دادخواست می گوید که رهبر خیریه مربی شخصی سابق خود را برای نقش کلیدی استخدام کرده است

در طول یک دهه، متیو فورمن به عنوان چهره عمومی انجمن خیریه هیمن براون ظاهر شد، یک موسسه خیریه با ۱۰۰ میلیون دلار دارایی و هدف اعلام شده برای پیشبرد میراث آقای. براون، که درام های رادیویی ارزشمندی مانند «دیک تریسی» را در دوران طلایی آن رسانه خلق کرده بود.

به عنوان کارگردان و اخیراً مشاور اعتماد، آقای. فورمن، 41 ساله، سالانه 250000 دلار به دست می آورد، زیرا او به توزیع میلیون ها دلار بودجه برای اهداف شایسته، اغلب در اطراف میامی، کمک می کرد، جایی که او با جایزه خدمات اجتماعی شناخته شد و در پانل های متخصص سخنرانی کرد.

ایزابل پایک، معاون ارشد توسعه در Branches، سازمانی که با خانواده‌های فقیر کار می‌کند، گفت: «کار کردن با او عالی بود. او در اینجا در جنوب فلوریدا از برنامه نویسی عالی پشتیبانی کرد.

اما بنیادی که توسط نوه آقای آقای. Brown’s Mr. صلاحیت های فورمن برای آن نقش ها در اسناد دادگاه که می گوید او ظاهراً هیچ تجربه قبلی در این زمینه نداشته است، زمانی که توسط متولی انحصاری خیریه، که به عنوان مربی شخصی برای او کار کرده بود، استخدام شد.

این چالش آخرین فصل از شکایت طولانی مدت توسط بنیاد، شبکه نمایش رادیویی، علیه تنها متولی، ریچارد ال کی، است که به طراحی اعتماد به عنوان آقای. وکیل براون

آقای. کی استدلال کرده است که آقای. براون این اعتماد را ایجاد کرد تا از پول خود در برابر خانواده ای که از آنها جدا شده بود محافظت کند. اما این کت و شلوار ادعا می کند که آقای. کی آقا را فریب داد. براون در 94 سالگی در سال 2004 سرمایه خود را با موسسه خیریه ای امضا کرد که هزینه های آن آقای. کی اکنون کنترل می کند. آقای. براون شش سال بعد درگذشت.

طبق یک طرح جدید املاک، دعوا استدلال می کند، بیشتر ثروتی که برای رفتن به شبکه رادیویی درام تعیین شده بود، در عوض به صندوق خیریه هیمن براون جدید منتقل شد.

این دعوی استدلال می کند که، تحت آقای. کی، تراست ۱.۵ میلیون دلار به آقای دکتر پرداخت کرده است. فورمن و میلیون ها دلار دیگر به اهداف مرتبط با آقای. کی، مانند دانش آموختگان خود، دانشگاه کرنل و دانشکده حقوق میشیگان. مدرسه مونته سوری نوه اش؛ و خیابان Y 92، نیویورک، جایی که او در هیئت مدیره حضور دارد. دعوی ادعا می کند که این پول باید به جای آن به بنیاد رادیو هدایت می شد که آقای. براون به طور جداگانه برای تقویت احترام به کلمه گفتاری ایجاد شده است.

ملینا براون، نوه، در مصاحبه ای گفت: “من واقعاً می خواهم به مردم اجازه دهم او کیست و نوع کار او را نشان دهم.” “اما این اتفاق نمی افتد.”

آقای. فورمن از مصاحبه امتناع کرد، اما وکیلش از صلاحیت های او دفاع کرد و او را به عنوان یک حرفه ای سابق فروش توصیف کرد که در کالج و زمانی که برای مدت کوتاهی در دانشکده حقوق در دانشگاه میامی تحصیل می کرد، عملکرد خوبی داشته است. در سال 2014، سیستم مدارس دولتی شهرستان میامی داد به خاطر کمک به اعتماد ارائه شده به کودکان در محله‌های فقیرتر میامی، او را با جایزه قدردانی از شرکای اجتماعی قدردانی کرد. چندین دریافت کننده کمک هزینه دیگر در فلوریدا از او و موسسه خیریه به خاطر کارشان تمجید کردند.

ملیسا وایت، مدیر اجرایی بنیاد جامعه Key Biscayne، که از این اعتماد کمک های مالی دریافت کرده است، گفت: “او فردی فروتن، روشن، کوشا و دلسوز است که یکی از حرفه ای ترین افرادی است که در امور بشردوستانه با او کار کرده ام.” .

قاضی سرپرست این پرونده که در سال 2015 در دادگاه جانشین منهتن تشکیل شده است، حکم داده است که اداره تراست و هزینه های آن خارج از دایره دعوی است که بر ادعاهایی مبنی بر اینکه آقای دکتر متمرکز است. کی آقا را فریب داد. قهوه ای برای تنظیم آن.

اما شبکه نمایش این حکم را به چالش کشیده و استدلال می کند که آقای. انتخاب های هزینه کی، از جمله استخدام آقای. فورمن، نشان دهنده منافع شخصی او در زمان تنظیم تراست در سال 2004 هستند. مرگ براون

آقای. براون در سال 1984 شبکه رادیویی را ایجاد کرد که یک بنیاد جداگانه است و در مصاحبه ای در سال 1999 از آن به عنوان بخشی از تلاش خود برای احیای “هنر گوش دادن” از دست رفته در عصری با کاهش توجه و رسانه های رقیب صحبت کرد.

تجربه جمعی رادیو، جایی که خانواده‌ها برای پخش برنامه در اتاق‌های نشیمن جمع می‌شدند، از دهه 1930 تا 1950، قبل از گسترش تلویزیون، اوج خود را داشت. در آن مدت، آقای براون نمایش هایی مانند «ماجراهای مرد لاغر»، «فلش گوردون»، «ایستگاه بزرگ مرکزی» و «رازهای پناهگاه درونی» را کارگردانی کرد و در کنار بازیگرانی مانند اورسن ولز و هلن هیز کار کرد. در سال 1990 به تالار مشاهیر رادیو راه یافت.

چندین سال قبل از مرگ، آقای. براون توسط پسرش، بری، شکایت ناموفقی داشت و او از جمله گفت که پدرش در کودکی او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، اتهامی که پدرش آن را رد کرد. بری براون پس از مرگ پدرش بار دیگر شکایت کرد و وصیت نامه پدرش را در پرونده ای که در آن او را متهم کرد، به چالش کشید. کی از دستکاری پدرش برای انتقال پول به صندوق خیریه جدید.

اما در سال 2015، قاضی نورا اس. اندرسون از دادگاه جانشین ادعای او را رد کرد و به شهودی اشاره کرد که گفتند آقای. براون “حتی در سنین بالا نیز روشنفکر و متین باقی مانده بود.”

شبکه نمایش در اواخر همان سال شکایت خود را به ثبت رساند. آقای. وکلای کی استدلال کردند که ادعای کلاهبرداری قبلاً مورد قضاوت قرار گرفته است. اما قاضی اندرسون تصمیم گرفت که شکایت جدید می تواند ادامه یابد.

در کت و شلوار فعلی، آقای. وکلای کی، خانم را متهم کرده اند. براون از تلاش برای ادعای سهم بیشتری از دارایی به منظور دریافت هزینه های اداری بیشتر. آقای. کی در اوایل سال جاری در گزارشی گفت که آقای. براون صراحتاً اعتماد جدیدی ایجاد کرده بود تا بخش عمده ای از پول خود را از بری براون و دو فرزند بری، از جمله ملینا دور نگه دارد.

اعتبار…از طریق ملینا براون

آقای هیمن براون در مورد زهر نمایش داده شده توسط هیمن براون در مورد پسرش و همچنین به نوه های او نیز نمی توانم بیشتر دراماتیک باشم. کی گفت.

ملینا براون درخواست دستمزدهای بیشتر و یا اینکه درگیری بین پدربزرگ و پدرش تا به حال به او سرایت کرده است را رد کرده است. او در مصاحبه‌ای گفت که پدربزرگش که در سال‌های آخر عمر از او مراقبت می‌کرد، او را دوست داشت و از او می‌خواست که ماموریت خود را برای ایجاد علاقه به کلام ادامه دهد. قبل از مرگ، او را به عنوان مدیر شبکه درام رادیویی منصوب کرد و در دارایی خود 3 میلیون دلار و خانه اش در کانکتیکات را به او واگذار کرد.

امروز بنیاد رادیو حدود 20 میلیون دلار دارایی دارد. در سال منتهی به ژوئن 2021، 307500 دلار کمک مالی، از جمله به سازمان هایی که از تئاتر اسپانیایی و داستان سرایی در مدارس دولتی حمایت می کنند، اعطا کرد. بر اساس سوابق مالیاتی، پیگیری دعوی علیه تراست گران تمام شده است و در دو سال گذشته بیش از 2 میلیون دلار به هزینه های حقوقی پرداخت شده است.

موسسه خیریه تحت کنترل آقای. کی حدود 107 میلیون دلار دارایی دارد. طبق پرونده های مالیاتی، تقریباً 4.5 میلیون دلار کمک مالی در سال منتهی به مارس 2021 توزیع کرد.

آقای. کی به عنوان امین سالانه غرامت دریافت می کند – 300,000 دلار در سال گذشته – که او با شرکت حقوقی خود، Pryor Cashman که در سال های اخیر هزینه هایی بالغ بر 400,000 دلار برای نمایندگی اعتماد دریافت کرده است، به اشتراک می گذارد.

وکلای آقای آقای کای کنت نام براون کاملاً با هدایایی همراه است که توسط اعتماد او ساخته شده است، مانند برنامه 60+ که به نام او در خیابان Y 92، نیویورک نامگذاری شده است. می گویند وقتی آقای براون زنده بود، بنیاد رادیویی او از نظر مالی بسیاری از دلایل مختلف را پشتیبانی کرد، که تنها تعداد کمی از آنها به کلام وابسته بودند. آنها همچنین اشاره می کنند که اعتماد از چندین سخنرانی پشتیبانی کرده است، مانند حضور دیک کاوت و بیل کلینتون. آقای. آنها می گویند براون آقای را مشاهده کرد. کی به عنوان دوستی که به قضاوتش در اعطای کمک های مالی کاملاً اعتماد داشت، و آنها به پیام های شخصی آقای آقای اشاره می کنند. قهوه ای به آقای. کی برای نشان دادن رابطه نزدیک آنها.

آقای. فورمن ماه گذشته در اظهارنظری گفت که به عنوان مربی شخصی برای آقای دکتر کار کرده است. کی و خانواده اش در نیویورک، قبل از نقل مکان به فلوریدا. او گفت که او در بخش فروش کار می کرد، زمانی که آقای. کی او را برای تراست در سال 2011 استخدام کرد، و او اذعان کرد که تجربه قبلی در اعطای بشردوستانه به غیر از تهیه هدایا نداشته است. در اسناد دادگاه اوایل سال جاری، او گفت که در مقطعی به عنوان امین تراست نیز خدمت کرده است.

ایالت نیویورک شرایط حرفه ای خاصی را برای کارمندان یا مشاوران یک موسسه خیریه تعیین نمی کند. اما کارشناسان گفتند که موسسات خیریه، به ویژه آنهایی که بودجه قابل توجهی دارند، اغلب به دنبال استخدام افرادی هستند که از کار خیریه، تخصص موضوعی و تجربه در جمع آوری کمک مالی یا کمک مالی برخوردار باشند.

اعتبار…از طریق بنیاد اجتماعی Key Biscayne

وکلای Carter Ledyard & Milburn که نماینده این شبکه نمایشی هستند، از پرسیدن سوالات دقیق در مورد آقای منع شدند. کار فورمن برای این موسسه خیریه در ماه گذشته، پس از اینکه قاضی اندرسون حکم داد که این شکایت مستقیماً به آقای دکتر مربوط نمی شود. کی مدیریت تراست.

اما در پرسش های محدود، آقای. فورمن گفت که او تا اواخر سال 2017 یا اوایل سال 2018 به عنوان کارمند تراست کار کرده است. فورمن، شرکت مشاوره بشردوستانه میامی، شروع به خدمت به عنوان مشاور اعتماد کرد. طبق سوابق مالیاتی، برای سال منتهی به مارس 2021، 250000 دلار توسط تراست به شرکت مشاور پرداخت شد.

آقای. فورمن در اظهارات خود گفت که با آقای دکتر صحبت نکرده است. کی در سال‌های گذشته، اما گفت که نمی‌تواند تاریخ دقیقی را اعلام کند.

همچنین از او پرسیده شد که درباره مردی که میراثش را ارتقا داده است، چه می‌داند؟ او گفت می‌دانم که آقای براون از یک پیشینه متواضع به یک تاجر موفق تبدیل شده بود که صاحب استودیوهای تولید بود و تا سنین پیری سرزنده باقی مانده بود.

آقای “او برنامه های رادیویی تولید می کرد.” فورمن گفت. “من به “مرد لاغر” اعتقاد دارم. شاید «دیک تریسی»».

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما