جدیدترین عکس های آیفون SE 4 آیفونی که کشیده شده!

فرارو- شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل ممکن است مدل بعدی آیفون SE خود را در سال 2023 عرضه کند. شایعات به تدریج اطلاعات مربوط به این دستگاه را در دسترس عموم قرار دادند تا اینکه یکی از آنها ادعا کرد که برخلاف مدل های قبلی که صفحه نمایش 4.7 اینچی داشتند، نسل چهارم آیفون SE دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی بزرگتر خواهد بود.

बह रोगल फरारो बह निकल अग रहनामातो، حالا به نظر می رسد که این ادعا تا حدودی به واقعیت تبدیل شده است، زیرا رندرهای تازه فاش شده از آیفون SE 4 طراحی جدید و متفاوتی را نشان می دهد. این تصاویر توسط جان پروسر، توسعه‌دهنده مشهور و قابل اعتماد فناوری جهان، توزیع شده است. اگرچه این تصاویر رندر رسمی نیستند، اما ادعا می شود که طراحی آنها بر اساس اطلاعات دقیق و موثق است.

SE 4;  آیفون

آیفون SE 2 و SE 3 طراحی مشابه آیفون 8 دارند، اما رندرهای آیفون SE 4 نشان می دهد که شبیه آیفون XR است که در سال 2018 معرفی شد. علاوه بر این، آیفون SE 4 مانند مدل های قبلی حاشیه های ضخیمی در بالا و پایین نخواهد داشت.

SE 4;  آیفون

از آنجایی که صفحه نمایش دارای بریدگی با حاشیه های نازک است، دکمه هوم ندارد. در مدل های قبلی، دکمه هوم با اسکنر اثر انگشت ادغام شده بود. اکنون شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه iPhone SE 4 می تواند اولین گوشی اپل با اسکنر اثر انگشت جانبی باشد. و مهم ترین از همه گمانه زنی ها این است که آیفون SE 4 صفحه نمایشی بزرگتر از 6.1 اینچ خواهد داشت.

SE 4;  آیفون

این گزارش هیچ اطلاعاتی در مورد قطعات داخلی آیفون SE 4 ندارد اما به احتمال زیاد این دستگاه به تراشه Apple A15 یا A16 Bionic مجهز خواهد شد. در تصاویر شاهد یک دوربین تکی با فلاش LED هستیم و لبه پایینی دستگاه نیز دارای یک جفت اسپیکر مشبک است که درگاه لایتنینگ بین آن ها قرار دارد.

در لبه تراشه، آیفون SE 4 دارای کلیدهای بی صدا و دکمه های تنظیم صدا است. ستون سمت راست دارای دکمه پاور و شیار سیم کارت است و احتمالا در رنگ های مشکی، سفید و قرمز عرضه خواهد شد.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما