قتل عتیق اشرف دادگاه بازداشت سه تیرانداز توسط پلیس را تایید کرد اخبار هند

لاکناو: دادگاه پرایاگرج روز چهارشنبه سه متهم پرونده قتل عتیق احمد و برادرش اشرف را به بازداشت پلیس فرستاد. نیروی ویژه (STF) پلیس اوتار پرادش، سه تیرانداز را به دادگاه معرفی کرد و خواستار بازداشت 14 روزه پلیس شد. DIG، STF، Anand Dev Tiwari گفت که قتل عتیق اشرف در مقابل رسانه ها انجام شده است و سه تیرانداز دستگیر شده اند. پلیس برای بازجویی بیشتر از متهمان پرونده قتل، از پلیس بازداشت شد.

او گفت که آیا سندیکا، افراد یا کسانی که با آنها دشمنی دارند، سلاح‌ها را از کجا به دست آورده‌اند یا خیر – به همه این سؤالات و انگیزه واقعی قتل زمانی پاسخ داده می‌شود که این سه نفر توسط پلیس بازداشت شوند. احمد (60) و اشرف شنبه شب در حالی که پرسنل پلیس آنها را برای معاینه به یک دانشکده پزشکی در پرایاگراج همراهی می کردند، توسط سه مرد که خود را به عنوان روزنامه نگار معرفی می کردند، به ضرب گلوله کشته شدند.

مهاجمان چه کسانی هستند؟

بر اساس گزارش ها، سه تیرانداز به نام های سانی (23) اهل حمیرپور، لاولش تیواری (22) اهل باندا و آرون موریا (18) اهل کاسگنج شناسایی شده اند. مهاجمان در زندان پراتاپگره نگهداری می شدند. متهمان دارای سابقه جنایی هستند و بسیاری از گزارش ها ادعا می کنند که آنها با یک باند بهاتی ارتباط دارند. گفته می‌شود که متهمان به پلیس گفته‌اند که نه تنها می‌خواستند هوادار شوند، بلکه می‌خواستند از شر گروه عتیق خلاص شوند.

گودو مسلمان کجاست؟

همسر عتیق احمد، شیستا پروین و یکی از متهمان پرونده قتل اومش پال، گودو مسلم هنوز متواری هستند. وقتی در مورد آنها سؤال شد، پلیس گفت که آنها به زودی دستگیر خواهند شد. “ما محدودیت هایی داریم اما آنها ابزارهای زیادی برای فرار از دستگیری دارند. تا آنجا که مسلمانان گودو به او “بمباز” گودو معروف است و در فرار از دستگیری متخصص است در حالی که پروین به عنوان “پردانشین” (در حجاب) باقی می ماند. تیواری به PTI گفت: ما به زودی آنها را دستگیر خواهیم کرد.

متهم در پرونده قتل اومش پال

به غیر از احمد و اشرف، چهار نفر دیگر که در پرونده قتل اومش پال FIR نام دارند – اسد، ارباز، ویجی چودری با نام مستعار عثمان و غلام – نیز کشته شده اند.
اومش پال یکی از شاهدان کلیدی در پرونده قتل راجو پال BSP MLA در سال 2005 بود که احمد نیز در آن متهم بود. FIR در پرونده قتل Umesh Pal تحت بخش های مربوطه IPC، از جمله 302 (قتل) و 307 (تلاش به قتل) و تحت قانون مواد منفجره توسط همسرش جایا پال در 25 فوریه تسلیم شد. (با ورودی های PTI)

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما