سناتور جمهوری خواه ترفیعات نظامی را به دلیل سیاست سقط جنین مسدود می کند

واشنگتن – یک سناتور جمهوری خواه به تنهایی ترفیعات فرماندهان ارشد ارتش را حداقل تا اواسط آوریل برگزار کرده است، زیرا او تلاش می کند پنتاگون را برای تغییر سیاست سقط جنین جدید که برای اطمینان از دسترسی به سقط جنین برای اعضای ارتش پس از سرنگونی روئه ایجاد شده است تحت فشار قرار دهد. v وید

فشار یک هفته‌ای سناتور تامی توبرویل از آلاباما، که تهدید می‌کند پس از اینکه سناتورها روز پنجشنبه شهر را برای تعطیلات دو هفته‌ای بدون حل مشکل ترک کردند، به سومین ماه خود ادامه خواهد داد، اولین درگیری بزرگ کنگره جدید را بر سر این موضوع آغاز کرده است. دسترسی به سقط جنین در پی تصمیم دادگاه عالی در سال گذشته که حقوق سقط جنین را لغو کرد.

مجلس نمایندگان تحت رهبری جمهوری‌خواهان در ژانویه مصوبه‌ای را تصویب کرد که در برخی موارد مجازات‌های کیفری را برای پزشکان سقط جنین در نظر می‌گرفت، اما دموکرات‌های سنا که آن مجلس را کنترل می‌کنند، قصد ندارند اجازه بررسی این لایحه را بدهند. آقای. در مقابل، اقدام توبرویل، بحث در مورد دسترسی به سقط جنین را در خط مقدم دستور کار مجلس سنا مجبور کرده است.

آقای. توبرویل، دانشجوی سال اول جناح راست، از اواسط فوریه پس از اینکه پنتاگون اعلام کرد به سربازان آمریکایی تا 21 روز مرخصی برای سقط جنین یا درمان باروری و بازپرداخت هزینه سفر و حمل و نقل می دهد، شروع به جلوگیری از ترفیع ژنرال ها و دریاسالارها در سراسر خدمات کرد. هزینه های انجام شده در حین دریافت چنین درمان هایی.

پنتاگون این سیاست را در پی تصمیم دادگاه عالی، Dobbs v. سازمان بهداشت زنان جکسون در سال گذشته، که سابقه ای را که حقوق سقط جنین را در سراسر کشور تثبیت می کرد، لغو کرد و باعث ایجاد مجموعه ای از قوانین ملی شد. این امر باعث شد تا آمریکایی‌ها از جمله پرسنل نظامی – که در پایگاه‌های سراسر کشور مستقر هستند، گاهی اوقات کنترل کمی روی مکان آنها داشته باشند – دسترسی نابرابر به سقط جنین داشته باشند.

بر اساس این سیاست جدید، یک عضو خدماتی که در ایالتی زندگی می‌کند که سقط جنین ممنوع یا به شدت محدود شده است، مرخصی و بازپرداخت برای سفر به مکانی که این روش قانونی و در دسترس است، دارد.

آقای. توبرویل، که ایالت زادگاهش میزبان شش تأسیسات نظامی است و قوانینی برای ممنوعیت سقط جنین حتی در موارد تجاوز جنسی یا زنای با محارم دارد، اصرار دارد که اعتراضات او “هیچ ربطی به تصمیم دادگاه عالی در مورد دسترسی به سقط جنین” ندارد، بلکه در عوض درباره “نه” است. وادار کردن مالیات دهندگان این کشور به تأمین مالی سقط جنین».

طرح مراقبت های بهداشتی ارتش سقط جنین در موارد تجاوز جنسی، زنای با محارم یا تهدید جان مادر را پوشش می دهد، اما طبق سیاست جدید، اعضای خدمات می توانند برای هر روش بهداشت باروری، از جمله مواردی که تحت پوشش رسمی نیستند، درخواست بازپرداخت هزینه سفر کنند. طرح.

او گفت: «شما همه مالیات دهندگان آمریکایی را مجبور به پرداخت هزینه سفر و مرخصی برای سقط جنین انتخابی کرده اید. توبرویل در جریان جلسه استماع کمیته نیروهای مسلح سنا این هفته به لوید آستین وزیر دفاع گفت که سیاست پنتاگون با متمم هاید مغایرت دارد که صرف دلار فدرال برای سقط جنین را ممنوع می کند، مگر در موارد تجاوز جنسی، زنای با محارم، یا تهدید جانی. مادر کنگره قوانین را خواهد نوشت، نه وزیر دفاع، نه ستاد مشترک.

این بن‌بست طولانی‌مدت باعث شده است که دموکرات‌ها و برخی جمهوری‌خواهان دست خود را در مورد پیامدهای بالقوه امنیت ملی در معرض خطر قرار دادن رده‌های ارشد ارتش در معرض فرسایش قرار دهند تا زمانی که پنتاگون در برابر آقای ترامپ تسلیم شود. خواسته های توبرویل، یا او متقاعد شده است که تسلیم شود.

سناتور جک رید، دموکرات از رود آیلند و حزب دموکرات، گفت: “ممکن است هدف او این نباشد، اما او به طور موثر آنچه را که دشمنان ما فقط می توانستند در مورد آن رؤیایی داشته باشند، انجام می دهد: انکار ارتش ما از رهبری آن و تحقیر توانایی ما برای جنگیدن و پیروزی در جنگ های کشور.” رئیس کمیته نیروهای مسلح این هفته طی سخنانی گفت. او آقا را متهم کرد. توبرویل از “حمله عمیق به حرفه ای بودن مردان و زنان نیروهای مسلح”.

“ترفیعات نظامی یک موضوع سیاسی نیست و بازیچه ای برای منافع سیاسی نیست.” رید اضافه کرد.

وی خاطرنشان کرد که آقای محاصره توبرویل می تواند نه تنها بر 150 تا 200 نامزد معلق برای ژنرال ها و دریاسالارها، بلکه به طور بالقوه 650 نامزد دیگر که طی هشت ماه آینده انتظار می رود – از جمله جایگزینی برای رئیس مستعفی ستاد مشترک، تأثیر بگذارد.

او گفت: “اگر این سیاست ادامه یابد یا این رویه ادامه یابد، ما رهبری وزارت دفاع را از بین می بریم.” رید گفت.

با این حال، چنین استدلال‌هایی نتوانست جمهوری‌خواهان را تحت تأثیر قرار دهد، زیرا آنها استدلال می‌کردند که مسئولیت خطاب به آقای دموکرات سنا و پنتاگون است. نگرانی های توبرویل، حتی زمانی که برخی شخصاً از تاکتیک های او فاصله گرفتند.

سناتور مایک راندز از داکوتای جنوبی، که در پنل نیروهای مسلح نشسته است، گفت: «آنچه که من نمی‌فهمم این است که چرا به نظر نمی‌رسد کسی برای یافتن مصالحه با او دست به کار شود. ارتش احتمالاً باید بنشیند و با سناتور دیدار کند و راهی برای پیشبرد پیدا کند.

سناتور تاد یانگ از ایندیانا، که در نیروی دریایی و تفنگداران دریایی خدمت می کرد، گفت: توبرویل به درستی از قدرت خود در مجلس سنا برای طرح موضوع مهمی استفاده می کرد.

ما نباید از آن امتیازی که باید بر آرا پافشاری کنیم و مکرراً از آن استفاده کنیم، سوء استفاده کنیم، اما در این مورد فکر می‌کنم او یک نکته مهم از طرف رای دهندگان خود دارد و آن این است که او مستحق رای است. جوان گفت. او افزود که دموکرات ها باید به او رای بدهند. چرا ما نمی توانیم در مورد این موضوع ثبت نام کنیم؟»

بدیهی ترین محفل برای چنین بحثی در جریان بحث در مورد لایحه مجوز دفاعی سالانه است که اغلب تغییرات سیاستی را دیکته می کند که به موضوعات بحث سیاسی ملی می پردازد.

سناتور مازی هیرونو از هاوایی با اشاره به قانون مجوز دفاع ملی گفت: «اگر او بخواهد اصلاحیه ای را در NDAA اعمال کند تا این قانون را نپذیرد، پس این یک مسیر است. “امیدوارم در مقطعی او بگوید، “باشه، من منظورم را گفتم.”

اما این بحث هنوز ماه ها باقی مانده است و در حال حاضر، به نظر می رسد آقای. توبرویل در حال حفاری است.

“این یک کارزار هماهنگ برای تحت فشار قرار دادن من برای برداشتن این توقیفات بوده است.” توبرویل این هفته روی زمین گفت. “این یک ذره مرا آزار نمی دهد و کار نمی کند.”

روز پنجشنبه، سنا بسته ای را تصویب کرد که بر اساس آن ترفیع اعضای درجه و درجه نیروهای مسلح با توافق اتفاق آرا تصویب شد. غرفه آقای تسلط توبرویل به این معنی است که سنا مجبور می شود نامزدهایی را که او مسدود می کند یکی یکی بررسی کند و یک سری رای در مورد هر کدام به منظور دور زدن مخالفت های او برگزار کند. دموکرات‌ها استدلال می‌کردند که چنین مسیری غیرقابل دفاع است، زیرا احتمالاً ماه‌ها زمان کف را مصرف می‌کند.

آقای. توبرویل همچنین از اعتراضات خود با این استدلال که دموکرات ها از مشابهی استفاده کرده اند، دفاع کرد تاکتیکی در گذشته، مانند زمانی که سناتور تامی داکورث از ایلینوی، گروه مشابهی از نامزدها را به دلیل نگرانی هایی که ستوان آن زمان در آن زمان نامزد شد، مسدود کرد. سرهنگ الکساندر ویندمن، یکی از شاهدان کلیدی در اولین استیضاح رئیس جمهور سابق دونالد جی. ترامپ، ترفیع نخواهد گرفت. هر محاصره کمتر از دو هفته به طول انجامید.

بسه آقای موضع توبرویل در مورد سیاست سقط جنین در زمانی بیان می‌شود که جمهوری‌خواهان ارتش را به خاطر سیاست‌هایی که به نظر آن‌ها بیش از حد «بیدار» می‌دانند مورد تمسخر قرار می‌دهند، و رهبران ارشد پنتاگون را به دلیل تلاش‌ها برای مقابله با افراط‌گرایی راست افراطی در صفوف محکوم می‌کنند و از آنها می‌خواهند که پاسخگو باشند. برای گزارش های مربوط به “ساعت های داستانی درگ ملکه” در برخی از تاسیسات. دموکرات ها همچنین استدلال کردند که آرام کردن آقای. توبرویل سابقه ای ایجاد می کند که سناتورهای دیگر را تشویق می کند تا از وظیفه همیشگی تصویب ترفیعات نظامی به عنوان یک انجمن برای ایستادگی در سایر مسائل خانگی سیاسی استفاده کنند – و از رهبران جمهوری خواه خواست تا او را نادیده بگیرند.

سناتور چارلز شومر، دموکرات نیویورک و رهبر اکثریت روز پنجشنبه گفت: “اگر یک نفر این بازی را انجام دهد، همه این بازی را انجام خواهند داد.” “نظر من این است که جمهوری خواهان عاقل، شاید بی سر و صدا، به توبرویل بروند و بگویند که این یک خطر واقعی برای امنیت آمریکا و یک بازنده برای حزب جمهوری خواه است.”

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما