لامبورگینی اوروس اس معرفی شد جانشین اوروس استاندارد با 657 اسب بخار قدرت

لامبورگینی Auros S رونمایی شد. با معرفی این نسخه، تولید استاندارد روسی به پایان می رسد. نسخه S نسبت به مدل استاندارد تفاوت هایی دارد و می توان آن را به صورت زیر خلاصه کرد یک گزینه بهبود یافته است شرح داده شد، بنابراین اکنون لامبورگینی یک رقیب مدرن را برای رقابت با کراس اوور فراری راه اندازی کرده است. جلو فوق مدرن با محافظ سینه استاندارد فولادی، عقب فوق العاده با طراحی مات در برخی قسمت ها و اگزوز دهان باز از تفاوت های واقعی این دو است.

محصول جدید لامبورگینی است گزینه های متنوع بری نامی بروینی قابل انتخاب است. برخی از این آپشن ها عبارتند از کاپوت و سقف فیبر کربنی، چرخ های 22 و 23 اینچی که بنا به درخواست مشتری قابل تعویض با چرخ های استاندارد 21 اینچی هستند.

در داخل کابین، لامبورگینی Auros S تفاوت قابل توجهی با Auros استاندارد ندارد. داشبورد و دکمه های کنترل بدون تغییر باقی می مانند از رنگ های مدرن استفاده کنید تنها با ذکر آن و دانستن اهمیت آن می توانید آن را تغییر دهید.

مشخصات لامبورگینی Auros S

موتور V8 لامبورگینی استاندارد Urus دارای قدرت 641 اسب بخار است و می تواند در 3.6 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد. موتور Uros S در واقع همان موتور زیر کاپوت Uros Performance است و قابلیت تولید را دارد 657 اسب بخار را دارد علاوه بر این قدرت، Auros S کمی سریعتر است و 0 تا 100 را در 3.5 ثانیه طی می کند.

اگرچه دو نسخه پرفورمنس دارای موتور مشابه با Urus S هستند، اما عملکرد بهتری دارد. این نسخه در 3.3 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد و حداکثر سرعت 306 کیلومتر در ساعت را در خط مستقیم دارد. بد نیست بدانید که حداکثر سرعت Oros S با نسخه استاندارد Oros یکسان است 305 کیلومتر در ساعت است.

شاید بپرسید با وجود موتور رایج، چرا شتاب لامبورگینی Auros S و عملکرد آن متفاوت است؟ ریشه این موضوع باید انجام شود اختلاف وزن ду медл جستجو کرد. در حالی که Oros S 2197 کیلوگرم وزن دارد، نسخه پرفورمنس آن 2150 کیلوگرم وزن دارد.

قیمت متفاوت است و تفاوت این دو شاسی بلند در یک کراس اوور اسپرت بهتر است. شما نیاز به خرید لامبورگینی Auros S در سرزمین مادری دارید 195538 یورو او پرداخت کرد، اما نسخه پرفورمنس برای علاقه مندان 218487 یورو قیمت دارد. این دو از نظر عملکرد و لذت رانندگی نیز با یکدیگر متفاوت هستند و عملکرد باعث رضایت بیشتر راننده می شود.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما