ریونز و لامار جکسون با تمدید قرارداد 5 ساله موافقت کردند

جکسون اعلام کرد که پس از به بن بست رسیدن مذاکرات قرارداد در این خارج از فصل، لامار جکسون ستاره دفاعی و بالتیمور ریونز به توافقی اصولی در مورد تمدید پنج ساله قرارداد دست یافتند. ویدئویی که در حساب توییتر این تیم منتشر شده است.

جکسون، 26 ساله، قبل از اینکه اعلام کند که “روشن” می کند، گفت: “در چند ماه گذشته، “او گفت، او گفت” بسیاری از ناخن جویدن، سر خاراندن زیادی وجود داشته است. ورزشگاه خانگی ریونز برای پنج سال آینده.

به گفته یک فرد مطلع از شرایط توافق که خواست نامش فاش نشود، این معامله 260 میلیون دلار است، زیرا تیم جزئیات مالی را اعلام نکرده بود.

جکسون جایزه ارزشمندترین بازیکن لیگ را در سال 2019 برد و با یک سال باقی مانده از قرارداد تازه کار خود، وارد فصل 2022 NFL شد. بلاتکلیفی در مورد آینده جکسون در بالتیمور وجود داشت زیرا او و تیم نتوانستند در مورد شرایط تمدید توافق کنند و مذاکرات قرارداد تا پایان فصل متوقف شد. در ماه مارس که هنوز نتوانسته بود با جکسون موافقت کند، تیم تگ فرنچایز غیر انحصاری را به او داد که سالانه حدود 32 میلیون دلار ارزش داشت و به او اجازه داد با تیم های دیگر مذاکره کند.

جکسون در توییتر گفت ماه گذشته که او در اوایل ماه مارس درخواست داد و ستد کرد زیرا ریونز “علاقه ای به برآورده کردن ارزش من نداشتند.”

دیگر تیم‌های مدافع در سراسر لیگ قراردادهای جدیدی امضا کردند یا تیم‌های جدیدی را از طریق تجارت پیدا کردند، از جمله جالن هرتس، که هفته گذشته با فیلادلفیا ایگلز تمدید کرد و آرون راجرز، که اوایل این هفته از گرین‌بی به جتس نقل مکان کرد. وضعیت جکسون با ریونز به نظر می رسید که در بن بست بسته شده بود – تا اینکه تیم در روز پنجشنبه اعلام کرد، ساعاتی قبل از شروع درفت NFL. میانگین درآمد سالانه جکسون در حال حاضر بالاترین میزان در لیگ است و بر اساس گزارش‌های متعدد، بالاتر از هرتس است که قرارداد پنج ساله‌اش 255 میلیون دلار است.

ریونز جکسون را با آخرین انتخاب دور اول در درفت NFL 2018 انتخاب کرد. او پس از مصدومیت جو فلاکو، در اواسط فصل تازه کار خود، به عنوان مدافع اصلی تیم انتخاب شد. او ریونز را در چهار فصل از پنج فصل گذشته به پلی آف هدایت کرد، اگرچه در ماه ژانویه پس از مصدومیت زانو در اواخر فصل، در بازی وایلد کارت این تیم کنار رفت.

جکسون دوباره تصور کرده است که چگونه پست کوارتربک در بالاترین سطح ورزش بازی می‌شود و حریفان را با هر دو دست و پا با موفقیتی بیش از آنچه که تاکنون دیده‌ایم به چالش می‌کشد. او اولین کوارتربکی است که در چندین فصل، در سال‌های 2019 و 2020، بیش از 1000 یارد راش کرده است. فصل گذشته، جکسون از 4000 یارد راشینگ یا 100 تاچ داون عبور کرد و این کار را سریعتر از هر بازیکنی در تاریخ لیگ انجام داد.

مانند بسیاری از کوارتربک‌های دوگانه‌ای که قبل از او آمده بودند، به‌ویژه کوارتربک‌های سیاه‌پوست، وقتی جکسون حرفه‌ای شد، با سؤالاتی از تیم‌های NFL در مورد قدرت ماندنش مواجه شد و از پیشنهادهایی که ممکن است برای موقعیتی متفاوت مناسب‌تر باشد، رد کرد. تصویری ماندگار از پیش نویس 2018 جکسون و مادرش است که تا پاسی از شب در اتاق سبز نشسته اند و منتظرند تا نام او خوانده شود.

با این حال، کلاغ‌ها به جای اینکه توانایی‌های منحصربه‌فرد جکسون را خفه کنند، پذیرفته‌اند و حمله‌ای در اطراف او ایجاد کرده‌اند که متفاوت از سایرین در لیگ به نظر می‌رسد. در سال 2019، سال MVP جکسون، ریونز رکورد 41 ساله را برای پرشتاب ترین یاردها در یک فصل شکست و از 2018-2021 با سرعت حداقل 100 یارد در 43 بازی متوالی، رکورد لیگ را به دست آورد.

با ماندن در بالتیمور، جکسون به دوئل با کادر مدافعان جوان با استعداد در AFC ادامه خواهد داد که شامل دو بار قهرمان سوپربول، پاتریک ماهومس از کانزاس سیتی می شود. جو بارو از سینسیناتی; جاش آلن بوفالو؛ جاستین هربرت از Chargers لس آنجلس; و ترور لارنس از جکسونویل. او حداقل یک بازیساز تهاجمی جدید برای پرتاب خواهد داشت، اودل بکهام جونیور که اوایل این ماه پس از پشت سر گذاشتن فصل 2022 در حالی که از پارگی رباط صلیبی قدامی که در حین کمک به لس آنجلس رامز رنج می برد، با کلاغ ها قرارداد امضا کرد. برنده سوپر بول LVI.

حتی زمانی که مذاکرات بین جکسون و ریونز متوقف شد، مربی جان هاربا گفت که دو طرف از یکدیگر قدردانی می کنند و او انتظار داشت که جکسون شروع کننده او در این فصل باشد. هاربا ماه گذشته گفت: «اعداد را می توان فهمید.

کلاغ ها فهمیدند که برای حفظ جکسون چه اعدادی را باید ارائه دهند و حالا پنج سال دیگر با او خواهند ماند.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر