& مامان، من به تو می گویم، او همان است&

در آوریل 2017، الکساندرا الیزابت هاوارد برای صرف شام با همسایگانش در محله NoLITa منهتن رفت. وقتی از آنها پرسیدند که قرار آنلاین او چگونه پیش می رود، او تلفن همراه خود را بیرون آورد تا حساب Bumble خود را به آنها نشان دهد. در آن زمان بود که او پیامی از دکتر دید. براندون زاخاری فون توبل، همان شب از او خواست برای نوشیدنی بیرون برود.

ام‌اس. هاوارد مردد بود زیرا لباس کار به تن داشت، اما همسایگانش که یک زوج متاهل بودند او را تشویق کردند. این زوج خانم را اسکورت کردند. هوارد تا قرار ملاقاتش در هتل Bowery در Lower East Side، جایی که او یک نقطه در کنار بار پیدا کرد. دکتر. فون توبل که اکنون 43 سال دارد وارد خانه شد و خانم را داد. هوارد، حالا 30 ساله، در آغوش گرفتن. آنها تا صبح زود صحبت کردند.

صمیمیت این زوج به سرعت تشدید شد. برای قرار دومشان – ناهار یکشنبه عید پاک در هادسون کلیرواتر در دهکده غربی – دکتر. فون توبل با خانم ملاقات کرد. هوارد در پارک میدان واشنگتن. او گفت: “این تقریباً شبیه عشق در نگاه اول بود زیرا اولین بار بود که او را در زیر نور خورشید می دیدم.”

حدود یک هفته بعد، خانم هوارد در Dr. آپارتمان فون توبل در روستای گرینویچ. او پشت در بسته با مادرش تلفنی صحبت می کرد اما خانم. هاوارد گفت که او هنوز می تواند بخشی از مکالمات را بشنود: “او گفت: “مامان، من فقط به شما می گویم، او همان یکی است.”

سپس، دو هفته پس از اولین قرار ملاقاتشان، خانم. هوارد به دکتر پیوست. فون توبل در سفری به جکسونویل، فلوریدا، جایی که بزرگ شد. آنها قبل از سفر قایقرانی برای ناهار رفتند و در حالی که سر میز بودند، خانم. هاوارد گفت که چیزی برای گفتن به او دارد اما تا بعد صبر خواهد کرد. غرفه آقای فون توبل از روی حس عمل کرد: او گفت: “من می دانم که چیست و من هم شما را دوست دارم.” گمان او درست بود.

دکتر. فون توبل دارای مدرک لیسانس در مطالعات پیش پزشکی از کلمبیا، مدرک کارشناسی ارشد در اخلاق زیستی از دانشگاه پنسیلوانیا و مدرک پزشکی از دانشگاه میامی است. او بنیانگذار و مدیر اجرایی یک شرکت مشاوره ای مستقر در نیویورک برای شرکت های مراقبت های بهداشتی است. او همچنین شریک سرمایه گذاری در صندوق سرطان، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر مستقر در فونیکس، و رئیس و بنیانگذار Decibel Health، یک شرکت دیالیز خانگی مستقر در نیویورک است.

ام‌اس. هاوارد دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشکده طراحی پارسونز در مدرسه جدید است. او بنیانگذار یک شرکت طراحی داخلی به نام مستقر در شهر نیویورک و چارلستون، SC، جایی که او بزرگ شد است.

تا می 2017، خانم. هوارد به Dr. آپارتمان فون توبل، جایی که این زوج هنوز در آن زندگی می کنند. ایده ازدواج به یک سوال تبدیل شد که چه زمانی، نه اگر. دکتر “من نوستالژی آینده داشتم.” فون توبل گفت. “من می خواستم خیلی سریع به آن آینده برسم.”

دکتر. فون توبل در پاییز 2019 کار خود را با Vivid Diamonds برای طراحی حلقه نامزدی که خانم خانم را نشان می داد، آغاز کرد. سنگ تولد زمرد هاوارد و Dr. سنگ تولد الماس فون توبل. این حلقه در بهار سال 2020 به دست آمد، زمانی که این زوج بخشی از سال را با خانم خانم در قرنطینه سپری می کردند. پدر و مادر هاوارد در چارلستون.

اما پیشنهاد قریب الوقوع نبود. یکی از خانم شرط هاوارد این بود که این سوال نباید در تابستان مطرح شود. او گفت: “من نمی خواهم هیچ رویداد مهمی در زندگی اتفاق بیفتد که من واقعاً داغ هستم.”

در اکتبر 12، 2020، این زوج به شهر نیویورک بازگشتند و دکتر. فون توبل در اتاق نشیمن آپارتمانشان خواستگاری کرد.

[Click here to binge read this week’s featured couples.]

ام‌اس. هاوارد شروع به برنامه ریزی عروسی و رویدادهای منتهی به آن کرد. او از این روند بسیار لذت برد که به زودی یک شرکت برنامه ریزی رویداد را آغاز خواهد کرد.

این عروسی در 18 مارس با 130 مهمان برگزار شد. مراسم در انجمن کتابخانه چارلستون در چارلستون توسط دیوید اورمن، دوست این زوج که توسط کلیسای زندگی جهانی به این مناسبت تعیین شده بود، برگزار شد.

پس از یک ساعت کوکتل در باغ پشتی کتابخانه، نت‌های یک ترومپتوز نشان می‌داد که پذیرایی آغاز خواهد شد. مهمانان از دروازه‌هایی عبور کردند که دارایی کتابخانه و موزه هنر گیبز را از هم جدا می‌کرد، جایی که پذیرایی در آنجا برگزار شد.

غرفه خانم هوارد هر لحظه از رویداد را سازماندهی نکرد. دکتر. فون توبل یک سورپرایز را برنامه ریزی کرد: در اوج مراسم آنها، یک گروه کر ظاهر شد و هفت نوازنده در بین حضار ایستادند و سازهای خود را آشکار کردند. آنها با هم آهنگ “All You Need Is Love” توسط گروه بیتلز را اجرا کردند.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.