(عکس) لاستیک صندل ویتنام از جنگ تا صادرات

صندل های لاستیکی ممکن است در اکثر کشورها یک چیز رایج باشد، اما در ویتنام ارزش میراثی دارند. ویتنامی ها ساخت آنها را در دهه 1940 و در طول جنگ اول هندوچین (که معمولاً به عنوان جنگ هندوچین در فرانسه و جنگ مقاومت فرانسه در ویتنام شناخته می شود) با استفاده از لاستیک های کامیون های ارتش فرانسه آغاز کردند.

در نتیجه به نماد مبارزه کمونیست ها علیه ایالات متحده تبدیل شدند.

دائو وان کوانگ، توریستی از استان به نام کوانگ می گوید: در دهه 1980 در مدرسه صندل های لاستیکی می پوشیدم. من انها را خیلی زیاد دوست دارم. ارزش تاریخی دارند، به راحتی پوشیده می شوند و زیبا به نظر می رسند.

در سال 2011، Nguyen Thien Cuong تولید صندل های لاستیکی را از پدر همسرش تحویل گرفت و از آن زمان تاکنون بیش از نیم میلیون جفت صندل لاستیکی فروخته شده است.

قیمت متوسط ​​یک جفت صندل لاستیکی 10 دلار است.

Nguyen Thien Cuong اعتراف می کند که مدل های سنتی محبوب هستند و مدل های رنگارنگ مشتریان جوان را جذب می کنند. او می گوید: وقتی سبک و شکل صندل را تغییر دادم مشتری خارجی بیشتری پیدا کردم، بنابراین برای موفقیت باید استایل صندل لاستیکی ویتنامی را تجدید کنم و در عین حال مزیت روش دست ساز را حفظ کنم. ارزش تاریخی آنها

ویتنام یکی از چهار کشور برتر دنیا برای تولید کفش در جنوب شرقی آسیا است و کارخانجات آن برای برندهای بزرگ کفش تولید می کنند. بر اساس آمارهای دولتی، این صنعت در نیمه نخست امسال نزدیک به 12 میلیارد دلار درآمد داشته است.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما