کرد. در یک مصاحبه تلفنی قبل از عروسی، او گفت که به زوج های زیادی مشاوره می دهد، اما فقط با کسانی ازدواج می کند که احساس می کند برای همیشه با هم خواهند بود. او گفت: «پینکی و دریک برای ایجاد کسب و کار خود تلاش کردند و همین تلاش را برای ایجاد رابطه خود انجام دادند. آنها منابع لازم برای ازدواج مادام العمر را دارند.»


Charreah Jackson از آتلانتا گزارش می داد.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما