فارس معلومات اطلاعات سيGAR ​​جهان در ايران

خلخالی دستیار وزیر صنعت دیروز اعلام کرد: بیشترین پرونده تشکیل شده در زمینه فرار مالیاتی و عدم پرداخت منابع تولید مربوط به یک شرکت خارجی تولید سیگار است که هنوز مالیات پرداخت نکرده است و معوقات مالیاتی آن بالغ بر 100 است. هزار میلیارد تومان است و تاکنون سیگار مارلبرو قاچاق در کشور عرضه کرده و به دولت نیز پولی پرداخت نکرده است.

به گزارش هفت صبح، وی افزود: هر نخ سیگاری که در کشور فروخته می شود اگر با کد کنترل نشود قاچاق است. همچنین سیگارهای تولید شده در کیشور اما در کردستان عراق به صورت تقلبی و با کیفیت بسیار پایین تولید و به فروش می رسد به طوری که سیگار داخلی تقلبی هم تقلبی است و هم بسیار مضر است.

دستیار وزیر صنعت گفت: امید نداریم کسی سیگار بکشد اما اگر مردم سیگار می کشند از مراکزی که کنترل کد دارند خرید کنند و دخانیات و دخانیات از محل تولید و افزایش تولید تامین می شود. مشروط به این است که قیمت خرید از کشاورزان با هزینه ها قابل مقایسه باشد.»

برادران افزودند: شرکت دخانیات ایران باید 70 درصد تولید را بر عهده بگیرد و از کشاورزان دخانیات تضمینی خریداری کند. همانطور که در زمینه کشت چغندرقند در کشت توتون و تنباکو نیز باید به همین ترتیب عمل کرد.

وی افزود: در حال حاضر برای حمایت از تولید داخل، واردات دخانیات و دخانیات 6.5 برابر شده است و تلاش می کنیم عوارض گمرکی را به حدی بالا ببریم که واردات محدود و تولید داخلی تقویت شود.

آیا فیلیپ موریس پذیرفته می شود؟

مارلبرو یک شرکت فیلیپ موریس است. فیلیپ موریس یک شرکت دخانیات آمریکایی-سوئیسی است که محصولات خود را در بیش از 200 کشور عرضه می کند و 15 درصد از بازار بین المللی سیگار در خارج از ایالات متحده را کنترل می کند. اما این شرکت در ایران دفتر رسمی ندارد و تمامی سیگارهای مارلبرو نیز قاچاق است.

بنابراین مشخص نیست که تایید دستیار وزیر صنعت این است که فیلیپ موریس قرار است به خاطر این قاچاق بزرگ جریمه شود یا واقعا این شرکت آمریکایی در ایران نماینده رسمی دارد و ما نداریم. بدانید! لازم به ذکر است که پیش از این در ابتدای دولت دوازدهم بحث اعطای مجوز به شرکتی به نام Gold Trade Middle East (همان شرکت تولید کننده مای بیبی) مطرح بود و اصولگرایان از این موضوع جلوگیری کرده بودند. با اعطای این مجوز گفت که این شرکت یک شرکت صهیونیستی بوده است.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما