ماجرا عجیب است، تیم والیبال در ساحل ایران در تایلند!

بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد از 30 تا 30 شهریور در شهر سن خولا تایلند برگزار می شود.

بر این اساس کمیته فدراسیون ساحلی با برگزاری اردویی در زمین فدراسیون ساحلی دو تیم والیبال را به این مسابقات اعزام کرد و والیبالیست های ساحلی کیشورمان دیروز وارد محل برگزاری مسابقات شدند و صبح امروز کمیته برگزاری مسابقات رقابت دو تیم ایران را در جدول اصلی قرار داد اما پس از مدتی عضو پاناسری و مسئول هماهنگی کمیته کنفدراسیون سواحل آسیا و رئیس کمیته فنی سمیلا به فدراسیون والیبال ایران اعلام کرد که عدم هماهنگی فدراسیون تایلند با رئیس کمیته سواحل آسیا و مسئولان برگزاری مسابقات در خصوص قطعی شدن حضور تیم های ایرانی در ترکیب ایرانیان اجازه حضور در این مسابقات را ندارند.

آزاد سمیلا ناظر تور فنی با تشخیص اشتباه تایلندی ها با ارسال نامه ای به فدراسیون والیبال ضمن عذرخواهی رسمی اعلام کرد که کلیه هزینه های رفت و آمد و اقامت تیم های والیبال ساحلی توسط فدراسیون والیبال تایلند پرداخت می شود. و در این مدت به تیم والیبال ساحلی ایران نیز پرداخت می شود و می توانند در سنخوالا اردوی تدارکاتی داشته باشند.

این در حالی است که فدراسیون ایران مدعی است که تیم ایران از ابتدا قصد حضور در این مسابقات را نداشت اما تایلند و کنفدراسیون والیبال آسیا پس از پایان مهلت قانونی برای ثبت نام اقدام کردند و میزبان قول داد که برای نمایندگان ایران مشکلی پیش نیاید. حضور . .

لازم به ذکر است که کنفدراسیون والیبال آسیا صبح امروز (سه شنبه 8 شهریور) رده بندی 30 تیم حاضر در جدول اصلی این مسابقات را اعلام کرده بود و تیم ملی الصحیح ایران (بهمن سلمی – عرش وکیلی) در مقام چهارم با 2400 امتیاز همچنین تیم ملی ساحلی ایران (حمید میرزاعلی – علیرضا آقاجانی) با 1465 امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.

لازم به ذکر است تیم های ملی لائوس نیز به همین دلیل از این رقابت ها کنار گذاشته شدند.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما