فروش ارز اربعین در 900 شعبه بانک

مدیر عامل بازار ارز ساماندهی شده گفت: ارز اربعین با قیمت توافقی در 900 شعبه از بانک های عامل منتخب و صرافی های عضو بازار ارز ایران عرضه می شود.

بر اساس این گزارش، امیر هامونی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص عرضه ارز اربعین در بانک های منتخب و صرافی های مجاز، گفت: این برنامه برای ارائه خدمات بهتر به زائران امام حسین (علیه السلام) تدارک دیده شده است و این امر این است که مردم کندن و به اختر درونی منتهی به ربعین کنگراند می توانند ارز خود را خریداری کنند.

وی افزود: در این راستا با همکاری بانک مرکزی و بازار و با هماهنگی بانک ها و صرافی های عضو بازار بیش از 900 شعبه بانک و صرافی برای ارائه خدمات به مردم تجهیز شده است.

مدیرعامل بازارچه اربعین گفت: با عنوان ارز اربعین بخشی جداگانه وجود دارد و برای هر نفر 100 دلار در نظر گرفته شده است و صرافی ها از یک هفته پیش شروع به کار کردند و بانک ها نیز از امروز (دوشنبه) کار خود را آغاز می کنند. .

وی تاکید کرد: تنها دینار بر اساس موجودی بازار کشور تخصیص و تامین می شود.

بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی مورخ 1401.6.5، بانک‌های کشور، لشکری، لشکری، تجارت و صادرات اقداماتی را برای فروش ارز در بخش ارزی زیارت اربعین با نرخ توافقی 100 دلار انجام می‌دهند. بازدید کننده.

البته بانک مرکزی تاکید کرد: در صورت تامین دینار مورد نیاز از منابع داخلی، صرافی ها و بانک های عامل می توانند به جای ۱۰۰ دلار، ۱۵۰ هزار دینار عراقی را با نرخ توافقی به متقاضیان پرداخت کنند.

مدارک مورد نیاز زائرین اربعین برای دریافت 100 دلار با نرخ توافقی از صرافی های مجاز و بانک های منتخب کارت ملی، شماره تلفن همراه به نام متقاضی و کارت بانکی به نام متقاضی می باشد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما