واکنش Virat Kohli به سومین IPL Shubman Gill، Rishabh Pant این را می گوید اخبار کریکت

انجمن جهانی کریکت در روز جمعه در رسانه های اجتماعی به ابراز هتت خود نسبت به ضربه زن هندی شوبمن گیل برای تیم گجرات تایتان (GT) در مسابقه 2 مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) مقابل هندی های بمبئی (MI) در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد پرداخت. . . قرن سوم فصل توسط شوبمن گیل بازکننده خوش فرم و ایستادن قرن او در کنار سای سودارشان، گجرات تایتانز را در بازی مقدماتی 2 لیگ برتر هند (IPL) روز جمعه در احمدآباد مقابل هندی‌های بمبئی (MI) در احمدآباد با نتیجه 233 بر 3 قدرت داد. .

در این مسابقه، گیل قرن سوم خود در فصل جاری IPL را مطرح کرد. او تنها در 60 توپ 129 دوش به ثمر رساند. ضربه او شامل هفت چهار و 10 شش بود. دوش های او با نرخ ضربه 215.00 به دست آمد. ویرات کوهلی، بازیکن ستاره هند، که گیل توسط طرفداران کریکت به دلیل ثبات در سنین جوانی و نوازندگی ظریفش با او مقایسه می شود، به لحن گیل توجه کرد و داستانی را در تأیید آن منتشر کرد. او از یک ایموجی ستاره برای ابراز هیبت خود از ضربه گیل استفاده کرد.

یووراج سینگ قهرمان جام جهانی 2011 هند نیز قدردانی خود را از گیل ابراز کرد و او را “شاهزاده جدید کریکت هند” نامید.
یووراج در توییتر خود نوشت: “یک دوره عالی دیگر توسط شاهزاده جدید کریکت هند!! @ShubmanGill GTvsmi #IPL2O23.” ریشاب پنت که سال گذشته پس از آسیب دیدگی در یک تصادف رانندگی از مسابقات IPL 2023 بازماند، از ضربه گیل نیز لذت برد. در توضیح استوری پنت در اینستاگرام آمده است: «کلاس باباآآ».

سورش راینا، بازیکن درجه متوسط ​​سابق نیز در توییتی نوشت: “یک قرن درخشان دیگر توسط استاد جوان @ShubmanGill! آینده کریکت هندی درخشان است. به حرکت خود ادامه دهید، قهرمان! #MIvGT #IPL2023.”

AB de Villiers، اسطوره ضربی آفریقای جنوبی نیز تحسین خود را از ضربه گیل ابراز کرد و با ضربه زدن پنجاب لال شد. دی ویلر در توییتی نوشت: “شوبمن گیل! وای. من واقعاً حرفی ندارم.” دی ویلیرز افزود: “توانایی او در شناسایی لحظه ها و شتاب دادن، با ثبات، او را در کلاس خودش قرار می دهد. همچنین به خاطر داشته باشید که بیشتر بازی های او در احمدآباد، یکی از زمین های بزرگ اطراف بوده است. شوبمن خوب بازی کرده است.” در توییت دیگری

مایکل وان کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس نیز از گیل برای قرن خود تمجید کرد: “عاشق تماشای @ShubmanGill Bat هستم. مانند همه بازیکنان سطح بالا، او این کار را بسیار آسان می کند. او چیز بزرگ بعدی در کریکت هند است.. #IPL2023 #Sachin # ویرات.”

ویرندر سهواگ، بازکننده سابق هند نیز از گیل به دلیل ضربه زدن و “ثبات و گرسنگی شگفت انگیز”ش تمجید کرد. سهواگ در توییتی نوشت: “چه بازیکنی. صدم 3 در 4 مسابقه و چند شوت نفس گیر. ثبات و گرسنگی شگفت انگیز، نوع کارهایی که بازیکنان بزرگ انجام می دهند، از پچ بنفش #شوبهمان گیل پول نقد می کنند.”

گیل در حال حاضر دارای کلاه نارنجی در IPL 2023 است. او 851 دوش در 16 مسابقه با میانگین 60.78 با سه قرن و چهار دهه پنجاه به ثمر رسانده است. بهترین امتیاز او 129 است. دوندگی های او با نرخ ضربه 156.43 به دست آمده است.
پس از ورود به مسابقه، ضربه های گیل، سای سودارشان (43) و کاپیتان هاردیک پاندیا (28*) به GT کمک کردند تا امتیاز 233/3 را پس از ضربه زدن توسط MI برای اولین بار ارسال کند. پیوش چاولا و آکاش مدهوال هر کدام یک ویکت گرفتند.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما