نیکو نورنا، بنیانگذار «نیش ساکولنت» با آریانا روئدا در کاستاریکا ازدواج کرد.

آنها دست تکان دادند، اما آن روز صحبت نکردند. در طول چند هفته بعد، آنها اغلب به یکدیگر پیامک می‌فرستادند و تلاش‌های زیادی برای ترتیب دادن یک جلسه انجام می‌دادند، اما برنامه‌هایشان هرگز همگام‌سازی نمی‌شد. ام‌اس. روئدا گفت که آنها خیلی تلاش نمی کردند – هر دو به تازگی به روابط طولانی مدت خود پایان داده بودند و مشتاق نبودند وارد چیز جدیدی شوند.

زمانی که می به اطراف آمد، آنها متوجه شدند که در پایان آن ماه همزمان در مادرید خواهند بود. هر دو با شهر ارتباط دارند.

آقای. نورنا در شیکاگو به دنیا آمد. هنگامی که او 3 ساله بود، پس از طلاق والدینش، او و مادرش، پاتریشیا آربولدا، به بوگوتا، کلمبیا، جایی که خانواده دارند نقل مکان کردند. وقتی او 6 ساله بود، خانم آربولدا شغل جدیدی در مادرید گرفت، جایی که آنها نیز خانواده دارند، و آنها نقل مکان کردند. آنها تقریباً یک دهه در آنجا زندگی کردند و سپس به میامی رفتند تا به آقای دکتر نزدیکتر شوند. پدر نورنا، دیگو نورنا.

ام‌اس. روئدا در سن خوزه، کاستاریکا به دنیا آمد و تا 14 سالگی در آنجا زندگی کرد، به جز دو سالی که خانواده اش در پاناما سیتی، پاناما گذراندند. در 14 سالگی، خانم روئدا و خانواده اش به میامی نقل مکان کردند. هنگامی که در دبیرستان Immaculata-La Salle در آنجا تحصیل می کرد، با بهترین دوست خود، لورا کارواخال، که اکنون در مادرید زندگی می کند، آشنا شد.

در اینجا تعداد بیشتری از ستون‌های Vows را تماشا کنید سوگند تمام پوشش عروسی، رابطه و طلاق ما را اینجا بخوانید.

در سفر خود به مادرید در سال 2018، خانم. روئدا یک شب بزرگ می خواست، اما دوستش می خواست بخوابد. پس خانم روئدا به آقا پیام داد. نورنا بپرسد که چه کار می کند. معلوم شد که آقای نورنا با مادربزرگ و دو خواهرش که برنامه ای برای مهمانی نداشتند، رفت و آمد داشت. او خانم را دعوت کرد. Rueda به Gabana 1800، یک کلوپ شبانه.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما