لینک سازی خارجی سایت، بهترین روش سئو بلاگ ژاکت

گفته می‌شود که راحت‌ترین راه برای جلوگیری از جریمه گوگل7 دوری از لینک‌های مشکوک است. ولی توصیه می‌شود که سئوی کلاه سیاه انجام می‌دهید چه سئوی کلاه سفید3، حتما با جریمه‌های گوگل4 آشنا شوید. اما در مورد سایت‌های بزرگتر چطور؟ جست‌وجو کردن و پیدا کردن ایمیل مورد نظر داخل لیست ایمیل این سایت‌ها بسیار دشوار است.

هرچه جایگاه بهتری در نتایج جستجو داشته باشید هماانند این است که در مکان شلوغ تری مانند خیابان های اصلی شهر فروشگاه تاسیس کرده اید. هرچه جایگاه بهتری داشته باشید افراد بیشتری بر روی لینک وبسایت شما کلیک می‌کنند و هرچه ترافیک بیشتری وارد وبسایت شما شود هم به ارتقاء رتبه و سئو سایت شما کمک می‌کند و هم مشتریان بیشتری خواهید داشت. بهینه سازی فنی سایت، به موتور‌های جستجو این اجازه را می‌دهید و کمک می کنید تا به وبسایت شما راحتتر دسترسی پیدا کنند. این نوع سئو هیچ ارتباطی با محتوای سایت ندارد و هدف آن بهبود زیرساخت وبسایت است. لینک سازی در واقع، هایپرلینک‌هایی2 (که با نام بک لینک3 نیز شناخته می‌شوند) است برای ایجاد لینک‌­های یک طرفه به سایت که هدف از ایجادشان رشد رتبه در نتایج موتورهای جست‌وجو می‌باشد.

انتخاب کلمات کلیدی، باید بر اساس استراتژی لینک سازی خارجی شما انجام شود. در External Links باید از کلمات کلیدی متنوع و هم‌خانواده استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. بسیاری از افراد که تفکر سنتی دارند سئو، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی در تفکرشان جایی ندارد و درکی از فواید و مزایای سئو ندارند. امروزه در 99 درصد مواقع موتورهای جستجو عامل اصلی هدایت افراد در اینترنت هستند.

بک لینک های DoFollow از اعتبار سایت دیگر به سایت شما اضافه می کنند و به ربات های گوگل اجازه می دهند تا لینک را دنبال کرده و به سایت شما وارد شوند. با وارد شدن این ربات های خزنده به سایت شما، اعتبار آن سایت به وبسایت شما اضافه می گردد. از این رو، هر چه تعداد بک لینک بیشتری بتوانید در سایت هایی که اعتبار بالا و اسپم اسکور پایین تری دارند بسازید، اعتبار بالاتری را برای سایت خود می خرید. سایت هایی که اعتبار دامنه بالایی دارند معمولا لینک های خارجی خود را به شکل NoFollow قرار می دهند و باید برای به دست آوردن لینک های DoFollow، از این سایت ها بک لینک بخرید. در صورت مرتبط بودن حوزه کاری این سایت با وبسایت شما و داشتن اعتبار بالا، خرید بک لینک از آن می تواند راهکار خوبی برای افزایش اعتبار سایت باشد.

به عبارتی دیگر اگر یک وب سایت به یک وب سایت دیگر لینک دهد به آن لینک سازی خارجی گفته می شود. نقطه مقابل لینک سازی خارجی، لینک سازی داخلی است یعنی اگر یک صفحه از یک سایت به صفحه دیگر در همان وب سایت لیینک دهد، به آن لینک سازی داخلی گفته می شود. در ادامه ویژگی های لینک سازی خارجی با کیفیت را برایتان تشریح خواهیم کرد. محتوای باکیفیت علاوه بر ایندکس شدن بهتر توسط موتورهای جستجو، بیشتر نیز مورد توجه قرار می‌گیرد، زیرا اطلاعات مهمی را در اختیار عموم و مخاطبان آن قرار می‌دهد. با این حال، با توجه به تأثیر قابل توجه بک لینک‌ها بر عملکرد وبسایت در نتایج جستجو، ارزش امتحان کردن روش‌های مختلف را دارد.

رپورتاژ آگهی با اهداف مختلفی از جمله شناساندن برند، معرفی محصول یا خدمات، اشتراک‌گذاری مقالات مرتبط و… انجام می‌شود. شبکه گوگل پلاس نیز به زودی توسط گوگل به طور کامل خاموش می شود و دیگر تاثیر خاصی در سئو سایت نخواهد داشت پس می توانید تمرکز خود را روی 5 شبکه اجتماعی نام برده شده قرار دهید. دقت داشته باشید که با داشتن یک محتوای بی کیفیت و تنها لینک سازی امکان موفقیت با وجود الگوریتم های جدید گوگل بسیار کم است.

آموزش نیم‌بها کردن ترافیک و لینک‌های دانلود برای مدیران سایت‌ها

از همین رو برای اینکه بتوانید استفاده مفیدی را از بک لینک خود داشته باشید، نیاز به مراقبت از آن دارید. یکی دیگر از مراحل مهم پس از ساختن بک لینک‌ها براساس تمام موارد ذکر شده، بررسی سفارش بک لینک کیفیت و درستی عملکرد این‌ لینک‌ها در جایگاه مناسب خود است. در واقع از انجایی که ممکن است بک لینک‌ها گاهی با مشکل روبه‌رو شوند، لازم است تا بر روی آن‌ها بررسی نیز صورت گیرد.

اضافه کردن یک لینک در یک دایرکتوری آنلاین، انجمن یا فروم ها، امضای پست وبلاگ، خرید لینک متنی و … از این دست لینک سازی است. برخی از تکنیک‌های ساخت لینک به‌عنوان سئو کلاه سیاه محسوب می‌شود و توسط موتورهای جستجو خنثی می‌شود و در بسیاری موارد، لینکسازی غیرطبیعی منجر به جریمه یا پنالتی گوگل می‌شود. برخی از محتواهای کسب و کار شما برای کسب رتبه های بالا در صفحه نتایج به 3 تا 6 ماه ممکن است زمان لازم داشته باشند. ما پیشنهاد می کنیم یک برنامه 6 ماهه برای لینک سازی خارجی طراحی کنید و سعی کنید و در این 6 ماه با توجه به ظرفیت کسب و کارتان و رقبایتان به بهترین شکل لینک سازی خارجی را انجام دهید.

همچنین توضیح خواهیم داد که چرا هنوز در سال 2021 لینک سازی برای سئو سایت مهم است. بنابراین اگر قصد ایجاد بک ‌لینک‌های قدرتمند را دارید، حتما از نکات کاربردی این راهنما برای لینک سازی لذت خواهید برد. بنابراین درصورتی که بک‌لینکی به وب‌سایت شما به صورت استاندارد نبوده و مخرب باشد، حتما باید از بین بروند. در صورتیکه به پاسخی نرسیدید، پیشنهاد می‌شود تا آن‌ها را با ابزار Disavow Tools گوگل و بینگ گزارش دهید. از این رو بررسی این لینک‌ها و جلوگیری از ارجاع‌های نامربوط و بی ارزش برای حفظ وضعیت سئوی سایت اهمیت زیادی دارد. هنگامی که پست جدیدی و یا خبری جدید در وب سایت منتشر می‌کنید ، RSS بصورت خودکار بروزرسانی شده و پست جدید به آن اضافه می‌شود.

البته امروزه به شدت محتوا مهم است و اگر مثلا چندین وبلاگ با محتوای بی کیفیت دارید، قطعا مفید نخواهند بود. شما می توانید با تولید محتوای مناسب و لینک سازی به سایت خودتان از وبلاگ ها برای لینک سازی خارجی استفاده کنید. ابتدا رپورتاژ آگهی مناسب محتوای صفحه مورد نظر خود جهت بهبو سئو خارجی آن بنویسید و درون آن لینک های خود را قرار دهید تا ارتباط بین رپورتاژ آگهی و صفحه وبسایت شما به خوبی برقرار شود.

در این صفحه ابتدا به این موضوع می‌پردازیم که لینک سازی چیست و سپس به تمام ابعاد مربوط به لینک سازی خواهیم پرداخت. پس به طور کلی باید با انکرتکست‌های مختلفی برای صفحات سایت لینک سازی انجام داد. از این مقاله ها برای فعالیت در سایر بستر های دیجیتال مارکتینگ مانند سوشیال مدیا ، وبسایت های نظر سنجی ، انجمن ها و پرسش و پاسخ استفاده کنید. اینکه به گونه ای محتوا بنویسید که منبع به شمار بیاید کار بسیار سختی است. زیرا کاربران هنگامی که محتوایی مفید و یونیک به آن ها ارائه داده می شوند ، دوست دارند که آن ها را با دوستان آشنایان خود به اشتراک بگذارند. لازم است پیوندی که به سایت شما داده می شود از سایتی مرتبط با حوزه کاری سایت شما گرفته شود.

شما باید برای داشتن یک سئو خارج از سایت قوی استراتژی بک‌لینک قوی داشته باشید و لینک‌های برگشتی قوی و باکیفیتی را برای سایت خود دریافت کنید. سئوی خارج از صفحه یا به اصطلاح سئو off page مجموعه اقدامات خارج از سایت است که با هدف افزایش بازدید وب سایت توسط مخاطبان مورد نظر از موتورهای جستجوی مختلف (Google ، Firefox ، Internet explorer و…) انجام می‌شود. هر اقدامی که خارج از سایت خود برای بهینه سازی سایت یا بهبود رتبه سایت انجام می دهیم سئو خارجی گفته می شود.

سئوی خارجی یا Off Page SEO به کلیه اقدامات و استراتژی های بهینه سازی وب سایت گفته می شود که خارج از وبسایت انجام می شود و به افزایش اعتبار، ارتباطات و لینکسازی خارجی به وب سایت کمک می کند. در واقع این مفهوم در مورد بهبود رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو از طریق فعالیت های خارجی می باشد. در این مقاله همراه با پویان توسعه باشید تا تمامی آن چیزی که نیاز دارید تا سئو خارجی را به خوبی درک کنید را به شما ارائه دهیم. در این وبلاگ به یکی از مهم‌ترین بخش‌های سئو یعنی آموزش لینک سازی پرداختیم. روش‌های مختلف لینک سازی، آموزش ساخت بک لینک رایگان، نکات کلیدی و اصول لینک سازی خارجی و موارد دیگری را به طور کامل برای شما توضیح دادیم. حتما توجه کنید که بک لینک‌های ساخت خود را به طور مرتب نظارت کنید و مطمئن شوید که تبدیل به لینک شکسته نشده‌اند و کاربران را به صفحه فرود مناسب هدایت می‌کنند.

 • هر کدام از این شبکه های اجتماعی عمومی کاربردهای خاص خودشان را دارند به عنوان نمونه برخی برای فضایی برای اشتراک گذاری مطالب علمی هستند، برخی برای ارتباط کسب و کار ها با یکدیگر هستند.
 • این مرحله، یکی از اسرار سئو خاجی سایت است و هر آنچه از ان می دانیم، حدسیات و نتایج آزمایشات و مشاهدات است.
 • بنابراین درصورتی که بک‌لینکی به وب‌سایت شما به صورت استاندارد نبوده و مخرب باشد، حتما باید از بین بروند.
 • به عنوان مثال، داشتن یک اکانت در آپارات و آپلود منظم ویدیوهای مورد نیاز کاربران می تواند ترافیک سایت را بالا ببرد.
 • دایرکتوری‌ها، سایت‌هایی هستند که اطلاعات کسب‌وکارهای مختلف را یک جا جمع می‌کنند و به کسانی که به دنبال آن هستند ارائه می‌دهند.

این مورد شامل محتوایی که اطلاعات جدید و دست اولی را از مطالعات راجع به یک صنعت خاص یا تحقیقات دست اول و یا آنالیز سئو به دست آمده است، می‌شود. در واقع بسیاری از این لینک‌ها از طرف افرادی بودند که این اینفوگرافیک را در سایت خود منتشر کرده و به من لینک داده بودند. مطمئناً تعدادی از این لینک‌ها حتی اگر من محتوا را صورت متن منتشر می‌کردم باز هم ایجاد می‌شدند. همان‌طور که مشخص شده است،‌ نوع خاصی از محتوا برای لینک سازی2 بهتر هستند. ولی اگر در سایتی پروفایل ایجاد کنید (مثلا پول بدهید و تبلیغ کنید) و لینک خود را در آنجا قرار دهید این دیگر یک لینک Editorial نیست. علاوه برجایی که لینک سایت شما قرار می‌گیرد، این مسئله هم مهم است که آیا لینک شما لینک تحریریه است یا خیر.

نکاتی که به شما کمک کند تا در صفحات اول موتورهای جست‌جوگری مانند گوگل بهتر و بیشتر دیده شوید. یکی از این راهکارهای تاثیرگذار بر سئوی یک سایت، استفاده از انواع لینک‌ سازی داخلی و خارجی است. روش‌هایی که در صورت استفاده درست و اصولی می‌تواند بر روی رسیدن به نتیجه مطلوب برای سئوی مناسب اثر بزرگی را داشته باشد. سئو داخلی یا on-page seo اعمالی هستند که در درون سایت انجام می‌شوند و ارزش عوامل داخلی مانند محتوای سایت را افزایش می‌دهند. شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای با کیفیت، آنالیز رقبا و لینک سازی داخلی از عوامل سئو داخلی هستند.

لینک‌‌سازی طبیعی، لینک‌‌سازی دستی، رپورتاژ آگهی، خرید بک‌لینک و… . اما یادتان باشد که فرایند بک‌لینک گرفتن یک پروسه پیوسته و مداوم است. به این معنا که با پیشرفت سایت‌تان، بایستی وسواس بیشتری روی روش‌های لینک‌سازی خارجی‌تان داشته باشید. در ابتدا باید سعی کنید مطالبی را تولید کنید که کاربران خود به صورت خودکار ترغیب به ایجاد لینک و ساختن بک لینک طبیعی برای محتوای شما شوند.

مسیر سئو یک مسیر طولانی و پر از مشکلات و سختی است پس مستمر و با پشتکار بالا به سئو داخلی و سئو خارجی وبسایت خودتان توجه کنید و با ترکیب این دو استراتژی به فروش بالای محصولات خود دست پیدا کنید. یکی از فاکتور های اساسی گوگل برای اعتبار دهی به وبسایت ها توسط الگوریتم های گوگل، توجه آن ها به سئو محلی و شناخته شدن کسب و کار در محل فعالیت خود می باشد. پس با لینکسازی در وبسایت هایی که در زمینه شغلی و فعالیت شما همسو می باشد، می توانید در صدر نتایج جستجوی کاربران اطراف خود باشید. سایت‌های معتبر  و قابل اعتمادی که مرتبط با کسب‌وکارتان هستند، یکی از فضاهای مناسب جهت بک‌لینک گرفتن است. به‌عنوان مهمان در این سایت‌ها پُست‌های باکیفیتی را به اشتراک بگذارید. همچنین، می‌توانید در قسمت نظرات کاربران این سایت‎‌ها، به برخی سوالات پاسخ دهید یا نظرتان را در مورد یک موضوع تخصصی بیان کنید.

همیشه در آخر مقالات و پست ها بخش نظرات یا فروم ها وجود دارند، UGC لینک هایی هستند که توسط کاربران در این بخش قرار داده می شوند. پس شما نمی خواهید به هیچ وب سایت قدیمی پیوند دهید زیرا بسیاری از آنها هیچ ارزشی برای وب سایت شما نخواهند داشت. دوره لینک سازی پیشرفته واقعا نگاه شما را به لینک سازی تغییر می دهد. یعنی چی کورکورانه؟؟؟ خب بزارید چند نکته از دوره را باهم ببینیم که در هیچ دوره ای از این نکات صحبت نمی شود.

یک لینک dofollow سیگنال های pagerank را ارسال می کند ولی nofollow این کار را انجام نمی دهد. پیوند خارجی هر لینک یا همان بک لینک به این صورت است که به صفحه هدف در دامنه ای جدا از دامنه خود، اشاره می کند و خارج از دامنه میزبان می باشد. هیچ‌گاه گمان نمیکردم که به این سطح از تنوع و خلاقیت در لینک سازی برسم و این را مدیون دوره لینک سازی خارجی هستم. با این حساب، دیگر به رگبار بستن لندینگ های سایت با بک لینک های مختلف دردی از شما دوا نمی کند. در عوض باید به سراغ استراتژی های لینک سازی جدید و پیچیده تری برویم یعنی هرچه می توانیم داستان لینک سازی را طبیعی تر جلوه دهیم برنده بازی هستیم.

دوره ای با محتوای متفاوت و استادی بی نظیری و با ایده های ناب و تازه. اما اگر تاریخ ثبت دامنه را در نظر بگیریم 15 سپتامبر روز تولدش می باشد. الان که این محتوا را مینویسم در سال 2023 هستیم و گوگل دیگر آن کودک بی تجربه نیست که براحتی بتوان با تغییر چند انکرتکست و چندین نوع بک لینک مختلف سرش کلاه بزاریم. اما تا زمانی که محتواهای شما را کسی مصرف نکند محتوایتان راه به جایی نمی برد چون کمتر کسی آن را می بیند. سئو خارجی یه شما کمک می کند تا محتوایتان را از میان هزاران محتواهای دیگر، جلوی چشم مخاطبان بیاورید.

چگونگی دریافت بک لینک برای یک سایت

این کار باعث شد که سایت جولی بک لینک‌های مفیدی در سایت‌های قدرتمند با موضوع نجوم دریافت کند. بخشی از فرآیند لینک سازی در خارج سایت و با هدف افزایش اعتبار سایت انجام می‌شود. بخشی از لینک سازی که در داخل سایت انجام می‌شود با هدف تقسیم ارزش‌های ورودی به سایت و البته بهینه‌سازی تجربه کاربر انجام می‌شود. در صورتی که لینک سازی سایت شامل ۲ قسمت است و قسمت دیگر آن لینک سازی داخلی است که نقش تعیین‌کننده‌ای در سئو دارد. هزینه نهایی سئو خارجی و بهینه‌سازی سایت به عوامل بسیاری وابسته است.

اما بیشتر متخصصان در زمینه سئو موافقند که لینک سازی خارجی همیشه یک معیار اصلی و مهم برای رتبه بندی باقی می مانند. بدون آن ها، ما یک صفحه نابسامان از صفحات قطع شده خواهیم داشت که یافتن و پیمایش آن ها هم برای انسان ها و هم برای ربات های جست و جو گر دشوار است. در این مقاله به لینک سازی خارجی و تاثیر آن بر سئوی سایت می پردازیم. اگر اعتبار و ارزش سایت شما افزایش یابد، درواقع نزد گوگل عزیزتر می‌شوید و رتبۀ سئوی سایت بهبود می‌یابد.

این لینک‌ها که برخلاف لینک سازی داخلی، خارج از یک سایت قرار داشته و دو مقصد کاملا متفاوت با آدرس‌های مختلف دارند، به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرند. سایت های مختلفی وجود دارد که مرتبط با کسب و کار شما است و شما می توانید به صورت رایگان در آن ها به معرفی محصولات، خدمات، مقالات و… کسب و کارتان بپردازید و به عنوان مهمان پست هایی را به اشتراک بگذارید. بنابراین با توجه به کسب و کارتان لازم است که حضور فعال در شبکه های اجتماعی داشته باشید تا بتوانید با مشتریان خود در ارتباط باشید. شبکه های اجتماعی بستر مناسبی برای معرفی محصول، خدمات، مطالب و… مربوط به کسب و کار شما است و جز یکی از موارد مهم محسوب می شود. اینکه کدام شبکه اجتماعی برای کسب و کار شما بهتر است، بستگی به کسب و کار شما دارد و با توجه به موارد مختلفی می توانید از مناسب ترین آن ها استفاده کنید و باید در این مورد تحقیق کنید.

لینک داخلی nofollow چه زمانی به وجود می آید؟ زمانی که ما تمامی لینک های سایت را نوفالو میکنیم. یکی از تکنیک های آموزش سئو خارجی که برای وب سایت خود انجام میدهیم لینک سازی است. این لینک سازی می تواند توسط ما یا دیگران که به سایت ما اعتماد کرده و در مطالب خود به ما لینک داده اند انجام شود. تا چند سال پیش، وبلاگ ها پربازدیدترین مکان ها در فضای مجازی بودند اما هنوز هم وبلاگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. وبلاگ‌ها، یکی از راه های خوب ارزان قیمت برای معرفی کسب‌و‌کار شما به مخاطبان هستند.

همچنین می توان بر روی عکس ها نیز لینک گذاری کرد اما هر یک از این موارد شیوه های خاص خود را دارند. در ادامه من مهدی مهران، به شما در خصوص بهترین روش های لینکسازی خارجی میپردازیم. وبسایت شما باید مرکز اطلاعات کسب و کار شما باشد، اما سایر پلتفرم‌های دیجیتالی خود را فراموش نکنید. به این ترتیب، نه تنها قدرت خود را به صورت آنلاین ارتقا می‌دهید و باعث افزایش پیدا شدن سایت خود می‌شوید، بلکه با لینک سازی خارجی چندین منبع خروجی را برای لینک‌دهی سایر سایت‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهید. نوشتن پست مهمان به معنای ارائه محتوایی باکیفیت برای وب‌سایتی دیگر با هدف دریافت بک لینک به وب‌سایت خود است. در این روش، شما به عنوان یک نویسنده، یک مطلب جذاب و باکیفیت برای وب‌سایت دیگری می‌نویسید و در این مطلب، به وب‌سایت خود لینک می‌دهید.

در بسیاری از موارد این اتفاق رخ می‌دهد که یک وب‌سایت، از برند شما در محتوای خود نام می‌برد اما به سایت شما لینک نمی‌دهد. در این مواقع می‌توانید به صاحب وب‌سایت اطلاع دهید و از او بخواهید تا روی اسم برند شما به شما لینک بدهد. توجه داشته باشید که اگر قصد دارید کسب‌وکار خود را گسترش دهید و برای افزایش درآمد و سود خود تلاش می‌کنید، فرقی ندارد که سایت شما از چه نوعی باشد.

مرغ مگس خوار پرنده‌ای است که با دو ویژگی سرعت و دقت شناخته می‌شود. علاوه بر دنیای واقعی، این پرنده در دنیای وب و صفحات اینترنتی هم با دقت و سرعت زیادی متن شما را بررسی می‌کند و با شناسایی کلمات هم‌خانواده و مترادف، سعی می‌کند نزدیک‌ترین نتایج را به کاربر معرفی کند. در نتیجه این الگوریتم به کار می‌رود تا فقط به کلمه جستجو شده توجه نکند و به دنبال واژه های هم معنی و مترادف نیز بگردد. تبلیغات گوگل یا Google Ads یک سرویس تبلیغاتی یا تبلیغات گوگل است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا کسب و کار خود را در موتور‌های جستجو تبلیغ کنند. این تبلیغات شباهت هایی به سئو دارند اما تفاوت بین این دو این است که تبلیغات گوگل یک نوع تبلیغات کلیکی است و شما بابت کلیک هایی که برروی لینک وبسایت شما می شود پول پرداخت می‌کنید. سئو کلاه خاکستری روشی است که تقریبا بیش از 50 درصد متخصصان سئو از ان استفاده می‌کنند.

در این قسمت ۱۰ روش از روش‌های لینک سازی خارجی را برای شما توضیح می‌دهیم. بک لینک‌های رقبای خود را بررسی کنید و برای لینک سازی از آن‌ها کمک بگیرید. به این ترتیب مخاطبان یک سایت از یک عده به چندین و چند قشر مختلف افزایش می‌یابد. این موضوع می‌تواند بازدید و فروش یک سایت را تا میزان زیادی افزایش دهد و موجب بهبود روند رشد یک سایت بشود.

اصولی آن باید پیش بروید مانند پست مهمان یا قرار دادن لینک در شبکه های اجتماعی. متاسفانه بعضی از کاربران این دو مفهوم را با هم به اشتباه می گیرند. هر اقدامی که بیرون از صفحه ای از سایت، برای بالا آوردن آن در نتایج گوگل و بهبود وضعیت سئو آن انجام می شود، سئو خارجی است. روش ها و اقدامات سئو خارجی می توانند شامل اعمالی روی صفحات دیگری از دامنه وبسایت هدف یا خارج از آن و در سایت ها و مکان های دیگر انجام شوند. لینک سازی شامل دو بخش داخی و خارجی می باشد که لینک سازی خارجی حساسیت بیشتری نسبت به نوع داخلی دارد. خوشحالم کاربردی بوده براتون و قطعا با لینک سازی خارجی برای صفحات محصولات فروشگاه اینترنتی تون میتونید به بهترین نحو بازخورد بگیرید و حتما چند پله در نتایج گوگل سعود کنید.

در زیر روش های معمول در سئو خارجی یک سایت یا فروشگاه را برای شما بیان می کنیم. اگر بدانید به چه تعداد بک لینک با کیفیت احتیاج دارید ، می توانید بهتر برنامه ریزی کنید و از تلاش خود ناامید نشوید. درواقع تعدا بک لینک ها را می توان بر اساس پیوند هایی که به رقبا داده اند به دست آورید. برای اینکار عبارتی که می خواهید در آن رتبه بگیرید ، را در گوگل جست و جو کنید.

در این برنامه جزییات مواردی همچون چه زمانی بهترین زمان لینک سازی خارجی است، چه روشی برای ساخت لینک خارجی خوب است، چگونه لینک خارجی بسازیم، کجا لینک خارجی بسازیم و… لینک سازی خارجی نقش بسیار پررنگی در افزایش اعتبار سایت و رسیدن به نتایج اولیه در صفحات گوگل دارد. در واقع ربات ها یا الگوریتم های گوگل، لینک خارجی را یک دیدگاه مثبت از سوی کاربران یا شخص ثالث قلمداد می کنند. به بیانی دیگر موتورهای گوگل عملکرد یک سایت را بر اساس نظرات و رفتار کاربران ارزیابی می کنند. بنابراین باید از استراتژی مناسبی برای این نوع لینک سازی استفاده کرد. به لینک‌هایی که توسط شما با هدف سئوی خارجی در سایت‌های مختلف ایجاد می‌شود، لینک های غیرطبیعی گفته می‌شود.

بهترین روش های ایجاد لینک خارجی

ساخت بک لینک وب یا ایجاد لینک در شبکه های اجتماعی کار را برای جذب راحت تر کاربران یا ارتباط مستقیم با آن ها آسان تر می کند. یکی از روش های لینک سازی، ایجاد لینک در واتساپ است که به مراتب، راحت تر از دیگر شبکه های اجتماعی می باشد. پاسخ کوتاه این است که پیوند های خارجی برای سئو خوب هستند و به طور گسترده ای پذیرفته شده است که لینک سازی خارجی یکی از مهم ترین معیارها برای رتبه بندی در موقعیت های بالا در نتایج جستجو است.

 • از این رو، این فروم ها شروع به اعمال قوانینی سخت گیرانه تر برای فعالیت در آن ها شدند و بک لینکسازی در آن ها سخت شده است.
 • بنابراین در استراتژی های بازاریابی آنلاین به سئو خارجی به عنوان یک ابزار حیاتی نگاه کنید و آن را در ترکیب با سایر تکنیک ها برای دستیابی به موفقیت در دنیای دیجیتال در نظر بگیرید.
 • دسته ای از لینک ها وجود دارند که در ازای قرار گرفتنشان در سایت های معتبر پول دریافت می شود، این لینک ها اسپانسری نام دارند.
 • با استفاده از این روش به خزنده ها کمک کنید صفحه هایی که برای شما اهمیت بیشتری دارند را شناسایی کنند .

متخصصان سئو، استراتژی لینکسازی خارجی را موثرترین عامل کسب رتبه‌های بالا در موتورهای جستجو می‌دانند. به همین منظور ما نیاز به فعالیت هایی خارج از وبسایت خودمان داریم تا بتوانیم اعتبار و مقبولیت وبسایت خود را برای ربات ها و خزنده های موتور های جستجو و بخصوص گوگل تا حد زیادی افزایش دهیم. با افزایش تعداد لینکهای معتبر وبسایتتان (با استراتژی لینکسازی مناسب) می توانید با سرعت بیشتری رتبه های صفحات خود را در نتایج جستجوی کاربران افزایش هید. پیوندهای داخلی و خارجی جزء مهمی از یک استراتژی SEO قوی هستند و به افزایش قدرت رتبه‌بندی سئو وبسایت شما کمک می‌کنند. تسلط بر این فرآیند بهینه سازی ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد، اما مطمئن باشید که تلاش شما ارزش خواهد داشت. در واقع شما با لینک‌ سازی بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش داده و رتبه سایت خود را در صفحه نتایج موتورهای جستجو ارتقا می‌دهید.

شما اگر بهترین سایت را هم داشته باشید اگر ترافیک در سایت شما نباشد آنلاین شاپ شما با شکست رو به رو می شود. پس در نتیجه باید از روش های مختلف برای جذب ترافیک استفاده کنید که بهترین روش برای این کار سئو سایت است. البته مانند موارد دیگر در سئو7، انکر تکست‌هایی که با کلمات کلیدی هدف درست شده‌اند (در مقابل انکر تکست‌هایی که با عباراتی مانند اینجا کلیک کنید و…)، بسیار مورد سو استفاده قرار گرفته‌اند. امروزه ساخت تعداد زیادی از انکر تکست‌هایی که دقیقا مثل کلمه کلیدی هدف هستند به عنوان اسپم8 شناخته می‌شوند. با اینکه قدرت یک سایت برای لینک سازی بسیار مهم است ولی فراموش نکنیم که ارتباط داشتن موضوعی سایتی که انتخاب می‌کنید با سایت خودتان، از اهمیت بالایی برخوردار است. وبلاگ نت‌افراز (نت‌افراز بلاگ)، در سال 1398 به هدف تولید محتوای آموزشی، علمی و خبری ایجاد شده است.

پست مهمان عملکردی شبیه به رپورتاژ دارد، با این تفاوت که نویسنده پست مهمان خود شما هستیدقرار دادن پست مهمان می تواند کمی خطرناک و همراه با ریسک باشد، چرا که ممکن است این پست پس از مدتی حذف شود. از این رو، پست مهمان خود را در سایت با اسپم اسکور پایین قرار داده و در صورت امکان، قابلیت کامنت های پست را روی حالت ((نشان دادن پس از تایید مدیر)) قرار دهید. لینک، همواره مهم ترین فاکتور برای گوگل برای رتبه دهی به سایت ها می باشد. این نکته را به یاد داشته باشید که از لینک‌های خود به طور طبیعی استفاده کنید، بنابراین باید از تکرارهای غیر ضروری و درج اجباری اجتناب شود.

تمامی این موارد به سایت و محتوای شما اعتبار بخشیده و کیفیت سئو آن را افزایش می دهند. سئو داخلی تمام فعالیت هایی است که می توانید به طور مستقیم در سایت خود و برای بهبود رتبه آن انجام دهید. تمام این فعالیت و تغییرات به طور مستقیم توسط شما انجام شده و کنترل کاملی روی آن ها دارید.

 • اما نکته‌ای که اکثر افراد از آن غافل هستند، لینک‌های داخلی یک وبسایت است.
 • یکی از این راهکارهای تاثیرگذار بر سئوی یک سایت، استفاده از انواع لینک‌ سازی داخلی و خارجی است.
 • لینک های داخلی پیوند های بین صفحات موجود در همان دامنه و وب سایت هستند.

البته باید توجه داشته باشید که این مزایا در صورت استفاده صحیح و کامل از راهکارهای لینک سازی به شکل خارجی ممکن بوده و با استفاده از هر راهکاری ممکن است به نتیجه نرسد. پس برای استفاده از این مزایا، به اصول و قواعد بیان شده دقت کافی را داشته باشید. لینک خارجی رو به هیچ عنوان توی پاراگراف‌های اول و دوم و سوم یا توی دو سوم اول صفحه قرار ندین، مگه اینکه محتوای شما کاملا مرتبط با محتوایی باشه که دارید بهش لینک میدین.

می توانید دریافت کنید. همچنین توجه به این نکته ضروری است که ایجاد محتوای باکیفیت باعث می‌شود که مردم بخواهند مطالب شما را در سایت‌ خود و شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر منتشر کنند و به شما لینک بدهند. همان طور که تا الان متوجه شدید این موضوع برای موتورهای جستجو گوگل ارزش زیادی دارد.

برای افزایش فروش یک فروشگاه آنلاین هم می بایست ترافیک بهینه وارد وبسایت کرد. منظور از ترافیک بهینه این است افرادی وارد وبسایت شوند که به محصول یا خدمات ارائه شده در وبسایت شما نیاز داشته باشند. این ترافیک بهینه را با انتخاب کلمات کلیدی قدرتمند و مرتبط می‌توانیم بدست آوریم.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما