شانیا تواین خواستار بازی برابر و تنوع بیشتر در موسیقی کانتری استCNN

شانیا تواین در موسیقی کانتری از دیگران دفاع می کند.

ستاره افسانه ای در این ژانر از سخنرانی پذیرش او استفاده کرد برای جایزه Equal Play در جوایز CMT روز یکشنبه برای درخواست برابری و تنوع بیشتر در صنعت موسیقی کشور.

او با اشاره به یکی از بزرگترین موفقیت‌هایش گفت: «وقتی عبارت «مرد احساس می‌کنم یک زن» را نوشتم، صادقانه بگویم که در آن زمان نمی‌دانستم که این عبارت تبدیل به جریان پنهان یک حرفه‌ای طولانی مدت خواهد شد. شگفت‌انگیز است که چگونه یک بیانیه می‌تواند این همه را توانمند کند.»

تواین گفت این عبارت «توسط مجموعه‌ای از جوامع فوق‌العاده در سراسر جهان پذیرفته شده است و به یک مسیر واقعی قدرت تبدیل شده است… که برای من بسیار شادی می‌آورد».

“من به یک موسیقی کانتری همه جانبه اعتقاد دارم. تواین گفت: ما یک خانواده هستیم. “این یک ژانر از موسیقی با سابقه ای غنی است که ترانه سرایی، اجرا و ضبط حرفه ای من را از کودکی پرورش داد و پرورش داد. در حال حاضر، استاندارد صنعت به این امر آسیب جدی وارد می کند.»

تواین، که توسط مگان تی استالیون، خواننده رپ، این جایزه را دریافت کرد، برخی از کارهای متنوعی را که در تور «ملکه من» امسال مورد توجه قرار داده است، فریاد زد، از جمله لیلی رز، لیندزی ال، هایلی ویترز، میکی گایتون و دیگران.

تواین گفت: من به عنوان یک پیشرو به بهترین شکل ممکن ادامه خواهم داد. بیایید با هم اطمینان حاصل کنیم که همه هنرمندان همکارمان بدون در نظر گرفتن جنسیت، سن یا نژاد بازی برابر داشته باشند.

او همچنین با گروه آواز آمریکایی آفریقایی تبار، The BoykinZ، هنگام اهدای جایزه روی صحنه، آکاپلا اجرا کرد. پس از اینکه کلی کلارکسون اخیراً با آوردن تواین برای ملاقات با آنها در طول یک قسمت از برنامه گفتگوی روزانه کلارکسون، آنها را غافلگیر کرد، تواین با این گروه که خواهران و ستاره های نوظهور کشور هستند، ارتباط برقرار کرد.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها