نواک جوکوویچ: دانشمندان صرب گونه های جدیدی از سوسک ها را به نام ستاره تنیس نام گذاری کردندCNN

رسانه های صربستان روز جمعه گزارش دادند که دانشمندان صرب گونه جدیدی از سوسک را به دلیل سرعت، قدرت، انعطاف پذیری، دوام و توانایی برای زنده ماندن در یک محیط سخت به نام تنیس باز نواک جوکوویچ نامگذاری کرده اند.

این حشره که متعلق به تیره سوسک های زمینی Duvalius است که در اروپا وجود دارد، چندین سال پیش در یک گودال زیرزمینی در غرب صربستان کشف شد.

خبرگزاری تانژوگ به نقل از محقق نیکولا وسوویچ گفت که این دووالیوس دوکوویچ نام دارد.

وزوویچ گفت که یک گونه جدید یک سوسک تخصصی زیرزمینی Coleoptera است، شکاری که چشمان خود را از دست داده و در اعماق زمین زندگی می کند.

وزوویچ گفت: «من پیشنهاد دادم که گونه جدید را به نام جوکوویچ نامگذاری کنم. او مردی است که کارهای زیادی برای این کشور انجام داده است. ما احساس می کنیم که بر ما خواسته شده است که تا جایی که می توانیم به او پول بدهیم.”

آخر هفته گذشته، جوکوویچ 35 ساله که 21 جام گرند اسلم را به دست آورده است، پس از کسب هفتمین تاج ویمبلدون در ماه جولای، در مسابقات آزاد تل آویو قهرمان شد تا سومین عنوان قهرمانی خود در این فصل را به دست آورد.

او روز جمعه مقابل کارن خاچانوف در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات آزاد آستانه بازی می کرد که در آن دانیل مدودف روس رده چهارم نیز حضور دارد که در یک هشتم نهایی حضور دارد. کارلوس آلکاراز، بازیکن اول تیم در راند اول حذف شد.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial