در کلیولند، آنها در حال پختن یک محله همجنسگرایان از ابتدا هستند

LAKEWOOD، اوهایو – اگر در حال ساخت یک مرکز سرگرمی در شمال شرقی اوهایو هستید، منطقی است که دو و میدانی را سنگین کنید. زمانی که فیلدهاوس، یک مجتمع 30000 فوت مربعی، آخر هفته گذشته در این حومه که با کلیولند مرز مشترک دارد، آشکار شد.

هزاران نفر برای بالا رفتن از دیوار کوهنوردی در فضای باز، ثبت نام در کلاس های تناسب اندام و سرگردان در سالن بدنسازی که لیگ های ورزشی جوانان و بزرگسالان در آن رقابت خواهند کرد، شرکت کردند.

اما نشانه هایی از انحراف از کتاب بازی ورزشی وجود داشت: شنبه شب، سالن بدنسازی میزبان نمایشی بود که تیتر آن توسط ستارگان «RuPaul’s Drag Race»، Monét X Change و Trinity the Tuck بود.

چند ساعت قبل، حدود 25 نفر در هر سنی در یک باغ کوچک اجتماعی در چند بلوک دورتر جمع شدند تا تربچه و سبزیجات دیگر را از خاک بیرون بکشند تا به خوابیدن باغ قبل از زمستان کمک کنند. این باغ که تحت نظارت Food Strong، یک سازمان غیرانتفاعی محلی است که تغذیه بهتری را ترویج می‌کند، جایی است که سه رستوران فیلدهاوس در فصل بهار برخی از سبزیجات خود را دریافت می‌کنند.

چلسی برنان، 55 ساله، یک زن تراجنسیتی که در فیلدهاوس نصب برق انجام می داد، در خلال استراحت از راندن، گفت که داشتن باغبانی با دیگر افراد LGBTQ یکی از دلایلی است که او قصد دارد از یک شهر کوچک در یک ساعت در جنوب به لیک وود نقل مکان کند.

او می‌گوید: «در نهایت احساس می‌کنم به جای اینکه یک رانده باشم، بخشی از یک جامعه هستم.

Fieldhouse فقط اولین مرحله از تلاش بسیار بزرگ‌تر توسعه‌دهندگان خصوصی و دولت‌های محلی برای ایجاد مجموعه‌ای از مشاغل و خدماتی است که به افراد LGBTQ پاسخ می‌دهد – و آنها را برای بازدید یا اقامت در اینجا جذب می‌کند. در واقع، آنها قصد دارند مرکز یک محله همجنس گرایان کاملاً جدید را فراهم کنند، در زمانی که بسیاری از مناطق همجنس گرایان سنتی – از چلسی در منهتن تا کاسترو در سانفرانسیسکو – بیشتر این هویت را به دلیل اصیل سازی و یکسان سازی از دست داده اند.

برخلاف محله‌های شهری که عمداً از هم جدا شده‌اند، که در سال‌های پس از قیام استون‌وال در سال 1969 شکوفا شدند، این یکی بر اساس آنچه توسعه‌دهندگان آن فکر می‌کنند مردم محلی به آن نیاز دارند و در این شهر کاملاً کارگری از آن حمایت خواهند کرد، بنا شده است. این بدان معناست که امکانات رفاهی مقرون به صرفه و جذاب برای خانواده ها، با تاکید بر غذا.

کل توسعه که Studio West 117 نام دارد، قرار است در سال 2025 با هزینه تخمینی 100 میلیون دلار از بودجه خصوصی و دولتی تکمیل شود. در کنار لیک‌وود و کلیولند، شامل یک هتل، مغازه‌ها و کلینیک بهداشتی می‌شود که بیشتر آن در محل سابق یک سالن کنسرت است که ناین اینچ نیلز اولین کنسرت‌های خود را در آن اجرا کرد. شرکای استودیو وست شامل بانک غذای کلیولند بزرگ است که سبزیجات تازه و اقلام انباری را برای افراد نیازمند فراهم می کند و مرکز جامعه دگرباشان جنسی کلیولند بزرگ که خدماتی را به سالمندان و جوانان ارائه می دهد.

توسعه دهندگان – دانیل بودیش (همجنس گرا و 36 ساله) و بتسی فیگی (مستقیم و 51 ساله)، هر دو روسای شرکت های مشاوره اعتبار مالیاتی جداگانه – شرط بندی کرده اند که این پروژه به تقویت اقتصاد کلیولند، یکی از فقیرترین شهرهای بزرگ کشور کمک خواهد کرد.

آنها همچنین می خواهند این محله همجنس گرایان، به قول خودشان، خانه ای برای جامعه LGBTQ که مدت هاست پراکنده شده است، فراهم کند.

او گفت: «بهترین و مهم‌ترین راه برای تولید منابع برای جامعه ما، ترافیک پیاده‌روی است که از کسب‌وکارهای کوچک حمایت می‌کند. بودیش، پسر آرموند بودیش، مدیر اجرایی شهرستان کویاهوگا، خانه لیک‌وود و کلیولند. “با توجه به نحوه وجود محله هایی که فعالانه از همجنسگرایان حمایت می کنند، با توجه به مجموعه مهارت هایم برای من مهم بود که پروژه های بزرگ مقیاسی را انجام دهم که به نفع جامعه ما باشد.”

او و خانم فیگی می گوید که تا کنون، آنها شخصاً بیش از 6 میلیون دلار روی استودیوی West 117 سرمایه گذاری کرده اند. 12 میلیون دلار اضافی از منابع مختلف، از جمله پول از ایالت اوهایو و اداره تجارت کوچک فدرال، و مشوق های مالیاتی از سوی این استودیو به دست آمده است. شهر لیک‌وود، جامعه‌ای که پرچم‌های پراید در آن رایج است.

هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا این منطقه می تواند یک مرکز تفریحی به اندازه کافی بزرگ برای ایجاد یک محله حفظ کند یا خیر. این پروژه رقابتی برای دلارهای همجنس گرایان کلمبوس خواهد داشت، جایی که صحنه LGBTQ بزرگتر است و به لطف دانشگاه ایالتی اوهایو، جوان تر است – دلیلی که بسیاری از کلیولندی ها فکر نمی کنند برای دیدن درگ شوهای آن دو ساعت رانندگی کنند یا در یکی از بزرگترین نمایش های کشور شرکت کنند. رژه افتخار.

با این حال، جاستین بیب، شهردار کلیولند، خوش بین بود که فیلدهاوس می تواند یک موهبت واقعی برای شهرش باشد.

او در مصاحبه‌ای گفت: «بسیاری از صحبت‌ها درباره تبدیل شدن به اولین کشور در توسعه شهری عجیب و غریب بوده است که شغل و درآمد ایجاد می‌کند و تغییرات مثبت اجتماعی و تعهد به عدالت اجتماعی را در اولویت قرار می‌دهد». “من نمی توانستم شادتر باشم.”

دانیل بی. هس و الکس بیترمن – شوهران و ویراستاران کتاب 2021 “زندگی و زندگی پس از آن محله های همجنسگرایان” – گفتند که آنچه در کلیولند اتفاق می افتد به طور قابل توجهی متفاوت از مکان هایی است که نیاکان همجنس گرایان ساخته اند، نه اینکه ناامید شده باشند. .

دکتر دکتر می‌گوید: «آن افراد پیشگام بودند و از سر ناچاری برای بقای خود و حفظ هویت خرده‌فرهنگی منحصربه‌فرد خود، محله‌های همجنس‌گرایان را می‌ساختند. بیترمن، استاد معماری در کالج ایالتی آلفرد، در غرب نیویورک. آنها این کار را با این امید طولانی مدت انجام می دادند که مردم مجبور نباشند برای پذیرفته شدن به منهتن یا کاسترو فرار کنند، که در نهایت می توانند در مکان هایی مانند کلیولند زندگی کنند و همان چیزی باشند که هستند، جایی که هستند.”

دکتر. هس، استاد برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای در دانشگاه بوفالو، گفت که هزاره‌های LGBTQ و ژنرال زرز به دنبال حمایت از فعالیت‌ها و مناطقی هستند که بدون توجه به گرایش جنسی و جنسیت از مردم استقبال می‌کنند. بنابراین، او گفت که جای تعجب نیست که طرح‌های یک محله همجنس‌بازان جدید با باغبانی و سایر رویدادهای به سبک مرکز اجتماعی آغاز شود و غذا را به نمایش بگذارد.

سه رستورانی که قرار بود آخر هفته گذشته باز شوند، کاملا آماده نبودند، اما این مانع از Fieldhouse نشد که پیش نمایش منوهایشان را ببیند. در یک پاسیو در فضای باز که به یک اتاق غذاخوری باز می شد، بازدیدکنندگان برگرهایی را با پنیر بز از Creamery Mackenzie منطقه (13 دلار، شامل سیب زمینی سرخ شده) روسری کردند.

خانواده ها پیتزاهای هیزمی، از جمله یک عدد پپرونی به نام Flirt (12 دلار)، از پیتزا فروشی Eat Me را به اشتراک گذاشتند! (مکان های دیگر یک میخانه غذاخوری به نام Muze و یک بار روی پشت بام، Trellis است.)

بعدازظهر شنبه در آشپزخانه نمایش صمیمی فیلدهاوس، تئو کرافوت-سوید، یک پسر تراجنسیتی 15 ساله، مشغول تماشای درگ کویین Plenty O’Smiles بود. تئو کیسه لوله اش را گرفت و همان طور فشار داد و به آرامی یک کلوچه کدو حلوایی شکل را با مایه نارنجی پر کرد و مراقب بود که در طرح سفید باقی بماند.

تئو که یک نانوای مشتاق اکلر است، گفت که با مادرش، کیم کرافوت-سوید، برای کلاس تزیین کلوچه از کلمبوس سفر کرده است، زیرا به نظر می رسد «راه بسیار خوبی برای تلاقی پخت و پز و بودن با افرادی که به من اهمیت می دهند. “

او گفت: «تراجنسیتی بودن باعث شد تا بفهمم چقدر مهم است که احساس کنم یک جامعه دارید» و افزود: «من دوست دارم به مکان‌هایی بروم که در آنجا افرادی وجود داشته باشند که فکر می‌کنند من یک انسان هستم.»

در اوایل روز، گروهی از باغ اجتماع راهی همان آشپزخانه شدند تا کلاس سالسا درست کنند که توسط چلسی هویزینگ، دستیار مدیر کل فیلدهاوس تدریس می شد. خانم. هویزینگ، که پان‌جنس‌گرا است و با نام Ox آشنا می‌شود، به دانش‌آموزان نشان داد که چگونه فلفل‌ها را با خیال راحت خرد کنند، و توضیح داد که چرا پیازچه، اما نه کلم، برای سالسا عالی است.

با پایان کلاس، جو ماکس، 38 ساله، که دوجنسه است، ظرفی پلاستیکی را با سالسای دست ساز شیرین و تند، ترکیبی از هلو، کلم، گوجه فرنگی، سیر، پیاز و بادرنجبویه تازه بسته بندی کرد. او گفت: “من دوست دارم افق هایم را در مورد آشپزی گسترش دهم.”

سارا کانتیننزا، مدیر اجرایی فود استرانگ، گفت: هر دانش آموز یک نسخه کاغذی از دستور تهیه کرد، که شامل ذرت و گوجه فرنگی کنسرو شده است – فرض بر این است که همه افراد کلاس ممکن است نتوانند سبزیجات تازه بخرند یا حتی پیدا کنند. خود را “یک متحد مستقیم” توصیف کرد.

توجه کمی نیست: خانم. Huizing، 36 ساله، گفت که ضروری است که Fieldhouse افراد یقه آبی را جذب کند، به این معنی که هنگام یادگیری یک مهارت آشپزی یا لذت بردن از یک وعده غذایی، شوک برچسبی وجود ندارد.

«آیا افراد دگرباشان جنسی در کلیولند هستند که بتوانند شبی 50 دلار برای صرف شام صرف کنند؟ مطمئنا، اما نه در محافل من.» “من می خواهم مردم فکر کنند، “من می توانم صورت حساب خود را انجام دهم.”

دکتر. هس گفت که خوشحال است که «این دنیای غذا و پایداری و باغ‌های اجتماعی» در غرب میانه اتفاق می‌افتد «به جای میامی یا هالیوود غربی، جایی که در این میان گم می‌شد».

او افزود: “این می تواند در شهری مانند کلیولند تفاوت ایجاد کند.”

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما
این وب‌سایت محتوا را با استفاده از هوش مصنوعی و داده‌های اینترنتی تولید می‌کند و از صحت محتوای ارائه شده مبرا است و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.