& شجاعت و اعتقاد& جوانان برای راه حل های موفق مبارزه با جرم مورد نیاز است

عبدالله شهید که در اولین مناظره کاملاً حضوری صحبت می کرد، گفت: «جوانان همچنین از آسیب پذیرترین افراد در برابر قربانی شدن هستند، به ویژه در مورد جنایات مرتبط با باند، افراط گرایی خشونت آمیز، و استثمار جنسی – در حالی که فاقد پوشش کافی یا حمایت هستند. مجمع عمومی در نیویورک، از آغاز همه گیری COVID-19.

عوامل تغییر کلیدی

این مقام ارشد سازمان ملل به دلیل سن، انرژی و توانایی های یادگیری، جوانان را به عنوان “عوامل کلیدی تغییر در رسیدگی موثر به بسیاری از چالش های جهانی” توصیف کرد.

وی با یادآوری اینکه این به معنای فراهم کردن محیط‌های امن و حمایت‌کننده برای جلوگیری از مشارکت در فعالیت‌های مجرمانه است، گفت: «اهمیت آنها در پیشگیری از جرم تفاوتی ندارد و آنها سزاوار اظهار نظر و مشارکت بیشتری در نحوه انجام این کار هستند».

این شامل ابتکاراتی مانند مشاوره مدرسه، درمان سوء مصرف مواد و پلیس مشکل محور است.

«همچنین به معنای پرداختن به عوامل خطری است که جوانان را به سمت خشونت و جنایت سوق می‌دهد، از جمله در جبهه‌های توسعه و حقوق بشر و مشارکت دادن جوانان در تصمیم‌گیری… در رابطه با پیشگیری از جرم، عدالت، و حاکمیت قانون. ” وی افزود.

توانمندسازی جوانان

توانمندسازی جوانان “سنگ اصلی” آقای دکتر بوده است. ریاست شهید.

او با آنها در بازدیدهایی از سرتاسر جهان درگیر بوده است و در عین حال از ایالت ها خواسته است تا سیاست ها و برنامه های چندبخشی پیشگیری از جرم، به ویژه برای جوانان را اتخاذ کنند.

“با توانمندسازی جوانان – با وارد کردن آنها به فرآیند و دادن مالکیت به آنها، و همچنین شنیدن نگرانی ها و پیشنهادات آنها، می توانیم سیستم را تقویت کنیم و جوامع خود را برای همه ایمن تر کنیم.”

مشارکت جوانان

آمنه محمد، معاون دبیرکل سازمان ملل تاکید کرد که جوانان با توجه به اینکه تا چه اندازه تحت تاثیر جنایت قرار گرفته اند، علاقه مند به یافتن راه حل های موثر برای جلوگیری از آن هستند، و افزود که “ما به جوانان نیاز داریم” در این بحث.

خانم. محمد تأکید کرد که از آنجایی که آموزش در شکل‌دهی جوامع تاب‌آورتر در برابر جرم حیاتی است، سرمایه‌گذاری در آموزش‌های بیشتر که “بر پایه یکپارچگی” باشد، ضروری است.

او با این استدلال که “در هر مرحله از راه” ما باید به جوانان در تدوین سیاست های جنایی گوش دهیم و به آنها احترام بگذاریم پایان داد.

دنیایی آسیب پذیر

در همین حال، غاده ولی، مدیر اجرایی دفتر پیشگیری از مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد، UNODC، اعلام کرد که دنیایی که به طور فزاینده ای شکننده است، به معنای جهانی است که در برابر جرم آسیب پذیرتر است.

او گفت: «سختی و بی ثباتی شرایط را برای شکوفایی جنایت، خشونت، افراط گرایی خشونت آمیز و فساد ایجاد می کند و از هر جهت جوانان را عقب نگه می دارد.

حاکمیت قانون در سراسر جهان در معرض تهدید است و ارزش‌ها، شرایط و فرصت‌هایی که جوانان برای شکوفایی به آن نیاز دارند تضعیف شده است.»

روی جوانان سرمایه گذاری کنید

رئیس دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد با «به موقع» خواندن بحث مجمع خاطرنشان کرد که جوانان همچنان با بحران ها و اضطراب هایی مواجه هستند که امیدها و آینده آنها را تهدید می کند.

او گفت: «از درگیری‌ها گرفته تا وضعیت اضطراری آب‌وهوایی و پیامدهای همه‌گیری کووید-19، دنیایی که نسل‌های آینده را ترک می‌کنیم، شکننده‌تر و کمتر از همیشه احساس امنیت می‌کند.» و افزود: «ما اکنون به شجاعت و اعتقاد جوانان نیاز داریم. ، بیشتر از همیشه”.

در حالی که یک چشم انداز بلند مدت “بهترین امید ما” است، خانم. والی تاکید کرد که تنها زمانی می‌توان موفق شد که “روی جوانان سرمایه‌گذاری کنیم و آنها نیز به نوبه خود در تغییر دنیای خود به سوی بهتر و ایمن‌تر کردن آن برای همه سرمایه‌گذاری کنند”.

برندسازی جوانان

نماینده جوانان، یونبرت پابون، از فیلیپین، تجربیات جوانانی را که در مراحل اولیه به عنوان “جنایتکار” نوشته شده بودند، برجسته کرد و هشدار داد که زندانی کردن آنها در مراکز بزرگسالان، بستری را برای جنایات شدیدتر ایجاد کرده است.

علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد که برخی که به عنوان مجرم شناخته می شوند، ثابت می کنند که شکاکان اشتباه می کنند و به آنها فرصتی دوباره داده می شود، یا فرصتی برای پاک کردن نام خود، بعداً به عنوان “صلح خواهان” مهم ظاهر می شوند که می توانند دیگران را از مسیر اشتباه دور کنند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما