دوستی های پایدار پاتریشیا انگل همیشه شامل کتاب است

یکی از کتاب‌های مورد علاقه من که خیلی‌ها آن را شنیده‌اند و دوستش دارند، اما شاید در خارج از آمریکای لاتین کمتر باشد، بنابراین کتابی است که اغلب توصیه می‌کنم، «در آغاز دریا بود» نوشته توماس گونزالس است. زیبا، جمع و جور است و در هر قدمی تکان می دهد.

لورا رسترپو، ادویج دانتیکات، ویت تان نگوین، لوئیز اردریچ، النا پونیاتوسکا، لیلا لالامی، جسمین وارد، هکتور آباد فیسیولینس، انجی کروز، ناتالی دیاز، سانتیاگو گامبوآ، آن پچت، رکسان روبرت گی، الکساندر جورینا، کارولینا. ، پیداد بونت، جنیفر کلمنت، کیارا آلگریا هودس، جان موریلو، دیزی هرناندز، لوئیس آلبرتو اوره آ — و بسیاری دیگر.

من می نویسم حتی وقتی نمی نویسم. شاید کارهای خلاقانه تری هم انجام شود که من کنار می روم و به ناخودآگاهم اجازه می دهم قطعات شل را جمع و جور کند، بنابراین نمی توانم بگویم که در هر زمان خاصی از چیزی اجتناب می کنم. اما هر چه عمیق‌تر وارد پروژه می‌شوم، مطالعه‌ام بیشتر بر جزئیاتی متمرکز می‌شود که به دنیای درونی شخصیت‌هایم مربوط می‌شوند. وقتی در آثارم به دیوار برخورد می‌کنم، اغلب به کتاب‌هایی برمی‌گردم که من را به عنوان یک خواننده و نویسنده جوان شکل داده‌اند، مانند مجلات آلبر کامو.

تعداد زیادی وجود دارد و محدود کردن آن سخت است. چند نفری که اخیراً مجموعه داستان های خیره کننده ای منتشر کرده اند عبارتند از: لورن گروف، مانوئل مونوز، دانیل ایوانز، براندون تیلور، آیشه پاپاتیا بوکاک، آنتونی واسنا سو، لورا ون دن برگ، ماریانا انریکز و کیتلین هوراکس.

من عاشق داستان‌هایی هستم که مانند یک جهان در مینیاتور، غوطه‌ور، حاوی حرکت و دگرگونی خوانده می‌شوند، و رمان‌هایی که با کمان‌ها و بیضی‌های یک سفر دوردست و سخت به دست آمده، جابه‌جا می‌شوند و شعله‌ور می‌شوند. چه یک داستان کوتاه و چه رمان، داستان‌های مورد علاقه من عجله ملاقات با کسی را دارند که در اولین مکالمه با بازیگوشی، صمیمیت یا تعجب شما را متحیر می‌کند، زمانی که یک کیمیاگری جدید را شهود می‌کنید اما هنوز معنی آن را نمی‌دانید. بنابراین با یک داستان همراه می شود، خواه در ده ها یا صدها صفحه گفته شود.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما