دیزل ژنراتور قیمت خرید نحوه انتخاب مشخصات فنی کاتالوگ

صدا خفه کن یک محفظه استوانه ای گرد یا بیضی می باشد که در داخل خود دارای صفحات و لوله های سوراخ دار است.

بار الکتریکی سپس برای تغذیه دستگاه‌های خانه،
اداره، مدرسه، کارخانه یا هر تاسیساتی که نیاز به برق دارد استفاده می‌شود. ژنراتورها
را می‌توان در رتبه‌بندی‌های مختلف بسته به کاربرد مانند Prime (PRP)، Standby (ESP)، Continuous
(COP)
یا زمان محدود (LTP) استفاده کرد. بینش ابتکار خاورمیانه تامین کننده دیزل ژنراتور برای همه توان ها می باشد. ما می توانیم به شما در طراحی راه حل مناسب برای تجارتتان کمک کنیم.جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقالات بینش ابتکار مراجعه نمایید همچنین اطلاعات در خصوص کوپله دیزل ژنراتور ها در این مقاله آمده است.

در زمان‌هایی که برق شهری قطع است و افراد به آن دسترسی ندارند، این دیزل ژنراتور می‌تواند شروع به کار کرده و برق مورد نیاز را تامین کند. خرید دیزل ژنراتور اضطراری هرگونه عدم دسترسی به برق را از بین می‌برد. کارایی دیزل ژنراتور ایرانی با توجه به کیفیت قطعات موجود در این دستگاه، مورد تأیید قرار نمی‌گیرد. مکانیسم متوسط این محصول در تولید برق به همراه عمر مصرفی کوتاه آن، ارزش خرید پایین‌تری را اعمال می‌کند.

اما باید گفت به طور کلی رایج ترین نوع  سوخت مورد استفاده در موتورها گازوئیل است زیرا این ماده دارای قیمت پایین بوده و باعث می شود دستگاه بتوانند به راحتی کار کند. ژنراتور یا همان دینام (همچنین به عنوان “genhead” شناخته می شود.) بخشی از ژنراتور گازوئیلی است که از ورودی مکانیکی عرضه شده توسط موتور دیزل ژنراتور، خروجی برق حاصل می نماید.

ژنراتور برق خانگی در توان های 5 کاوا الی 250 کاوا برای تولید برق از یک واحد ساختمانی گرفته تا یک مجتمع چند صد واحدی را می توانند پوشش دهند.

مشخصات فنی

این روش عملکردی است که عموماً به وسیلهٔ یک بخش سومی که عملکرد ژنراتور را مدیریت می‌کند و با اپراتور سامانه ارتباط برقرار می‌کند، انجام می‌گیرد.

کربن سخت از احتراق ضعیف شکل می‌گیرد و بسیار خراشنده و ساینده است، سپس سبب افزایش مصرف سوخت می‌شود (دود آبی)، انتظار می‌رود که انسداد پیستون و فشار حفظ شود.

عموماً پیک تقاضای۱۰۰٪ رتبه اولیه ekW را با ۱۰٪ ظرفیت بار اضافی برای استفاده در موقعیت‌های ضروری برای ماکزیمم یک ساعت در ۱۲ ساعت را داراست. حالت آماده به کار اضطراری (ESP) و توان محدود زمان (LTP) برای برنامه های آماده به کار ، پیوسته (COP) و قدرت با نرخ اولیه (PRP) هنگامی که به عنوان منبع اصلی برق استفاده می شود.

اولین و مهم ترین مزیت انتخاب اندازه مناسب برای دیزل ژنراتور ها، عدم خراب شدن دستگاه می باشد. دیزل ژنراتور ها اگر در اندازه مناسب تهیه نشوند، قطعات داخلی آن ها دچار نقص خواهد شد و افراد هر روزه می بایست هزینه ای برای تعمیرات بپردازند. معمولا در کارخانجات و مراکز بزرگ صنعتی و تجاری برای تهیه ژنراتور برق تنها توان مورد نیاز خود برای روشن ماندن دستگاه هایی که نباید خاموش شوند یا خاموش شدن آن ها ضرر خواهد داشت را محاسبه می کنند و به آن اکتفا می کنند . دینام شامل بسیاری از قطعات پیچیده است، اما یکی از مهم ترین اجزای آن روتور است.

لطفا برای اطمینان از قیمت فروش دیزل ژنراتور و ارائه درخواست‌های سفارشی و همچنین نیاز به دریافت هرگونه مشاوره تخصصی خرید، با همکاران فروش ما تماس بگیرید. به ترکیب یک موتور دیزلی به همراه یک ژنراتور جهت تولید، برق دیزل ژنراتور گفته می شود. در واقع دیزل ژنراتور منبعی برای تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی می باشد که جهت تولید برق از سوخت گازوئیل استفاده می کند. همانطور که می دانید توجه به میزان مصرف سوخت در دیزل ژنراتور ها، برای افرادی که قصد استفاده از آن یا خرید انواع دستگاه های صنعتی را دارند از اهمیت بالایی برخوردار است.

دیزل ژنراتور

این موضوع باعث می‌شود جریان الکتریکی زیادی در سیم‌پیچ‌ها القا شود که آن را جریان متناوب می‌نامیم. دیزل ژنراتور تجهیز پرکاربردی است که علاوه‌بر صنعت در تأمین انرژی برای زیرساخت‌های شهری و پروژه‌های عمرانی، استفاده می شود. تأمین پیوسته برق در جاهایی مانند بیمارستان‌ها، مراکز خرید، مجتمع‌های اداری یا محیط‌های صنعتی اهمیت بالایی دارد. خاموش شدن برخی تجهیزات در کارخانه‌های تولیدی ممکن است موجب خرابی محصولات و از بین رفتن مواد اولیه شود که زیان هنگفتی در پی دارد.

در این مقاله از سایت آرا سنگ الوند به توضیح دیزل ژنراتور چیست و چه کاربردی دارد، پرداخته ایم. در حالت کلی از این وسیله در دو حالت استفاده می شود و کاربرد دارد. با تکمیل فرم ارائه شده در وب سایت کیادیزل اسپادان می توانید رزومه خود را برای این مجموعه ارسال نمایید. همکاران ما پس از بررسی و واجد شرایط بودن با شما تماس حاصل خواهند نمود.

موتور، ژنراتور، مخزن سوخت ژنراتور، رگولاتور ولتاژ، سیستم روغن ژنراتور، شارژر باتری سیستم کنترل، سکوی اتصال و در نهایت سیستم دود خروجی ژنراتور بخشی از اجزاء تشکیل دهنده ی دیزلهای ژنراتوری می باشد. عموما دیزل ژنراتور ها از یک ژنراتور به همراه یک موتور الکتریکی تشکیل شده اند.

محاسبات میزان سوخت ژنراتور گازوئیلی در طول کارکرد دستگاه به صورت برآوردی و تقریبی بوده و کاملا دقیق نیست.

دیزل ژنراتور بادوین ۵۰۰kva الی ۵۵۰kva کاوا

از انرژی مکانیکی چرخشی که توسط موتور دیزل ژنراتور تهیه می شود، برای چرخش روتور اصلی دینام استفاده می شود. این روتور دارای یک میدان مغناطیسی است که جریان متناوب را در استاتور اصلی تولید می کند.

ژنراتورها همچنین حداقل یک بار در سال به خدمات حرفه ای نیاز دارند. شناسایی/رفع این مشکلات در اوایل خدمات سالانه عمر ژنراتور را تا حد زیادی افزایش می دهد.با تعمیر و نگهداری مناسب، دیزل ژنراتور شما می تواند تا ۵۰،۰۰۰ ساعت استفاده کند. سرانجام، مانند همه ماشین ها، تعمیر و نگهداری مناسب برای به حداکثر رساندن طول عمر ژنراتور نکته کلیدی مهمی است.

سلام جناب کریمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب طاهرخانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب طیبی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

در کاربردهای پیچیده‌تر، این ژنراتور می‌تواند به‌عنوان پشتیبان شبکه در زمان اوج بار به کار گرفته شود و انرژی الکتریکی را به شبکه تزریق کند. برای تولید برق در کشتی‌ها و در مکان‌های دوردستی که امکان دسترسی به شبکه برق مسیر نیست نیز از دیزل ژنراتور استفاده می‌شود.

در یک ژنراتور استاندارد، هر لیتر سوخت دیزل نزدیک به ۱۰ کیلو‌وات‌ ساعت انرژی الکتریکی تحویل می‌دهد.

دیزل ژنراتورها می توانند برق اضطراری مورد نیاز برای دستگاه های الکتریکی را به کمک سوزاندن سوخت های فسیلی مانند گازوئیل تولید کنند. گازوئیل ها در مقایسه با سایر سوخت های فسیلی دیگر، مانند بنزین، خطر اشتعال پذیری پایین تری داشته و نگهداری و استفاده از آن ها ایمن تر خواهد بود. از جمله مهمترین مزایای دیزل ژنراتورها می توان به دوام بسیار مناسب آن ها اشاره کرد.

متاسفانه اغلب این شرکت ها بیشتر فرمت بازرگانی داشته و در غالب واسطه از خارج و یا از تولید کنندگان داخلی به دست مصرف کننده داخلی عمل می نمایند.

در یک کاربرد ژنراتور الکتریکی ، دو آهنربای قطبی معمولاً میدان مغناطیسی را تولید می کنند. سپس یک سیم به دور میل لنگ دیزل ژنراتور بارها پیچیده می شود که بین مغناطیسی ها و در میدان مغناطیسی قرار می گیرد.

فیوزها یا قطع کننده های مدار کوچک اغلب در ریل ترمینال وجود دارند و مثل دستگاه های محافظتی عمل می کنند. مخزن انبساط جایی است که می توانید میزان خنک کنندگی را بررسی کنید. فضای کافی برای انبساط خنک کننده وجود دارد و سنسورهایی مانند سنسور سطح پایین خنک کننده را می توان در اینجا نصب کرد. باید مطمئن شد که دیزل ژنراتور در یک محل ایمن و خشک و بدور از آلایندگی نصب شده است و دور از هرگونه مواد قابل اشتعال و مواد شیمیایی قرار دارد.

این مدل ژنراتور برق دیزلی برای موارد خاصی استفاده می‌گردد و بهتر است که از آن برای رویکرد اقتصادی استفاده نکنید. با خرید خرید موتور ژنراتور چند منظوره خواهید توانست نیاز خود را از جهت تامین برق برطرف ساخته و نگرانی نداشته باشید. قیمت دیزل ژنراتور به سه عامل اصلی دیزل، کنترلر و ژنراتور بستگی دارد.

فیلتر آب گیر دارای یک پیاله یا کاسه شیشه ای در قسمت پایین خود است.

تکنولوژی ساخت و طراحی موتور دیزل باز هم پیشرفت نمود و کشتی های بزرگتری به این نوع موتور مجهز شدند.

دیزل ژنراتور

تفاوت اصلی بین برق اصلی و برق مداوم این است که مجموعه آلترناتور و موتور منبع تغذیه می تواند با تغییر بار در عرض چند ساعت حداکثر توان را تأمین کند که می تواند به ظرفیت بیش از حد ۱۰٪ برسد. قطع کننده اصلی خروجی (که گاهی بر روی صفحه کنترل نصب می شود ) می تواند در واحدهای بزرگ جدا و آزاد باشد.

با گرفتگی فیلتر، در لوله ورودی موتور یک مقاومت جریان هوا یا خلاء ایجاد می شود که باعث تحریک کلید و روشن شدن چراغ مربوطه در داشبورد راننده خواهد شد. در این فیلتر ها یک کلید الکتریکی در قسمت بالای فیلتر و ورود سوخت قرار دارد.

این نوع ژنراتورهای نسبتا جدید تولید شده شرکت کامینز پاور انگاستان، به لطف محفظه های ضعیف صدا با فشار صوتی 103 دسی بل LWA و 74 دسی بل (A) در فشار صوتی 7 متر، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که آلودگی صوتی کمتری را ایجاد می کنند.

دیزل ژنراتور

یکی از چالش‌های استفاده از ژنراتور، نحوه جایگزینی آن به‌جای منبع اصلی و راه‌اندازی آن در هنگام قطعی برق است. برای قطع و وصل کردن اتصال مولد برق و بار الکتریکی از سوئیچ انتقال (Transfer Switch) استفاده می‌شود. سوئیچ انتقال می‌تواند به‌شکل دستی یا اتوماتیک، ژنراتور را وارد مدار یا از مدار جدا کند. در چنین مواردی دیزل‌ ژنراتورها تجهیزات کارآمدی برای تولید برق هستند.

مجموعه تصاکو با عرضه بهترین برند‌های خارجی دیزل ژنراتور، محصولی باکیفیت با ایمنی مطمئن را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. دارا بودن این محصولات از استاندارد جهانی، امری مهم و ارزشمند برای مجموعه تصاکو می‌باشد. شرکت بینش ابتکار خاورمیانه یک مجموعه بازرگانی فنی و مهندسی برای تولید و تامین انواع تجهیزات صنعتی و دیزل ژنراتور ها با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی در کشور محسوب می گردد. در زمان تأسیس این مجموعه برآن بودیم که بتوانیم نگاهی شگرف برفعالیت های اقتصادی وعمرانی داشته باشیم.

به علاوه، در صورتی که به هر گونه پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیاز داشتید، تیم پشتیبانی ما همواره در دسترس شماست و پاسخگوی هر گونه سؤال یا مشکلی که در این خصوص دارید، خواهد بود. در این صفحه اطلاعات کاملی درمورد  انواع دیزل ژنراتور و لیست کامل محصولات به همراه قیمت ژنراتور گازوئیلی قرار دارد. دیزل ژنراتور دستگاهی است که از ترکیب یک موتور دیزلی و ژنراتور الکتریکی تشکیل می‌شود. موتور آن با احتراق سوخت، انرژی شیمیایی موجود در آن را به انرژی الکتریکی (برق) تبدیل می‌کند.

  • بسیاری از تولیدکنندگان ژنراتورهای بزرگتر، مجموعه‌ای از نرم‌افزار را ارائه خواهند داد که محاسبه‌های اندازه پیچیده را به سادگی با خواندن شرایط سایت و ویژگی‌های بار الکتریکی متصل انجام خواهند داد.
  • به منظور داشتن خرید باکیفیت، مقرون به صرفه و درست، لازم است قبل از خرید به موارد متعددی توجه کنید.
  • یک ژنراتور ممکن است به‌عنوان جایگزین در هنگام قطعی برق به کار بیفتد و تنها چند ساعت در سال روشن باشد.
  • این برقراری جریان الکتریکی لامپ هشدار گرفتگی فیلتر را در پشت داشبورد راننده روشن می سازد که در این هنگام باید نسبت به تعویض فیلتر ها اقدام کرد.

بهترین نوع موتور دیزل‌های بزرگ با توان برق ۹۰۰۰۰ کیلو وات برای کشتی‌های اقیانوس پیما مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مدل از موتور‌های دیزلی دور موتور بالایی در محدوده ۶۰ تا ۱۰۰ دور در دقیقه برخوردار می‌باشند. بنابراین سرعت تولید برق آن‌ها، مناسب برای فعالیت‌های دریایی می‌باشد.

  • البته فیلتر ها در انواع دیگر مانند پنبه ای نمدی و یا پارچه ای نیز وجود دارند که امروز ساخت و استفاده از آنها بسیار کم می باشد.
  • در حالی که دیزل ژنراتور صنعتی با توان 50 کیلووات الی 3 مگاوات بصورت ثابت یا موبایل (نصب شده بر روی شاسی چرخ دار) عرضه می شود.
  • بعد از وارد شدن هوا با فشار به اندازه کافی، شیر مکش بسته می‌گردد.
  • از طریق نیروگاه های برق می توان انرژی لازم برای تامین برق یک شهر را فراهم آورد.
  • احتراق ناقص سبب شکل‌گیری دوده و پس ماند سوخت نسوخته می‌شود که مسیر رینگ‌های پیستون را بسته و می‌چسباند و سبب کاهش شدید در کارایی مهر و موم کردن می‌شود و فشار کم ابتدایی را تشدید می‌کند.

شرکت پارت دیزل توانسته است به طور تخصصی به تولید، واردات، فروش و عرضه انواع دیزلهای ژنراتوری در داخل کشور مبادرت نماید. در ادامه این مطلب قصد داریم تا به صورت اجمالی با شما عزیزان به بررسی انواع دیزل ژنراتور و کاربرد این دستگاه های تخصصی بپردازیم.

دیزل ژنراتور

در دسته بندی سوم به نوع خنک کننده های موجود در این موتورها توجه می شود. بر این اساس دیزل ژنراتور ها را به دو دسته دیزل های آب خنک و هوا خنک طبقه بندی می کنند. در نهایت در زمان تهیه این وسیله شما باید به انواع سیستم های طبقه بندی موتور در این وسایل توجه داشته باشید.

دیزل ژنراتور یا یک سال گارانتی و کارکرد برای دستگاه ضمانت می شود و کوپله و شاسی آبادیزل نیز به مدت 2 سال گارانتی خواهد شد تا به مشتریان عزیز از جانب کیفیت و اصالت دستگاه و لوازم جانبی آن اطمینان کامل داده شود.

آهنگ جدید

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما