ناسا عکس های جدیدی از مشتری که توسط تلسکوپ جیمز وب گرفته شده است منتشر کرد – عکس های دلربا را اینجا ببینید | اخبار جهان

دهلی نو: اداره ملی هوانوردی و فضایی (ناسا)، آژانس فضایی مستقر در ایالات متحده، تصاویر جدیدی از سیاره مشتری را منتشر کرده است که توسط تلسکوپ فضایی جیمز وب گرفته شده است که در 27 جولای گرفته شده است. این تصاویر ساختار مشتری را با جزئیات دقیق نشان می دهد که می تواند بیشتر آنچه را که در این سیاره آشفته اتفاق می افتد آشکار کند.

به نقل از ناسا در وبلاگ خود، ایمکه دی پاتر، ستاره شناس سیاره شناس، استاد بازنشسته دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، می گوید: «ما واقعاً انتظار نداشتیم که به این خوبی باشد، صادقانه بگویم.

پتر گفت: «واقعاً قابل توجه است که می‌توانیم جزئیات مشتری را همراه با حلقه‌ها، ماهواره‌های کوچک و حتی کهکشان‌هایش در یک تصویر ببینیم.

شفق‌های قطبی در فیلتری می‌درخشند که به رنگ‌های قرمزتر ترسیم شده است، که همچنین نور بازتاب‌شده از ابرهای پایین‌تر و مه‌های بالایی را برجسته می‌کند. فیلتر متفاوتی که به رنگ‌های زرد و سبز ترسیم شده است، مه‌هایی را نشان می‌دهد که در اطراف قطب‌های شمالی و جنوبی می‌چرخند. فیلتر سوم، ناسا گفت که با نقشه آبی، نوری را به نمایش می گذارد که از یک ابر اصلی عمیق تر منعکس می شود.

تصاویر تازه منتشر شده در واقع از تعدادی از تصاویر مشتری که از تصاویر در ماه ژوئیه گرفته شده بودند، به هم چسبیده بودند.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان