رئیس مجمع عمومی در روز MLK میزبان کودکان از سراسر جهان است

کودکانی که در دفتر رئیس جمهور Csaba Kőrösi ازدحام کرده بودند – که در محدوده سنی از کودک نوپا تا نوجوان دبیرستانی بودند – پرچم سازمان ملل متحد و مجارستان را که در کنار مهر سازمان ملل در دفتر قرار داشت، کشیدند و به اطراف دویدند تا به افق بیرون از بالکن نگاه کنند. . در همین حال، والدین سعی کردند آنها را از دست زدن به چیزی دور نگه دارند و با عصبانیت به میز شیشه ای که معمولاً محل صحبت با سران کشورها و دولت ها بود، چشم دوختند.

یکی از بچه ها از رئیس جمهور پرسید: “آیا تا زمانی که ما بچه دار شویم، دنیایی وجود خواهد داشت.”

آقایی در پاسخ گفت: «این چیزی است که کار مجمع عمومی تلاش می کند تضمین کند. کوروسی که گاهی در سخنرانی‌هایش از دختر بالغ خود یاد می‌کند و انگیزه‌ای را که به او داده است برای ادامه دادن به یک تحول پایدار در جهان به یاد می‌آورد.

راهنمای تور سازمان ملل، جاناتان میشال، سازمان ملل را برای گروهی از کودکان خردسال توضیح می دهد.
راهنمای تور سازمان ملل، جاناتان میشال، سازمان ملل را برای گروهی از کودکان خردسال توضیح می دهد.

الهام بخش نسل بعدی

ایستگاه بعدی این گروه یک تور در سازمان ملل بود که توسط راهنمای تور سازمان ملل، جاناتان میشال، هدایت می شد که دو بار در هفته به هدایت تورهای کودکان سازمان ملل کمک می کند.

این گروه چند زبانه در مقابل پرچم‌های جهان که به درخت چوبی سنجاق شده‌اند، نشسته است. میشال درباره اهمیت سازمان ملل متحد برای همکاری جهانی گفت: “اینجا تنها جایی در جهان است که کشورهایی که در حال جنگ هستند دقیقاً در کنار هم می نشینند، برای قهوه به طبقه پایین می روند و درباره دلیل اختلاف نظرشان بحث می کنند.”

سپس این گروه از مجمع عمومی بازدید کردند، جایی که در صندلی های کشورهای عضو نشستند و در تریبونی که رهبران جهان و مهمانان دعوت شده در آن سخنرانی کردند، عکس گرفتند.

آقای. میشال همچنین به اهمیت مشارکت جوانان در سازمان ملل اشاره کرد و به ملاله و گرتا تونبرگ اشاره کرد – که هر دو در اتاق سخنرانی کردند.

آوردن دکتر رویای زندگی کینگ

این محیط برای بچه های بزرگتر که والدینشان برای سازمان ملل کار می کنند شناخته شده بود و در محیط های بین المللی بزرگ شده اند که به زبان های عربی، فرانسوی، انگلیسی، عبری، مجارستانی، اندونزیایی، ماندارین، رومانیایی و اسپانیایی صحبت می کنند.

بچه‌ها که در محیط اطرافشان راحت بودند، پیشنهاداتی را برای بهبود امور جهانی در صحنه محلی ارائه کردند – “والدین من همیشه به من گوش نمی‌دهند” – برای بهبود مجمع عمومی واقعی –
قطعات گوش ترجمه بزرگتر برای قرار دادن گوشواره های بزرگ.

آقای. میشال تور را با اشاره به روز MLK با بحث در مورد تبعیض ادامه داد.

مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1967 از سازمان ملل بازدید کرد و برای بحث در مورد وضعیت حقوق مدنی در ایالات متحده با یک مقام ارشد سازمان ملل متحد و همچنین برنده جایزه صلح نوبل، رالف بونش ملاقات کرد.

رئیس جمهور کوروسی در توییتی برای این روز گفت که دکتر. دیدگاه کینگ با آرمان‌های سازمان ملل در مورد حقوق بشر، عدالت اقتصادی و اجتماعی و صلح در سرتاسر جهان مطابقت دارد: “در حالی که ما به مدیریت بحران و تحول نگاه می کنیم، کار مجمع عمومی از شجاعت و اعتقاد او الهام گرفته شده است.”

در اوایل روز، رئیس جمهور کوروسی از دومین گروه از یاران جوان – شش زن و مرد جوان از کشورهای در حال توسعه که تا سپتامبر در دفتر او کار خواهند کرد، استقبال کرد.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما