نانی از پوستر نگاه اول «نانی 30» رونمایی کرد، به‌روزرسانی‌هایی را در زمان انتشار فیلم به اشتراک گذاشت اخبار منطقه ای

حیدرآباد: سوپراستار تلوگو، نانی و مرونال تاکور، بازیگر فیلم آینده تاریخ اکران دارد. اولین پوستر این فیلم هنوز بدون عنوان روز شنبه رونمایی شد. این فیلم به طور آزمایشی «نانی 30» نام دارد. نانی در اینستاگرام پوستر این فیلم را به اشتراک گذاشت. او این پست را توضیح داد: “و انتظار به پایان رسید… 21 دسامبر است! در پوستر، نانی دختر کوچکی را در آغوش گرفته است که حالتی نگران در چهره دارد. مرونال نیز این پوستر را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است.

این فیلم که توسط شوریوف کارگردانی می‌شود، یک درام خانوادگی عاطفی است. این فیلم در ژانویه امسال اکران شد. مرونال در مورد این فیلم گفت: “مطمئنا خوشحالم و هیجان زده هستم که بخشی از این پروژه هستم. این داستان واقعاً دلچسب است و تیم پشتیبان پروژه فوق العاده با استعداد است. من مشتاقانه منتظر کار با نانی هستم. منحنی جالبی بود، با توجه به اینکه سال گذشته بازسازی جرسی را انجام دادم، فیلمی که نانی در ابتدا در آن بازی کرد.”

مرونال اخیراً در فیلم “Gumraah” در کنار آدیتیا روی کاپور دیده شده است. از سوی دیگر، «داسارا» بازیگر نانی در تاریخ 30 مارس در سینماها اکران شد. به نویسندگی و کارگردانی سریکانت اودلا، «داسارا» تماشاگران را از شرایط اجتماعی-اقتصادی، جاه طلبی های سیاسی و جنگ قدرت کولی های سینگارنی می برد.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما