دوست دارید جک الکتریکی را به چه چیزی تغییر دهید؟

Outback در سال 2010 بازطراحی شد و مدل فعلی را به یکی از جادارترین، بلندترین و بزرگترین Outbackهایی تبدیل کرد که از خط مونتاژ سوبارو خارج شد. اگر AWD در لیست موارد ضروری شما در یک کراس اوور قرار دارد، بهتر است جیپ کامپاس تازه طراحی شده را بررسی کنید. Outback ممکن است یک کراس اوور AWD دشوار برای شکست دادن باشد، اما تعداد کمی دیگر در لیست ما وجود دارند که شایسته توجه هستند.

استدلال درباره Automatic Door

به گفته جیپ، جدیدترین نسخه بیشتر شبیه به یک داپلگانگر کوچک شده گرند چروکی است که یک دستاورد هدفمند است. نسخه توربوشارژی که ممکن است برخی از طرفداران سرسخت سوبارو به دیدن آن عادت داشته باشند، از بین رفته است. خودروهای سوبارو مدتی است که شخصیتی ماجراجو و تقریباً ناسازگار را به تصویر می کشند.

برخی از Facts درباره Automatic Door That can باعث شود احساس دارید بالا

سر و صدای زیاد در هیچ زمانی از روز مجاز نیست. Outback مانند برخی از کراس اوورهای دیگر صندلی ردیف سوم را ارائه نمی دهد، بنابراین اگر به دنبال این هستید که بیش از چند کودک را جمع کنید، ممکن است لازم باشد به برخی از خودروهای دیگر لیست شده در این مقاله نگاهی بیندازید.

شما می توانید کیک و Automatic Door خود را نیز میل کنید

درست یک دهه قبل از آن، در سال پرمخاطره 1955، بیوک وجود داشت – بیوک کاملاً با قیمت متوسط ​​- پس از شورلت و فورد، رهبران همیشگی بازار انبوه، به سومین رتبه فروش رسید. اگر یک پرس و جو به یک گزاره داده شود، اما هیچ قانون تطبیقی ​​در برنامه وجود نداشته باشد، پرس و جو با شکست مواجه می شود.

و افراد دیگر می‌گفتند که محدوده «تحمل» 2 ولت در همه سیستم‌ها وجود دارد. که می توانید سگا جنسیس مدل 2 را با 12 ولت 1 آمپر DC بدون آسیب رساندن به کنسول تغذیه کنید و سال هاست که این کار را انجام می دهند!

این است یک ویدیوی 2 دقیقه ای که باعث می شود Automatic Door خود را بازنگری کنید تکنیک

موتور چهار سیلندر با در نظر گرفتن این که Outback بسیار سبک تر از سایر رقبای کراس اوور است، قدرت کافی را ارائه می دهد. خریداران می توانند بین یک موتور 2.4 لیتری چهار سیلندر باکسر یا یک موتور 3.5 لیتری تخت شش انتخاب کنند. یک گیربکس اختیاری متغیر پیوسته یا موتور 2.4 لیتری CVT حدود 22 مایل شهری و 29 مایل بزرگراه در هر گالن (9.4 و 12.3 کیلومتر در لیتر) را طی می کند.

electrical Jack

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد معرفی جک پارکینگی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما