مد لباس: چگونه صنعت مد می تواند از پایداری استقبال کند

مردم و سود

مردم و سود
مردم و سود © FRANCE 24

“پایدارترین لباس، لباسی است که تا آخر عمر از آن نگهداری کنید.” لیویا فرث، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر خلاق Eco-Age، می‌گوید صنعت مد به دلیل کسب‌وکار سریع مد وارونه شده است، اما مصرف‌کنندگان و طراحان می‌توانند این روند را معکوس کنند. “دنیا به مصرف معتاد شده است، مانند ما که به شکر معتاد شده ایم. اکنون باید خود را از شیر بگیریم. [off that trend] و درک کنیم که لازم نیست مدام کمد لباسمان را عوض کنیم. در دراز مدت، شما در واقع پول زیادی را پس انداز می کنید،” او به FRANCE 24 می گوید.

همچنین در نمایش:

  • چارلز پلگرین توضیح می‌دهد که چرا تنش‌های ژئوپلیتیکی پیرامون تایوان خطرات رقابت بین‌المللی برای تولید نیمه‌رساناهای بیشتر را افزایش می‌دهد.

  • و با توجه به اینکه استرالیا آماده لغو برنامه ویزای “بلیت طلایی” خود است، خبرنگاران ما ریشل هریسون و گریگوری پلس به جوانب مثبت و منفی طرح سرمایه گذاری که در دهه گذشته مورد توجه میلیونرها قرار گرفته است، نگاه می کنند.

خبرنامه روزانههر روز صبح اخبار ضروری بین المللی را دریافت کنید

اشتراک در

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان