مردم مهمانی Super Bowl خوشحال می‌شوند بال‌های مرغ و گواکامول امسال بسیار ارزان‌تر خواهند بود


نیویورک
CNN

Super Bowl LVII درست در گوشه و کنار است و امسال چیزهای زیادی برای جشن گرفتن وجود دارد، به غیر از خود بازی و ریحانا که تیتر یک نمایش نیمه‌تیم است.

و اگر میزبان مهمانی هستید، احتمالاً هزینه کمتری نسبت به یک سال پیش برای سرو کردن چندین غذای بزرگ در زمان بازی برای بلیت دارید، به جز یک مورد مهم.

بر اساس گزارش جدید Wells Fargo Super Bowl Food، در حالی که تورم کلی قیمت مواد غذایی نسبت به سال گذشته 11.8 درصد افزایش یافته است، قیمت برخی از میان وعده های محبوب درست در زمان روز بازی کاهش یافته است.

با نوشیدنی‌ها، حداقل چند وسیله ضروری برای بزرگسالان – آبجو – برای ضربه زدن به برچسب نگه دارید.

بر اساس این گزارش، قیمت آبجو امسال 11 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، در حالی که شراب و مشروبات الکلی به ترتیب 4 و 2 درصد افزایش یافته اند.

با این حال، در بودجه برای غذا کمی تخفیف وجود دارد.

طرفداران بال این را دوست دارند: یک پوند بال مرغ نسبت به ژانویه 2022 به دلیل عرضه بیشتر، 22 درصد کاهش یافته است.

طبق گزارش قیمت خرده فروشی هفتگی وزارت کشاورزی ایالات متحده، در سال گذشته در این زمان، قیمت خرده فروشی بال مرغ کامل 3.38 دلار در هر پوند برای هفته Super Bowl LVI بود.

مایکل سوانسون، اقتصاددان ارشد کشاورزی در ولز فارگو گفت: «در اوایل ژانویه به 2.65 دلار در هر پوند کاهش یافت. بال مرغ در سال گذشته به قدری گران بود که مصرف کنندگان به دنبال جایگزینی برای خدمت در مهمانی بودند. پس از آن تولیدکنندگان طیور افزایش قابل توجهی در عرضه داشتند و اکنون در بالاترین سطح عرضه از اوایل سال 2019 قرار دارد.

سوانسون گفت: اگر در حال کباب کردن هستید، قیمت استیک سیلندر تقریباً 1 دلار در هر پوند کاهش یافته است و بیکن نیز ارزان تر از سال گذشته است. میگو هم همین‌طور است، زیرا تقاضای پایین‌تر به کاهش 17 درصدی قیمت‌ها به 3.78 دلار در هر پوند در مقایسه با سال گذشته کمک کرد.

با گواکاموله هم دیوانه شوید، زیرا آووکادو در یک معامله است. میانگین قیمت خرده فروشی یک آووکادو نسبت به سال گذشته 20 درصد کاهش یافته است، پس از آن که مازاد عرضه قابل توجه میوه کره ای باعث کاهش قیمت عمده فروشی شد.

این یک بازگشت خوشایند نسبت به سال 2022 است، زمانی که قیمت آووکادو در نیمه اول سال پس از توقف کوتاه واردات آووکادو از مکزیک که زنجیره تامین را متلاطم کرد و قیمت‌ها را متورم کرد، افزایش یافت.

سوانسون گفت: “مقدار دلاری برای هر نفر در جشن سوپربول امسال در نهایت به نوشیدنی و مصرف آنها بستگی دارد.”

پنجاه و هفتمین مسابقه سوپربول در 12 فوریه 2023 در استادیوم استیت فارم در گلندیل آریزونا برگزار خواهد شد.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما