ویندوز واتس اپ رسما با سرعت و ثبات بیشتری راه اندازی شد

فرارو-پس از تست، نسخه رسمی بتای واتس اپ برای ویندوز تکمیل شد و این اپلیکیشن هم اکنون از طریق فروشگاه مایکروسافت برای دانلود در دسترس است.

لطفا فرار کنید ویژگی اصلی این نسخه این است که استفاده از آن نیازی به همگام سازی با اپلیکیشن گوشی هوشمند واتس اپ ندارد. تا پیش از این، کاربران واتس‌اپ در رایانه‌های ویندوزی مجبور بودند از طریق نسخه وب با یکدیگر تعامل داشته باشند. اکنون آنها می توانند از یک کلاینت تمام عیار WhatsApp برای ویندوز استفاده کنند.

واتساپ

این نسخه سریعتر و روانتر از نسخه وب است و رابط کاربری متناسب با ظاهر این پلتفرم را ارائه می دهد. قابل توجه ترین تغییر این است که کاربران برای همگام سازی پیام ها بین نسخه های موبایل و دسکتاپ مجبور نیستند دائماً بررسی کنند که آیا واتس اپ روی تلفن آنها در حال اجرا است یا خیر. قابلیت پشتیبانی از چندین دستگاه به کاربران این امکان را می دهد تا حداکثر چهار دستگاه را بدون استفاده از گوشی هوشمند به حساب واتس اپ خود پیوند دهند. بر اساس برخی گزارش ها، یک کلاینت کامل واتساپ برای سیستم عامل macOS نیز در حال طراحی است.

این فرستنده اخیراً جستجوهایی را برای افزایش حریم خصوصی کاربران خصوصی انجام داده است. آخرین ویژگی این پلتفرم به کاربران این امکان را می دهد که شماره تلفن خود را از همه اعضای یک گروه WhatsApp مخفی کنند. این ویژگی تاکنون تنها در نسخه بتا اندروید 2.22.17.23 دیده شده است.

“مارک زاکربرگ” می گوید: “ویژگی جدید به شما امکان می دهد شماره تلفن خود را از همه اعضای یک گروه مخفی کنید. می توانید لیستی از افراد را مشخص کنید تا واتس اپ فقط شماره شما را به آنها نشان دهد. ما به ابداع راه های جدید برای محافظت از ارتباطات و حفاظت از حریم خصوصی کاربران خود ادامه خواهیم داد.”

منبع: gizchina

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما