خانه ای کوچک با نمای بزرگ در لس آنجلس؟ او آن را در Mt. واشنگتن.

مارک آرنولد صاحب چند خانه مختلف در لس آنجلس و پالم اسپرینگز بود، اما هیچ یک از آنها رویایی را که او از کودکی در سر داشت برآورده نکرد. او گفت: «همیشه می خواستم خانه خودم را بسازم.

آقای. آرنولد، 62 ساله، یک پرستار مراقبت های ویژه با علاقه شدید به معماری و طراحی، از ایده ساختن یک سازه مدرنیستی لذت برد که منعکس کننده سلیقه و ایده های او در مورد چگونگی زندگی خوب بود. به طور خاص، او علاقه ای به زندگی در یک خانه بزرگ پر از اتاق های خالی که از آن استفاده نمی کرد، نداشت.

او گفت: «من یک خانه کوچک و معماری می‌خواستم. “فقط برای یک نفر.”

وقتی مقاله ای در مورد خانه ای کوچک در زمین کوچکی در محله اکو پارک لس آنجلس خواند که سیمون استوری، معمار بنیانگذار معماران Anonymous برای خودش طراحی کرده بود، احساس کرد که همکار ایده آلی را پیدا کرده است. پس از ملاقات با آقای استوری، غرایز او تایید شد.

آقای “ما فوراً آن را حل کردیم.” آرنولد گفت. او کاملاً انواع مفاهیمی را که من در مورد آنها فکر می کردم درک می کرد.

با انتخاب معمار، تنها یک مانع دیگر وجود داشت – اما این یک مانع مهم بود: پیدا کردن چیزهای زیادی در لس آنجلس که می توانست از عهده اش برآید. او به دریاچه سیلور و پارک اکو نگاه کرد، اما شانسی نداشت. سپس او در مورد یک نقطه غیر معمول در کوه واشنگتن شنید. وقتی برای دیدن آن بیرون رانده شد، به سختی آن را پیدا کرد. زمین بسیار شیب دار بود، او گفت: “فقط یک نرده محافظ و یک صخره بود.”

اما منظره شهر نفس گیر بود. و زمانی که آقای آرنولد تا لبه زمین 0.15 هکتاری خزید، او می توانست ببیند که در واقع یک صخره نیست. زمینی در زیر وجود داشت، اما دامنه تپه مانند پیست اسکی الماس سیاه از بین رفت.

از آقا پرسید. طبقه برای نگاه کردن، و معمار این سایت را خرید خوبی دانست. آقای “بدیهی است که شیب فوق العاده ای دارد.” استوری گفت. اما شیب زیاد لزوماً به این معنی نیست که قابل ساخت نیست. چیزی که آن را قابل ساخت می کند، زمین شناسی است. و ما در لس آنجلس بسیار خوش شانس هستیم که قطعات بسیار شیب دار داریم که در واقع در زیر سطح بسیار سالم هستند.”

آقای. آرنولد آن را به قیمت 45000 دلار در جولای 2013 خرید و آقای. استوری روی طراحی کار کرد. معمار طرح هایی را طراحی کرد که خواستار یک گاراژ کوچک در سطح خیابان بودند. یک راه پله پایین به پشت بام خانه، که به عنوان یک پاسیو در فضای باز عمل می کند. و 975 فوت مربع فضای زندگی زیر آن.

اگرچه خانه کوچک است، آقای. استوری اندازه را با فشار دادن ردپای به عقب‌های مورد نیاز از خطوط لات به حداکثر رساند. او گفت: «شما تجملات متراژ بی پایان را ندارید. بنابراین شما باید از متراژ مربعی که دارید عکس بگیرید و آن را تا حد امکان انجام دهید.

خانه به دست آمده، که در اطراف دیوارهای حائل ساخته شده است که بر روی شمع های بتنی که در اعماق زمین امتداد یافته اند، ساخته شده است، یک فضای داخلی تغییر شکل دارد که می توان با حرکت دادن پانل های دیواری کشویی آن را تغییر داد. وقتی پانل‌ها کنار گذاشته می‌شوند، خانه تقریباً شبیه یک اتاق زیر شیروانی است، با خطوط دید باز بین اتاق نشیمن، اتاق خواب اصلی و لانه. اگر مهمان می آیند و آقای. آرنولد نمی‌خواهد اتاق خوابش نمایش داده شود، یکی از پانل‌ها بیرون می‌رود تا آن را ببندد. اگر میهمان یک شب را در لانه‌ای که مجهز به تخت مورفی است بماند، دو پانل دیگر به بیرون می‌کشند تا دیواری بین آن و آشپزخانه ایجاد کنند، در حالی که پانل سوم آن را از اتاق خواب جدا می‌کند.

در اتاق خواب جمع و جور، “همه چیز ساخته شده است.” آرنولد گفت، شامل یک دیوار کمد لباس با کشوها و فضای آویزان پشت درها، کشوهای زیر تخت و میزهای خواب دیواری است. من کمد دیواری بزرگ و چیزهای مشابه ندارم، اما فضای ذخیره‌سازی زیادی وجود دارد، زیرا ما آن را به روشی هوشمندانه‌تر انجام می‌دهیم.»

یکی از غیرمنتظره ترین ویژگی های خانه، استخر باریکی است که Mr. طبقه بین خانه و دامنه تپه قرار گرفته و از پشت بام قابل دسترسی است. از زیر آب می توان از طریق پنجره ای در دیوار پشتی آشپزخانه به داخل خانه نگاه کرد.

برای تکمیل فضای داخلی، آقای. آرنولد با سارا روزنهاوس، دوست و طراح داخلی کار کرد. او واقعاً می‌خواست در این ساختار شگفت‌انگیز و فوق‌مدرن که می‌ساختند گرما ایجاد کند. روزنهاس گفت.

برای انجام این کار، او و آقای. آرنولد مبلمان قدیمی برزیلی و مدرن اواسط قرن را پیدا کرد، از جمله یک صندلی نشستن Jangada توسط ژان گیلون که در اتاق نشیمن جای افتخار داشت.

خانم “ما همچنین به دنبال این بودیم که با دادن پالت به هر فضای مجزا رنگ خود را بیاوریم، حتی اگر یک اتاق بزرگ و باز باشد.” روزنهاس گفت.

در اتاق خواب، تختی را انتخاب کردند که تختی به رنگ آلو و روتختی به رنگ سالمونی داشت. در لانه، یک مبل سفارشی با روکش مخمل مخملی زنگ‌زده نصب کردند. برای اتاق نشیمن، فرشی سفید مایل به سفید و تخت خوابی با روکش کتانی انتخاب کردند تا رنگ سبز Mr. گیاهان آپارتمانی آرنولد می درخشند.

هیچ‌کدام از آن‌ها به سرعت یا کم هزینه اتفاق نیفتاد. بعد از اینکه ملک را خرید، آقا را گرفت. آرنولد سالها برای دریافت مجوزهای لازم برای ساخت و ساز، که در سپتامبر 2017 آغاز شد. سپس تاییدیه سیستم سپتیک لغو شد و آقای. در عوض آرنولد مجبور شد برای گسترش فاضلاب عمومی به ملک خود هزینه کند.

درست زمانی که پروژه رو به اتمام بود، همه گیری شیوع پیدا کرد. آقای. آرنولد در محل کار غرق شده بود، در یک آپارتمان اجاره ای گیر کرده بود و نمی توانست گواهی سکونت مورد نیاز برای نقل مکان به خانه جدیدش را بگیرد. او گفت: «ما نتوانستیم بازرسان را برای بازرسی بخواهیم. من اینجا در کابوس کووید بودم، مجبور بودم پول خانه، اجاره خانه و این همه هزینه اضافی برای خانه را بپردازم.»

تنها آستر نقره ای این بود که آقای. آرنولد می‌توانست هر چقدر که می‌خواست اضافه کار کند، زیرا تقاضای پرستاران زیاد بود. او گفت: “اگر برای خانه نیاز به پول داشتم، می توانستم بیشتر کار کنم.”

در دسامبر 2020، او سرانجام مجوز مهاجرت را دریافت کرد. اگرچه او حدود 700000 دلار برای این پروژه بودجه در نظر گرفته بود، اما کل هزینه در نهایت بیش از 1.1 میلیون دلار بود که بیشتر آن را با وام ساخت و ساز پرداخت کرد.

با این وجود، آقای آرنولد مطمئن است که سرمایه گذاری خوبی بوده است. او گفت: «من فکر نمی‌کنم اکنون در لس آنجلس بتوانید با 1.1 میلیون دلار خانه بگیرید.

و مهمتر از آن، خانه نشان دهنده تحقق یک رویای مادام العمر است.

گفت: من این را درست کردم. «فکر کردن به آن به نوعی غیرقابل باور است. خانه شگفت انگیز است و من فقط دوست دارم اینجا زندگی کنم.»


Living Small یک ستون دو هفته‌ای است که به بررسی آنچه برای داشتن یک زندگی ساده‌تر، پایدارتر یا فشرده‌تر نیاز است را می‌پردازد.

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما