سه خرید بدون گناه از فروشگاه ایده

Guide to buying household appliancesاگر بچه‌هایی در سنین مختلف دارید، یا می‌خواهید راه‌حلی بخرید که با بچه‌هایتان رشد کند، بهتر است به چیزی نگاه کنید که دسته‌های فیلتر مناسب سن را نیز ارائه می‌کند، نه فقط یک فهرست عمومی از سایت‌های «کودکان» و برنامه ها اکثر بهترین دستگاه های بخار شوی دارای چندین تنظیم برای شدت بخار هستند. به همین دلیل، ما مروری بر دو مورد از برترین موپ‌های برقی Bissell ارائه کرده‌ایم که به خوبی با بهترین موپ‌های بخار که تا اینجا بررسی کرده‌ایم مقایسه می‌شوند. ما فقط دستگاه‌های بخارشوی را بررسی کرده‌ایم که معتقدیم از بالاترین استاندارد کیفیت برخوردار هستند. مخزن آب در 28 اونس بسیار سخاوتمندانه است. در مقایسه با دستگاه های بخار شوی، یک دستشویی استاندارد الکتریکی سنگین تر خواهد بود. اگر در کار با بخارشوی تازه کار هستید، ممکن است ندانید که برخی از لوازم جانبی چقدر می توانند ارزشمند باشند.

Guide To Buying Household Appliances

شما معمولاً برای یک دستگاه بخارشوی سطح بالا با مجموعه کاملی از ضمیمه ها هزینه اضافی می پردازید. اگر فقط می‌خواهید کف‌های سخت را با کمترین زحمت تمیز کنید، می‌توانید مقدار زیادی پول نقد صرفه‌جویی کنید و یک دستگاه بخارشوی معمولی بدون هیچ گونه اتصال اضافی بخرید. از بین بخارشوی‌هایی که بررسی کردیم، مشخصات آن متفاوت است و برخی از آن‌ها دارای تنوع زیادی از پیوست‌های اضافی هستند. فیلتر به گونه ای طراحی شده است که ظرفیت مناسبی برای میزان آب موجود در مخزن داشته باشد.

این ماشین‌ها جدا از اینکه کار سخت کف‌شویی را انجام می‌دهند، نیازی به یک سطل آب ندارند. همه نمی‌خواهند برای بخارشوی پولی بپردازند، زمانی که یک دستگاه شوی برقی معمولی کار کافی برای تمیز کردن کف‌های شما را با تلاش بسیار کم انجام می‌دهد. آنها روی کفپوش های چوبی ملایم هستند و معمولاً از مواد شوینده استفاده نمی کنند. ماشه اسپری در صورت تقاضا و کنترل‌های با قرارگیری راحت، استفاده از Bissell Spinwave را به طرز شگفت‌آوری آسان می‌کند. درست مانند یک جاروبرقی، یک دسته راحت با کنترل های نوک انگشتان، زندگی شما را آسان تر می کند. ابتدایی ترین سیستم بخار در صورت تقاضا از شما می خواهد که بخار را روشن یا خاموش کنید. تمامی کف شوی های بخار دارای مخزن آب و سیستم گرمایشی هستند. یک قدم جلوتر بروید و یک قطعه تجهیزات الکتریکی دارید که هیچ آزمایش ایمنی را انجام نداده و حتی می تواند باعث آتش سوزی شود. به عنوان مثال، اکثر فروشگاه‌های بزرگ، جایی که بسیاری از ما لوازم الکترونیکی خود را در وهله اول تهیه می‌کنیم، ابتکارات بازیافتی دارند و حتی تعدادی از آنها بسیار گسترده هستند. همه اینها در یک دستگاه دارای مزایای آشکار یک جاروبرقی مرطوب و خشک، همراه با توانایی تمیز کردن یک دستشویی برقی معمولی هستند.

Buying From Shop

buying from shop اگرچه باید از مواد شوینده استفاده کنید و برخلاف بخارشوی، کف‌های شما فوراً خشک و آماده راه راهنمای خرید سرخ کن فیلیپس رفتن نیستند. جاروبرقی مرطوب و خشک به این معنی است که می توانید کارها را با تمیز کردن و جارو کشیدن همزمان ساده کنید. اکنون زمان آن است که به معنای همه اینها نگاهی دقیق تر بیندازیم. مطمئن شوید که دستگاه شما پر است (اما نه خیلی پر) هر بار که از آن استفاده می کنید. یک بخارشوی با کیفیت خوب معمولاً دارای توان 1200 تا 1500 وات است. یک ماشین قدرتمندتر از الکتریسیته بیشتری استفاده می کند، اما باید مقداری در زمان صرفه جویی کند زیرا بخار را سریعتر تولید می کند.

متأسفانه، طراحی مشابه تارگا به مهاربندی قابل توجهی بدنه و قاب نیاز داشت. از تبلت‌های هیبریدی اولیه گرفته تا تبلت‌های بسیار نازک با قدرتی شبیه به رایانه‌های شخصی، تاشوهای دو صفحه‌نما گرفته تا تبلت‌های همه‌چیز که مانند تبلت‌های اندرویدی دو برابر می‌شوند، دور اول دستگاه‌های ویندوز 8 ممکن است کمی نامرتب باشد، اما آنها در حال حاضر روش ما را تغییر داده‌اند. به محاسبات نگاه کنید – و آنها این کار را با جذب اصول اولیه طراحی غاصبان تبلت انجام می دهند. برخی از این جزئیات، به نظر من، اهمیت کمتری نسبت به تناسب و میزان صداقتی که در طراحی خود دارید دارند. موجود در رنگ مشکی (و بله، یک گزینه ضد زنگ نیز) دارای تاییدیه Energy Star است و نوید شستشوی آرام در حدود 46 دسی بل را می دهد – همان سطح نویز یک کتابخانه. بنابراین ایده خوبی است که نیازهای خود را دقیق ارزیابی کنید. صرف نظر از شکل نهایی آن، ماشین های ایده مدرن مانند یک تکامل واضح به دور از پایه های 501c3 هستند. من شخصاً احساس می کنم که بخارشوی بهترین راه برای تمیز کردن کف های سخت است.

برعکس، تنها 20 درصد احساس می‌کنند در خانه‌های «زیر آب» خود محبوس شده‌اند، در حالی که 14 درصد گفته‌اند که اگر بتوانند با تپش قلب از خانه‌هایشان دور می‌شوند. ارزیاب ها سعی می کنند یک خانه را با خانه های دیگری که تا حد ممکن از نظر طراحی، اندازه و سن مشابه هستند مقایسه کنند و سپس عوامل دیگری از جمله نگهداری و ارتقاء را در نظر بگیرند. ما هر مدل سوخت انعطاف‌پذیر E85 2007 را فهرست می‌کنیم، از جمله تخمین‌های مصرف سوخت EPA برای E85 در مقابل Ecobee. بنابراین من می خواهم مشاهدات، افکار و علایقم را با شما در میان بگذارم و واکنش شما را نسبت به آنها دریافت کنم. با افزایش پیچیدگی الگوهای ما، هیچ کدام بهتر نمی شوند. بنابراین، اگرچه ممکن است معادل‌های ارزان‌تری پیدا کنید، من نمی‌گویم که لزوماً معامله بهتری دریافت می‌کنید. بخار با شدت بالا می تواند برای تمیز کردن دوغاب و کاشی عالی باشد، اما کفپوش های چوبی با شدت کمتر بهتر است. با این حال گردنبند عالی بود. البته هیچکدام از اینها راه حل های کاملی نیستند و بازیافت زباله های الکترونیکی و وسایل الکترونیکی اغلب برای کسانی که به طور فیزیکی وسایل الکترونیکی را از هم جدا می کنند خطرناک است و به طور بالقوه برای کره زمین بسیار خطرناک است.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.