رد درخواست ضد ایرانی از انگلستان و ولز

اسنا نوشت: به گزارش سایت اتلتیک، انگلیس و ولز دو تیم از گروه ایران در جام جهانی قطر اعلام کردند که قصد ندارند با اعتراضات اخیر ایران در جام جهانی اعلام همبستگی کنند. در همین حال، انگلیس و ولز بخشی از “گروه کاری یوفا” هستند و کاپیتان های آنها قرار است در جام جهانی 2022 قطر بازوبندهای “ضد تبعیض” ببندند.

اتلتیك ماه گذشته فاش كرد كه تیم آمریكا در گروه چهارم B نیز به دنبال پیوستن به این كارگروه است. فدراسیون فوتبال آمریکا به چندین درخواست برای اظهار نظر درباره این موضوع پاسخی نداده است.

اتلتیك به هر سه حریف ایران در مرحله گروهی نامه نوشت و از آنها خواست كه قبل از بازی با ایران در جام جهانی همبستگی یا اقدامی نشان دهند یا نظر كلی در این زمینه دارند؟

انگلیس و ولز در پاسخ اعلام کردند که اوضاع را زیر نظر دارند اما در حال حاضر برنامه ای برای انجام اقدامات خاصی در این دیدار ندارند.

اتحادیه فوتبال انگلیس در پاسخ اعلام کرد: ما از اعتراضات ایران مطلع هستیم و اوضاع را دنبال می کنیم، واضح است که وضعیت نگران کننده است اما بهترین افرادی که می توانند در این باره اظهار نظر کنند مردم ایران هستند.

فدراسیون فوتبال آمریکا نیز به این سوال پاسخی نداد.

ایران در اولین بازی خود در جام جهانی 30 مهرماه باید به مصاف تیم ملی انگلیس برود.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما