راه آهن هند آلستوم سیصدمین لوکوموتیو الکتریکی WAG12B را در انبار ناگپور تحویل می دهد اخبار راه آهن

راه آهن هند یک لوکوموتیو الکتریکی جدید WAG12B را در انبار ناگپور خود معرفی کرده است. تحویل توسط آلستوم، سیصدمین واحدی است که توسط آلستوم تحویل داده می شود. این لوکوموتیو قادر است قطارهای باری طولانی و سنگین را با حداکثر سرعت 120 کیلومتر در ساعت حمل کند. لوکوموتیو 12000 اسب بخاری به عنوان بخشی از قرارداد 3.5 میلیارد یورویی با آلستوم تحویل داده می شود که در آن سازنده 800 لوکوموتیو دوبخشی پرقدرت را در اختیار راه آهن هند قرار می دهد. این لوکوموتیوها در WAG-12B توسط راه آهن هند نامگذاری شده اند و می توانند تا 6000 تن چنگک را با حداکثر سرعت بکشند.

شایان ذکر است که به عنوان بخشی از قرارداد، انبار ناگپور آلستوم 250 دستگاه WAG12B e-loco را از سری 60251 نگهداری می کند. این انبار مجهز به آخرین فناوری ها و ویژگی ها برای پیش بینی خرابی ها است و در نتیجه امکان تعمیر و نگهداری فعال بیشتر دستگاه های هند را فراهم می کند. لوکوموتیوهای حمل و نقل پیشرفته با هزینه های قابل توجهی کمتر.

این انبار دارای 12 مسیر برای نگهداری با تجهیزات پیشرفته است. این انبار مجهز به سیستم نظارت بر ناوگان مرکزی (CFM) برای نظارت از راه دور ناوگان از طریق مرکز سلامت و سیستم Train Tracer است. تیم واکنش سریع (PRT) برای توجه 24×7 لوکو مستقر شده است. ویژگی های سبز مانند برداشت آب باران، تخلیه صفر با استفاده از تصفیه خانه پساب و تصفیه خانه فاضلاب، چراغ های 100 درصد LED، پانل های نور روز، سنسورهای اشغال، فضای سبز و تامین نیروگاه خورشیدی روی پشت بام 1 مگاواتی.

این دومین تاسیساتی است که توسط آلستوم راه اندازی شده است، پس از انبار در ساهارانپور، اوتار پرادش، که دارای 250 لوکوموتیو اولیه تحویل شده به راه آهن هند است. همچنین قابل توجه است که Nagpur Depot بیش از 7 ماه عملیات انجام داده و 1.6+ میلیون کیلومتر خدمات بدون نقص را برای ناوگان ناگپور ثبت کرده است. این سایت یک داستان موفقیت آمیز برای مدل مشارکت عمومی خصوصی (PPP) است که در آن ناظران از آلستوم و تکنسین هایی از راه آهن هند هستند.

لوکوس‌های WAG-12B در یکی از بزرگترین تأسیسات یکپارچه تولید سبزه هند در مادههپورا (بیهار)، تحت یک سرمایه‌گذاری مشترک بین آلستوم و راه‌آهن هند ساخته می‌شوند. این بزرگترین پروژه سرمایه گذاری مستقیم خارجی در بخش راه آهن هند است. این تاسیسات دارای ظرفیت تولید نصب شده 120 لوکوموتیو در سال است و آلستوم به تدریج نزدیک به 90 درصد بومی سازی را به دست آورده است.

با تولید این لوکوهای الکترونیکی قدرتمند در داخل کشور، هند به ششمین کشور جهان تبدیل شده است که به باشگاه کشورهای تولید کننده لکوموتیوهای با اسب بخار بالا به صورت بومی پیوسته است.

همچنین بخوانید – نخست وزیر نارندرا مودی در تاریخ 1 آوریل اکسپرس بوپال-دهلی نو ونده بهارات را اعلام می کند

لوکوموتیوهای WAG-12B دو سال پیش در اولین بخش های کاملاً عملیاتی کریدورهای حمل و نقل اختصاصی فعالیت خود را آغاز کردند. مجهز به فناوری پیشرانه مبتنی بر ترانزیستورهای دوقطبی گیت عایق (IGBT)، این e-Locos صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی با استفاده از ترمز احیاکننده خواهند داشت.

این فناوری همچنین برای کارآمدتر کردن فرآیند شتاب با کاهش تولید گرما و صدای کشش مفید است. علاوه بر این، نه تنها هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد، بلکه از ازدحام راه آهن هند را نیز کاهش می دهد.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما