ما به دنبال فضایی امن برای ارائه خدمات به مشتریان خود هستیم

به منظور نظارت مستمر بر فعالیت مدیریت های منطقه ای و شعب بانک ایران و همچنین ایجاد فضای دوستانه بین مدیریت و روسای بانک حراست منطقه ای با کارکنان مناطق، بازدید از مدیریت استانی امور امنیتی در برنامه کاری این مدیریت قرار گرفت.

به روگول پولب بازار به نقل از لگانگا کے بانک ایران زمین; بر این اساس، علیرضا یارقلی مشاور مدیرعامل و مدیر امور نگهبانی به همراه علی فتاحی مدیر امور توسعه سرمایه انسانی و محمد حسینی کناروی رئیس شعبه بانک با همکاران این بانک دیدار و گفتگو کردند. شعبه استان البرز

همایش «الزامات حضانت در بانک» با محوریت تبیین اقدامات و ملاحظات حضانت در سازمان از دیگر اقدامات مدیریت امور حضانت در این سفر برگزار شد.

یارقلی در این جلسه وظیفه سرپرستی را پیشگیری از وقوع حوادث و ایجاد همفکری با همکاران و نظارت بر آنان اعلام کرد و گفت: یکی از اهداف مدیریت حضانت در استان شناخت همکاران است که این شناخت منجر به کشف استعدادها و ظرفیت های استان و آشنایی با افراد متعهد و مایل در بانک خواهد بود.

این مدیر حراست افزود: همه ما به دنبال ارائه خدمات بانکی در فضای امن هستیم و مشتریان با خیالی آسوده از این خدمات استفاده کنند.

یارقلی ضمن تشریح مدیریت مختلف امور امنیتی در بانک خاطرنشان کرد: امنیت کل در سه حوزه امنیتی و مدیریتی، کارکنان حراست و امنیت فناوری اطلاعات تمام توان خود را برای ایمن سازی و حفاظت از اموال بانک، سرمایه مشتریان به کار گرفته است. و کارکنان امنیتی

وی در فتاحی کستاهی کیرین را نمونه بارز حفظ، حراست و حمایت از همکاران در مواجهه با ناملایمات عنوان کرد: تمام تلاش و هدف از مدیریت امنیت حافظ حمایت و ارتقای سلامت معنوی، معنوی و مادی همکاران است.

مدیر توسعه سرمایه انسانی افزود: ما مدیران تلاش می کنیم تحت عنوان بانک سرمایه ارزشمند از همکاران شما حمایت و حفاظت کنیم و بانکی مناسب برای آرامش و امنیت روحی، روحی و روانی شما پیدا کنیم.

حسینی کنارویی در این دیدار به تشریح ماموریت حمایت و نظارت بر مهمترین سرمایه سازمان یعنی نیروی انسانی پرداخت و گفت: افرادی که در این حوزه مسئولیت دارند واقعا دلسوز هستند و بیشتر به پیشگیری از پیگیری موضوع علاقه دارند. مشکلاتی که در سازمان ایجاد می شود.

مدیر امور شعب استان افزود: ما به عنوان یک بانکدار وظیفه داریم هوشیار باشیم و از بخشنامه ها و دستورالعمل ها برای همکاری و همراهی با مشتریان بانک آگاهی کامل داشته باشیم.

محمد رسول رئیس خوشنام شعبه استان نیز ضمن ارائه اطلاعاتی از عملکرد استان در سالهای اخیر گفت: همکاران شاغل در بانک ایران احترام یکدیگر، مشتری و خدمات مشتریان را به عنوان اولویت اصلی آنها بوده و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت به کار گرفته اند تا رضایت مشتریان را جلب کنند.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده نیروی اداری استان البرز به همراه مسئولان نظامی استان و رضا جعفری مدیرکل امور اقتصادی استانداری البرز از مهمانان ویژه این مراسم بودند.

سردار محمدیان در این همایش موضوع امنیت در جامعه را یکی از ضروریات عنوان کرد و گفت: امنیت به اندازه امنیت مهم است و همه ما در حوزه جمعی باید از آن پاسداری کنیم و شما هم بانکدار هستید تا از امنیت اموال مردم محافظت کنید که در هنگام امانت مراقب باشید.

جعفری در ادامه مطالبات خود را در خصوص صیانت از مکالمات و موضوع جعل اسناد بیان کرد و گفت: ما افراد امینی هستیم و باید از حرف خود پاسداری کنیم و مراقب سرمایه ارباب رجوع باشیم.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما