شیب نظرسنجی هرشل واکر & نیویورک تایمز

در فضای سیاسی به شدت قطبی شده امروز، برای ایجاد یک رسوایی در یک انتخابات عمومی پرمخاطب، چیزهای زیادی لازم است.

اما اگر آخرین نظرسنجی ها نشانه ای باشد، آنگاه اتهامات اخیر علیه هرشل واکر، نامزد جمهوری خواه سنا در جورجیا، ممکن است نه تنها برای تصمیم گیری در مورد نژاد او بلکه همچنین کنترل سنا به اندازه کافی بزرگ باشد.

واکر از رقیب دموکرات خود، سناتور رافائل وارناک، به طور میانگین در هر چهار نظرسنجی که از اکتبر سال گذشته انجام شده، حدود 2.5 درصد عقب افتاده است. 3، زمانی که یک دوست دختر سابق واکر را متهم کرد که برای سقط جنینی که در سال 2009 انجام داده بود پول پرداخت کرده است. واکر مخالفت با سقط جنین را سنگ بنای کمپین خود قرار داده و حساب این زن را رد کرده است.

در نظرسنجی ها، فقط 2.5 امتیاز تغییر بزرگی نیست. شاید از هر 25 نفر از حامیان سابق واکر، یک نفر به وارناک رفته باشد یا به ستون بلاتکلیف رفته باشد. گرجستان یک ایالت به شدت تقسیم شده است. و ممکن است این دوره نشان دهنده نشانه کم آب بودن واکر باشد. در حالی که اتهامات علیه او هنوز تازه است، برخی از جمهوری خواهان ممکن است تمایلی به نشان دادن حمایت از او در پاسخ به نظرسنجی ها نداشته باشند، اما ممکن است در نهایت به او رای دهند اگر داغ این موضوع در هفته های آینده برای آنها کمرنگ شود.

همین چند هفته پیش، گرجستان احتمالاً نزدیک‌ترین سنا در این کشور بود. اکنون، هر نظرسنجی جدید نشان می دهد که Warnock با میانگین بیش از سه درصد پیشتاز است. (او قبلاً در نظرسنجی هایی که همان چهار نظرسنجی قبل از افشای سقط جنین انجام دادند با حدود نیم امتیاز پیش بود.) و برخلاف بسیاری از ایالت های دیگر، نظرسنجی ها سابقه نسبتا خوبی در جورجیا دارند.

این برتری نه تنها وارناک را به محبوبیت واضح‌تری نسبت به یک ماه پیش تبدیل می‌کند، بلکه به اندازه کافی پیشتاز است که به او شانس کسب 50 درصد آرای لازم برای پیروزی کامل و اجتناب از دور دوم انتخابات در دسامبر را می‌دهد. (اگر هیچ نامزدی اکثریت آرا را به دست نیاورد، قانون انتخابات گرجستان به دور دوم نیاز دارد.)

و حتی اگر واکر مجبور به دور دوم شود، چالش دیگری برای جمهوری‌خواهان ایجاد می‌کند: آیا رای‌دهندگان بی‌میل واکر برای او در آن انتخابات حاضر خواهند شد؟ رای Warnock وجود خواهد داشت.

مبارزات واکر به چالش های جمهوری خواهان در تلاش برای به دست گرفتن کنترل سنا می افزاید. نامزدهای ضعیف فرصتی جدی برای جمهوریخواهان در نیوهمپشایر به همراه داشته است، حزب را مجبور کرده است که میلیون ها دلار در ایالت امن جمهوری خواه اوهایو خرج کند و شانس حزب را در آریزونا و حتی پنسیلوانیا به خطر انداخته است. عدم محبوبیت سلبریتی تلویزیونی Dr. اوز ممکن است به اندازه ای باشد که جمهوری خواهان را از برنده شدن در یک رقابت قابل پیروزی در ایالت کیستون باز دارد.

علیرغم این اشتباهات، جمهوری خواهان هنوز یک مسیر معتبر برای کنترل سنا دارند. آنها احتمالاً نیاز دارند که فقط دو ایالت از سه ایالت اصلی را برنده شوند: جورجیا، پنسیلوانیا و نوادا. اگر واکر در جورجیا دست و پا بزند، این کار بسیار چالش برانگیزتر به نظر می رسد.

آخرین نظرسنجی نشانه خوبی برای جمهوری خواهان جورجیا است: رقابت فرماندار. در حالی که بسیاری انتظار داشتند که رقابت فرماندار جورجیا یکی از رقابت‌های خیمه شب بازی باشد، تقریباً همه نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که فرماندار جورجیا. برایان کمپ، جمهوری خواه، رهبری استیسی آبرامز دموکرات. به طور متوسط، کمپ با حدود پنج درصد از آبرامز جلوتر است – برتری او در تمام سال.

رهبری کمپ لزوماً بازتابی از آبرامز نیست، اما احتمالاً نشان دهنده نقاط قوت او است. او یک جمهوری خواه نسبتا سنتی و البته محافظه کار است که بر نظارت اقتصادی خود تأکید می کند و پیروزی پرزیدنت بایدن در انتخابات 2020 را به دلیل مخالفت های بسیار علنی دونالد ترامپ تأیید کرد. او همچنین به‌عنوان رئیس‌جمهور مستقر در حال رقابت است، که این امر باعث ایجاد مزیت می‌شود.

و در حالی که تغییرات جمعیتی به رقابتی شدن گرجستان کمک کرده است، این ایالتی نیست که دموکرات ها بتوانند صرفاً با بسیج ائتلاف جدیدی از رای دهندگان مترقی پیروز شوند – حداقل هنوز. بایدن با متقاعد کردن بسیاری از رای دهندگان سنتی جمهوری خواه و مرفه حومه شهر که نمی توانستند ترامپ را شکنجه کنند، پیروز شد. آنها می توانند کمپ را معده کنند.

اگر نظرسنجی ها درست باشد، ممکن است نتوانند واکر را معده کنند.

نیت کوهن دو بار در هفته در خبرنامه خود آخرین داده های سیاسی را معنا می کند. شیب.

  • تورم در ماه گذشته دوباره به سرعت افزایش یافت. قبوض خواربار افزایش یافته است، با افزایش هزینه های سبزیجات، نوشیدنی ها و محصولات پخته شده.

  • جینا اسمیالک از روزنامه تایمز توضیح می‌دهد که داده‌های جدید به این معنی است که فدرال رزرو احتمالاً در ماه آینده افزایش بزرگ دیگری را اعلام خواهد کرد.

  • به دلیل تورم، مزایای تامین اجتماعی در سال آینده افزایش خواهد یافت. بازنشستگان معمولی 140 دلار اضافی در ماه دریافت خواهند کرد.

اظهارات نژادپرستانه شورای شهر لس آنجلس همچنین یک جهان بینی تیره و تار از دسته بندی های نژادی سفت و سخت را نشان می دهد. این نوع تفکر باید پایان یابد، دیوید بروکس استدلال می کند.

شرکت‌های دارویی و دولت باید بیشتر تلاش کنند تا ثابت کنند که درمان‌های پزشکی جدید قبل از اینکه به بیماران اجازه دسترسی به آنها را بدهند، کارآمد هستند. آلیسون بیتمن هاوس نه

پارکور! ورزشکاران فرانسوی از حرکات ابرقهرمانی برای صرفه جویی در انرژی استفاده می کنند.

توصیه های Wirecutter: شما کدو تنبل را اشتباه حکاکی می کنید.

زندگی های زیسته: رابرت تول و برادرش ده ها هزار خانه جادار را به تولید انبوه رساندند که به “McMansions” معروف شدند. تلفات در 81 سالگی درگذشت.

Astros اینچ نزدیکتر: مارینرز در هر دو بازی سری دیویژن مقابل آستروس رهبری کرد – تا اینکه یوردان آلوارز دو ران خانگی را به ثمر رساند. هیوستون یک برد تا ششمین حضور متوالی ALCS فاصله دارد.

واتسون با شکایت جدیدی روبروست: یک ماساژدرمانگر در هیوستون شکایتی را علیه دشان واتسون، مدافع تیم براونز تنظیم کرد. واتسون پس از اتهامات بیش از 20 درمانگر ماساژ 11 بازی محروم است.

فرماندهان خرس ها را در slugfest قرار می دهند: یک پنجشنبه دیگر، یک بازی زشت دیگر NFL. واشنگتن شیکاگو را با نتیجه 12-7 شکست داد و این باعث شد هر دو تیم به 2-4 در سال برسند.

جیمی لی کرتیس هرگز نمی خواست چهره ترسناک باشد – او می گوید از ترسیدن متنفر است. اما در 44 سال گذشته، او به طور جدایی ناپذیری با مجموعه فیلم های «هالووین» پیوند خورده است، جایی که او با قاتل غول پیکر، مایکل مایرز، در نیم دوجین فیلم مبارزه کرده است.

کرتیس نقش خود را در «پایان هالووین» امروز در سینماها تکرار می کند. همانطور که از عنوان پیداست، او اصرار دارد که این آخرین حضور او خواهد بود. کورتیس به تایمز گفت: «آن‌ها می‌توانند هر تعداد فیلم «هالووین» را که می‌خواهند بسازند، بسازند و یک روایت کاملاً جدید خلق کنند. او احتمالاً تماشا نخواهد کرد: “من چیزهای خوب، معطر و آرام را دوست دارم.”

برای بیشتر: کورتیس کیک لیمو می پزد، در مورد سگش رونی ناراحت است و در این پروفایل او یک خبرنگار را تشویق به ازدواج می کند.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما