واکنش همه جانبه RR Ryan Parag به ترول وحشیانه پس از یک نمایش فلاپ دیگر در IPL اخبار کریکت

ریان پاراگ، بازیکن همه کاره راجستان رویالز (RR) پس از یک فلاپ نمایش دیگر در IPL 2023 vs Gujarat Titans (GT) یک توییت مرموز ارسال کرد. به نظر می رسد این توییت پاسخی برای تمام ترولینگ های وحشیانه ای بود که پاراگ پس از به ثمر رساندن تنها چهار توپ از 6 توپ در مسابقه دریافت کرد و نتوانست دوباره تأثیری بر بازی بگذارد. دلیل اینکه پاراگ آنلاین ترول می شود، ترکیبی از رفتار صریح و بازده پایین او در IPL است. پاراگ واقعاً کالاها را در لیگ تحویل نداده است، علیرغم اینکه حق رای او فصل به فصل او را حفظ کرده است. امسال از این هم بدتر بوده است.

یک IPL ضعیف 2023 برای Riyan Parag

پاراگ در 6 بازی فقط 58 ران به ثمر رسانده است IPL 2023. او پس از یک فصل داخلی جامد به IPL می آمد. پاراگ دوست دارد نظرش را در توییتر بیان کند و پیش از فصل IPL توییت کرده بود: “وجدان درونی من می گوید که در مقطعی از این IPL 4 شش ها را در یک اوور می زنم.” واضح است که این توییت به خوبی قدیمی نشده است. پاراگ تا کنون از 6 بازی تنها 3 سیکس زده است.

رایان پاراگ را ترول کرد

طرفداران RR اکنون از پاراگ و شکست های مداوم او در برنده شدن بازی های این فرنچایز ناامید شده اند. با توجه به نقش یک تمام کننده، پاراگ واقعاً به این برچسب عمل نکرده است. وقتی او به عنوان بازیکن تاثیرگذار برای راجستان وارد شد، هواداران معتقد بودند که این آخرین فرصت او برای حفظ نامش است. با این حال، مسابقات جمعه شب یک بازی ضعیف دیگر برای کریکت باز متولد آسام بود. او در مقابل رشیدخان در مقابل کنده ها گیر افتاده بود و پس از زدن تنها 4 گل با چهره ای دلگیر به عقب برگشت.

در اینجا آمده است که چگونه توییتر پاراگ را پس از شکست او در مقابل GT ترول کرد

پاراگ در میان فرم ضعیف به ترولینگ واکنش نشان می دهد

پاراگ پس از درگیری RR و GT در جیپور به توییتر آمد تا احساسات خود را آشکار کند. او در توییتی نوشت: “وقت آچا هو یا بورا گذر او جاتا های! (زمان خوب یا بد، هر دو در نهایت می گذرد)”.

بازیکن کریکت بدون شک کاملاً احساس ضعف می کند و سعی دارد با چند نقل قول انگیزشی با فاز بد 22 یارد مقابله کند. بیایید ببینیم که آیا “زمان های خوب” در این IPL می آید یا نه.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما